www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Co dalej z dyplo 3?

Co robimy:
gramy daleja regulamin obowiazuje od wgrania gry.(po ataku Bodka)
6%
 6%  [ 1 ]
wgrywamy ture i regulamin obowiazuje od poczatku tury(przed atakiem Bodka)
56%
 56%  [ 9 ]
konczymy dyplo 3.
37%
 37%  [ 6 ]
Voted : 16
Total Votes: 16

Author Message
marba 

xfire: marba1
Helped: 2 times
porucznik  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2008-05-24, 10:24   

ok wiec tak mam zastrze?enie do punktu
Quote:
g) zerwanie umowy „Open Borders” z graczem kt?rego wojska s? na naszym terytorium co automatycznie spowoduje wyrzucenie ich poza granice pa?stwa.

wydaje mi sie ze to automatycznie wkracza w naruszenia autonomii wiadomo ze jak kto? ma mas? wojo a nie chcesz woja to go przepuszczasz a jak w polowie sie okazuje ze on idzie na sojusznika to ja bym go wywali? a tak co mam go przepu?ci? i go goni? to troch? chore co nie?

Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-05-24, 17:04   

Tu chodzi o zakaz teleportacji Marba. Nie chcesz przepu?ci? - to nie wpuszczaj. Jak si? przekonasz w po?owie drogi to mo?e to wygl?da? na celowe dzia?anie aby op??ni? marsz - najpierw wpu?ci? a potem wypowiedzie? otwarcie granic i teleportowa? jednostki poza granice.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/369
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-05-24, 17:51   

to prawda ..przecie? nie wpuszczasz na swoje tereny obcych wojsk tak sobie....po prostu je?li si? pojawi u granic zadajesz pytanie ...jesli masz z nim sojusz to wpuszczasz. nie widz? w tym nic niezrozumialego marba. wpuszcza? mase woja w?adcy tylko dla hecy czyli wywalenie go w polowie drogi jest zabronione. Po prostu przed wej?ciem tego woja musisz sie ustosunkowac do tego zjawiska. albo nie wpuszcza?
Last edited by Bobek1971 on 2008-05-24, 17:52; edited 1 time in total  

marba 

xfire: marba1
Helped: 2 times
porucznik  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2008-05-24, 22:05   

chodzi mi o to np kole? pisze id? na p??noc a w po?owie drogi idzie na zach?d przyk?ad mamy w dyplo bodek z armia idzie przez martina wchodzi do mnie i atakuje martina :D z ca?ym tupetem w dodatku armia od martina ;)

Heron 

xfire: heronpl
podporucznik  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon 
Posted: 2008-05-25, 00:03   

Ale jaja. Zadne dyplo nie wyszlo, moze by czesciej puchary robic ?

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-05-25, 08:10   

Heron wrote:
Ale jaja. Zadne dyplo nie wyszlo, moze by czesciej puchary robic ?

To nie jest tak ze zadne dyplo nie wyszlo.
Dyplo 1 skonczylo sie sukcesem gdyz gra zakonczyla sie (Saladynek mial taka przewage ze zlozono kaitulacje).
Dyplo 2 - no niestety serwer nie uciagnal tak wielkiej mapy, wiec padlo z przyczyn technicznych a nie z winy graczy.
Dyplo 3 - dzis lub najpozniej jutro zostanie wznowione. TYlko jedna osoba nie zaakceptowala poprawek w regulaminie w zwiazku z czym zostanie zastapiona a dyplo poleci dalej.

Tak wiec z idea dyplo nie jest tak zle, niestety okazuje sie ze potrzebne jest dogranie regulaminu, i zapowiada sie iz bedzie to raczej proces ciagly gdyz ciagle wychodza jakies nowe przypadki.
Po prostu jak gra okolo 30 osob to zawsze moze pojawic sie troche zamieszania.

