Sala Chwa造 - kiedy b璠zie zrobiona
Reply to topic

:
te beny tak my郵e ;) ale wiesz co sobie bobek pogada to pogada....a tak apropo Hall of Fame? :rotfl: ;)

:
Ludziska a czemu nikt inny tego nie mo瞠 zrobi? Ja dzisiaj par godzin sp璠zi貫m na aktualizacji strony g堯wnej...

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
no ja tego nie umiem :)

:
To do mnie by這 :P

Ja musz jeszcze lig poprawi :)
A gdzie drugi admin? :P

278
:
Nie no, zrobi sal chwa造 to ka盥y mo瞠 Bobek :) chodzi o przygotowanie tekstu, przekopanie si przez ca貫 forum i odnalezienie w徠k闚 o starym CCL z Niemcami i Francuzami, o naszych grach z Rosjanami, o wszystkich pucharach i turniejach gdzie brali鄉y udzia, dyplo, puchary KAC, GwD, Liga, Mistrzowie Sezon闚, Kto kiedy by pierwszy w Rankingu KAC (DIK i ELO pewnie by trzeba by這 wzi望 pod uwag). To jest g堯wny problem, bo samo sformatowanie tekstu na potrzeby strony WWW o ja ch皻nie zrobi...

:
hehe, no w豉郾ie. Niech ktos poszuka i przygotuje :)

Ale ja my郵a貫m raczej o takim p馧automacie, gdzie to wszystko by這by sobie w tabelkach (rodzaje wyr騜nie) i potem tylko admin klika zawodnika, przyporz康kowuje mu odpowiedni puchar i to sie tam samo ju przez skrypcik przemieli :)
No i kto by musia te ikonki puchar闚 dorobi :)
No i styl na forum zmieni przy okazji :)

278
:
LDeska wrote:
Nie no, zrobi sal chwa造 to ka盥y mo瞠 Bobek

to ja zrobie w grudniu jak mi si Bobinka urodzi [z trzecim 豉twiej mi p鎩dzie :P ]...ty mi tu Bobkiem tego tamtego nie wycieraj...ja tu sie dwoje i troje, 瞠by jako tak aktywno軼 zachowa na forum a ty mi tu takie tam tego ;)

:
Ja musze co dopisac bo mnie Bobek w postach wyprzedzi :P

Nar鏚 wspania造, tylko ludzie k***y - J.Pi連udski
Zagl康ali do kufr闚 ,zagl康ali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam mia貫m socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Bobek, tam mia by przecinek :) nie mia這 by "to mo瞠 ka盥y Bobek" tylko "to mo瞠 ka盥y, Bobek" sorki 瞠 tak zabrzmia這, ale si teraz u鄉ia貫m jak to przeczyta貫m :D

Nie chodzi這 mi 瞠by to robi Beny czy Bobek, tylko 瞠 ka盥y to mo瞠 zrobi. Zreszt ja to ju zacz掖em robi kilka miesi璚y temu, wi璚 cz窷 tej Sali Chwa造 jest ju u mnie na dysku zrobiona (ale du穎 jeszcze zosta這). Jak by kto z was to zacz掖 robi, to niech mi da zna - pode郵 mu to co zrobi貫m. A jak nikt, no c騜 to oczywi軼ie ja kiedy to wreszcie zrobi :)

:
Dobra co trzeba zrobic to moze sie zrobi ,jak ktos ma to przygotowac to moze napiszcie co potrzeba i pomyslimy wspolnie i ochotnik sie znajdzie :D

Nar鏚 wspania造, tylko ludzie k***y - J.Pi連udski
Zagl康ali do kufr闚 ,zagl康ali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam mia貫m socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.28 s.