2006-05-05 Boixos vs Quirinus
Reply to topic

: 2006-05-05 Boixos vs Quirinus
1-Quirinus (bo którz by inny)
2-Boixos

Dawno nie zgłaszałem gry do rankingu :D ............ ale nie przez moje umiejętności tylko wspaniałą dzielnice, na której mieszkam-drugi raz w miesiącu światłowód zajumali :luka:

Teraz troche o samej grze. Graliśmy na wide cont, tiny itd nacje Qui na Jurka.Zabawa była ciekawa choć w końcówce jednostronna-chińczycy zdominowali mnie liczebnością, świat stał sie żółty (nie żebym był rasistą) i nie wytrzymałem.W ataku żółtej febry poddałem się :zdziwko: . Popełniałem masę błędów-począwszy od stawiania miast skończywszy na oxfordie (harwardu ku... nie było).
Mogę jeszcze wspomnieć,że przez całą gre miałem bardzo dużą przewagę w złocie, przez co myślałem że jestem u szczytu formy - jednak z tej formy nic nie wynikło po za sromotną porażą... :zalamany:

Dzięki Quirinus za grę i za cenne rady, których nie omieszkam wprowadzić do gry w najbliższej przyszłości :hyhy:
A wtedy.....przegram pózniej....o czołgach mi się marzy.... :oczami:

:
potwierdzam gre.
pozdrawiam. :)

Aby nuda była przyjemna, musi istnieć coś, z czym można ją porównać.
tp
: Re: 2006-05-05 Boixos vs Quirinus
Boixos wrote:
1-Quirinus (bo którz by inny)
2-Boixos

Dawno nie zgłaszałem gry do rankingu :D ............ ale nie przez moje umiejętności tylko wspaniałą dzielnice, na której mieszkam-drugi raz w miesiącu światłowód zajumali :luka:

Wymieklem przez ten swiatlowod...

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.27 s.