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2008-05-25, 08:23   

Peter ma racje ;) , my?l? ?e pomys? na Dyplo by? strza?em w 10 i mam nadziej? ?e ka?de kolejne b?d? jeszcze doskonalsze daj?ce jeszcze wi?ksz? frajd? ;) . Pami?tam Dyplo 1 fajnie si? gra?o :rotfl: mia?em wi?kszo?? religii chyba 5 z 7, ale nie mia?em ?yd?w a ci i tak wsz?dzie byli. :rotfl: :rotfl:

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/43
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-05-25, 23:35   

ech... ja bym to dyplo 1 skonczyl jeszcze i zawiazal koalicje ALL vs Peter :P

Cola 
WTF?

genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-09-26, 16:21   

tak sobie mysle, ze niefortunne jest wychodzenie nowego dyplo gdy jeszcze stare nie sko?czone :(
para posz?a w las i checi do gry nie ma zbytnich... juz wszystko sie kreci wokol dyplo4

na przyszlosc trzeba o tym pomyslec.... no chyba, ze (dla przyk?adu) ci co jeszcze graj? w dyplo 3 maja zakaz grania w dyplo4 - wtedy si? moga "zaz?bia?"

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-09-26, 16:39   

Ja nie uwa?am ?eby dwa dyplo za bardzo mnie obci??a?o... mog? robi? turki w obu.

Bobek1971 

genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-09-26, 17:29   

je?li tak ka?de dyplo si? bedzie ko??zy?o to w piatce ju? nie bior? udzia?u bankowo. szkoda mi tego czasu i plany w moim ma?ym pa?stewku i zostawiajac zabawe z sojusznikami.
Zbyt "przelicznikowo" podchodz? niekt?rzy do takich dyplo i nieraz ?api? si? za g?owe, ?e ju? po 50 turach odzywaj? si? g?osy ?e ju? jest po grze, bo kto? ma tyle a tyle, tego a tamtego. Nawet je?li gr? zraszowano i przez to trochu straci?a, ale przypuszczam, ?e tych nieco ponad 10 os?b z ciekawo?ci? doko?czy?oby te dyplo.
Ale jak kto? nie ma ch?ci - to wtedy co za zabawa?
Widzisz Konrado do takich gier trza mie? nie tylko kalkulator i zeszycik ale i charakteros :zdegustowany:
ale g?owa do g?ry :)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-09-26, 17:31   

Ja tam moge gra? :) i tak bedzie jeszcze niez?a napierdzielanka ,trzeba wyzwolic wschodnie granice. :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-09-26, 20:20   

LDeska wrote:
Ja nie uwa?am ?eby dwa dyplo za bardzo mnie obci??a?o... mog? robi? turki w obu.

Tak samo... a nawet jestem dziwnie przekonany ze i z trzema dyplo jednoczesnie dalbym rade ;)

Cola 
WTF?

Posted: 2008-09-26, 23:07   

widze kompletny brak zrozumienia tego co napisa?em (prosze przeczytac nawet i 3 razy jesli to konieczne)

ja nigdzie nie napisale, ze mi sie nie chce konczyc tego dyplo i tez nigdzie nie napisalem, ze nie bede dawal rady robic dw?ch turek w dw?ch dyplo

NAPISA?EM, ?E SPAD?O ZAINTERESOWANIE DYPLO 3 BO WSZYSTKO SIE KR?CI WOK? DYPLO 4

i to jest prawda, bo kiedys jak dyplo nie sz?o 2 dni to by?a afera i wszyscy pisali po 15 post?w z zapytaniem "KIEDY?"

a teraz juz wszyscy sa skupieni na dyplo4 i dyplo3 bedzie si? ot tak kula?o... byle do przodu...

a tu jakies nadinterpretacje, ze niby mi sie nie chce i ze klimatu nie czuje - MASAKRA

a ten kalkulator i zeszycik to chyba nie do mnie Robercik?

Bobek1971 

Posted: 2008-09-27, 00:12   

rzeczywi?cie nadinterpretacja :)
ja pisa?em by wspom?c twoje slowo....ale nie wyszlo jak widze przez zl? interpretacj?.
ale jak napisalem glowa do g?ry....od tego s? interpretacje ?eby je weryfikowa?. Tak ?e zeszyty i kalkulatory - to jest takie w cudzyslowie wzi?te - obliczanie szans na wygran? i interpretowanie gy jako skonczonej. I pozbawianie zludze?, otoczki...nie wiem jak to inaczej wytlumaczy? :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: