www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste¶ nowy? Kliknij tutaj!    Zgło¶ grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgło¶ grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: LDeska
2008-11-25, 16:04
Pakt "OSTATECZNA ROZGRYWKA" (Cola)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 14/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Br±zowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-11-24, 14:10   Pakt "OSTATECZNA ROZGRYWKA" (Cola)

Pakt numer 18, założony 2008-07-05 09:13:12 przez Cola (ColaLandia)

Nazwa paktu: OSTATECZNA ROZGRYWKA

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Cola
Damroka
pawelt

Cola (ColaLandia) 2008-07-05 09:46:23
Zakładam kolejny pakt, bo trzeba omówic końcówkę gry. Ta wła�nie wkroczyła w decydująca fazę i jesli mamy co� zrobić to teraz jest idealny moment. Wiadomo, że Bombla zatrzymac sie nie da. Nie da sie tez mu kroku dotrzymać, bo Pawłowi skończą się złote wieki. W końcu Bombel dojdzie do statku i nawet je�li bedzie się dało trzymac Bombla w techach to w produkcji wykosi wszystko i będzie tak czy siak po ptokach. Nie wiem czy interesuje Pawła lub kogokolwiek z nas przegrana "o włos" skoro to nadal przegrana ;) Wymysliłem plan i chciałbym Wam go przedstawić. Jest to plan z tych "wóz, albo przewóz" ...ale z drugiej strony jak przegrywac to z kretesem, a jak wygrywać to spektakularnie :) Mój pomysł : postawić na Universal, a zrobic to tak : - każdy z nas musi miec inzynierię i teokracje i móc produkować katapki (to juz prawie jest, bo ja inzynierie koncze, a Damroka idzie do niej (o Pawle nie wspominam)a teologie wymyslimy chyba szybko? - Paweł wynajduje kawalerie, grenadierów i demokracje oraz astro i musi dojsc do komunizmu i postawic Kreml... przechodzi na universal i free speech i kupuje banki oraz baraki w kazdym miescie - ja rozprzestrzeniam buddyzm do teokracji by kazdy mial we wszystkich miastach i na dwoch promocjach wypuszczal wojo - Darek i ja robimy sobie po 1 wielkim na zloty wiek i produkujemy TYLKO katapki... nauke dajemy na 10% (niech cos sie zbiera, bo szkoda bibliotek :) ) a cala kase przekazujemy Pawlowi, ktory (z bankami i barakami) produkuje (a tak naprawde kupuje) tylko kawalerie, greny i strzelcow oraz galeony w portach - tak kupiojne wojo wysylamy na front i probujemy przelamac linie - mysle, ze by sie udalo spokojnie :) moze byc tez opcja bez teokracji i buddyzmu i bez komunizmu i Kremla - to wszystko do przedyskutowania - zyskalibysmy czas, a stracimy promocje jednostek i wlasciwosci Kremla teraz wazna kwestia : co ma robic Pawel po wynalezieniu tych techow? Czy tez ma zbierac kase z nami czy ma isc w techy? jesli pojdzie w techy to niestety my we dwojke (Darek i ja) nie damy rady zebrac tyle kasy, zeby co ture z kazdego miasta wypuszczac jednostke (to bedzie jakies 20 jednostek na ture!!! Popatrzcie jaka miazga :) ) Jednak jesli bedzie Pawel szedl po techy to z czasem bedzie mozna udoskonalac wojo o czolgi, nuki itp) Do tego, zeby pawel mogl isc nadal w techy, a my zebysmy zebrali gotowke na 20 jednostek na ture potrzebny nam Leszek, Mareck i kazdy kto chetny do zbierania kasy :) Nie wiem tylko jak ambicje kolegow? Czy przelkneliby takie akcje :) W przeciwnym razie Pawel musialby tez kase zbierac i przestac gonic w techach i nie byloby wyjscia awaryjnego juz. mam nadzieje, ze wszystko jasne? teraz pora to tylko przedyskutowac... nie wiem czy sie uda (uwazam, ze plan ma spore szanse powodzenia) ale napewno adrenalinka by skoczyla :) REASUMUJĄC : - Paweł wynajduje odpowiednie techy, przechodzi na universal, buduje (kupuje) za naszą kasę (i/lub swoją) flote + wojo - my zbieramy kase i produkujemy tylko katapki - atakujemy Petera przez morze, a reszte przez ląd :) -------------------------- jedyny minus (ale za to dosc powazny) jest taki ze zapewniamy (jesli akcja sie uda) zwyciestwo Pawlowi, bo On bedzie szedl w techach podczas gdy reszta bedzie stala z tylu.... natomiast jesli Pawel bedzie z nami zbieral kase to po wygranej tego planu mamy wszyscy wciaz szanse jednak gdy plan nie wypali to nie ma juz planu B :) sorry za te dlugosci :)

pawelt (paweltLandia) 2008-07-05 10:11:18
trzeba to przemy�leć, ale pomysł mi się podoba :) Ja mogę i�ć na cało�ć i rozstrzygnąć to do końca wakacji, bo pó�niej nie będę miał za dużo czasu na civkę. Trzeba się zastanowić w co pójdzie bombel. Jak pójdzie w kawalerię to może być ciężko. Szkoda też, że ja jednak nie poszedłem w kavalerię, bo bym już ją miał. Można by teraz nadrukować na maxa rycerzy i ich upgraydować na kavalerię i można by chyba olać kreml. Wg mnie jak ja idę w kawalerię, to leszek niech idzie po galeony, lub na odwrót, bo ja do astro mam blisko. Poza tym trzeba to zrobić jak najszybciej i w największej tajemnicy, bo szpiegują nas na maxa. Jakie� zmyłki by się przydały :) . Jak kto� z nas będzie miał astro, to oni będą musieli dużo woja dodrukować na obronę wszystkich portów. Jak leszek, darek i mareck się zgodzą na tą opcję, to zaczynamy dokładnie obmy�lać co i jak robimy dokładnie.

pawelt (paweltLandia) 2008-07-05 10:16:29
ps. do kavalerii teokracja nie potrzebna. wystarczą stajnie.

pawelt (paweltLandia) 2008-07-05 10:27:15
ps. do kavalerii teokracja nie potrzebna. wystarczą stajnie.

Cola (ColaLandia) 2008-07-05 10:36:50
ależ Pawle... niedoceniasz mnie :) TY IDZIESZ PO KAWALERIE i za niedlugo bedziesz ją miał :)

pawelt (paweltLandia) 2008-07-05 10:46:50
no to jedziem :) . Róbta katapy, ja robię samych rycerzy/kisynierów, leszek to samo. Jak dojdę do strzelców robię kolejny GA (muszę mieć 2 wielkich) i zmieniam na nationhood i draftuję strzelców. Leszek robi flotę i też draftuje muszkiety na maxa. ps. trzeba by tu chyba zaprosić leszka i marecka? ps2. proponuję zacząć eksterminację od damiana i larego.

Cola (ColaLandia) 2008-07-05 11:13:25
a jak sie zaprasza do istniejacego juz paktu?? :/

pawelt (paweltLandia) 2008-07-05 13:37:02
zrób nowy i skopiuj wszystko co tu jest

Cola (ColaLandia) 2008-07-05 18:49:49
ok - robie nowy pakt

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum