www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-01-01 Peter vs Fox
Author Message
Fox 

xfire: foxiczek
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2006-01-01, 20:50   2006-01-01 Peter vs Fox

Dzisiaj odbyła się gra między Peterem i Foxem (mną)
Mapa mirror to samo odbicie lustrzane aby nikt nie narzekał co do terenu. Oczywiście szło mi prześlicznie na starcie lecz niestety barby mi stolice zajeły na jakies 10 tur :| Straszny ból na początku, udało sie ją jednak odzyskać lecz strata się potem ciągneła już długo podczas gry byłem około 6 techów w plecy co do Petera w sumie na początku tego nie odczuwałem, ale jak się okazało, że już ma Caravele to ja zaczołem gonić do Galleonów niestety wystraszyłem się, że będzie miał emancypacje szybko okazało się, że traciłem czas na odkrywanie tego i straciłem liberalizm i nie odkrylem Galleonow :/ Jak już odkryłem wypędziłem jego Caravele z mojego terenu :) Miałem odkryte Chemistry więc się nie bawiłem w galleony tylko odrazu Frygaty i walka na morzu po 25 statków :) Wygrałem walke lecz w tym momencie pomeczyłem miasta Petera i zniszczyłem mu dwa przybrzerzne. Niestety za ten czas doszedł do Niszczycieli i już się sytuacja odwróciła na morzu i tak zacofanie tych 6 techów ciągneło się do końca gry:| Na końcu zostałem zjechany czołgami ;) Ale już Szykowalem się do budowy NUKów :)
Dzięki Peter za gre powiem szczerze gra była super bo przynajmniej emocje były, ale żałóje, że się tak potoczyło z barbami mogłem lepiej się rozwinać, ale co tam :) na błędach człowiek się uczy :D
Jeszcze raz PETER do następnego razu tym razem zjade ja ciebie :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-01-01, 21:39   

Spoko, spoko - dodam tylko ze ponad 7 godzin jazdy non stop :)
Popelnilem tez sporo bledow ale w sumie moje byly mniej tragiczne w skutkach.
Barby dawaly sie we znaki okrotnie - spore te kontynenty byly i nie dalo sie ich szybko obstawic wiec lazly na potege....

Nie lubie barbow - "Dobry barb to martwy barb" :D

Zwyciestwo militarne w skutek zburzenia ostatniego miasta Foxa :)

Rewanz zapowiada sie interesujaco....

Fox 

xfire: foxiczek
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2006-01-01, 23:40   

Peter gra trwała około 10 godzin. Zaczeliśmy o 11, a skończyliśmy o 21 w ramach sprostowania :)

PeterDIK 
civlover

xfire: dikow
Helped: 4 times
starszy sierżant sztabowy  Złoty order za specjalne zasługi - założyciel forum  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-01-02, 16:39   

wow fox wyciety, no do czego to doszło ???

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-01-02, 19:22   

Re Fox:
No prosze jak ten czas szybko leci przy grze..

Re PeterDik:
No doszlo do wyciecia Foxa czyli do nie uniknionego :D

Z ostatniej chwili - Fox juz obmysla nowa strategie i sie odgraza ze nie mam szans :)
Cos w tym moze byc....

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum