www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: Peter
2008-05-27, 17:43
Kampania foxlandzka
Author Message
pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-27, 10:09   

No w?a?nie ty pisz konkretnie, dlaczego uwa?asz, ?e oszukujemy z leszkiem w dyplo i dlaczego nazywasz mnie cwaniakiem.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2008-05-27, 10:16   

Jezeli jeden cz?owiek robi ?le i o tym iesz to nie robisz tak samo, m?wiac "ale on to zrobi pierwszy..." bo to jest dziecinada i Leszek z Paw?em na pewno przyznacie mi racje. Zastan?wcie si? nad tym. A co do dyskusji Ponti vs Pawe? to muze przyzanc , ze Pawe? jest zbyt ambitny i rozwali? kilotygodniowa dyskusje na temat ustale? w dyplo z powodu ... przerostu ambicji.

Sory za liter?wki ale mam now? klawiature i mnie wkurza bo jet beznadziejna. Pierwszy raz sie skusi?em na bez przeodow? i mam teraz efekty
Postaw piwo autorowi tego posta

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-05-27, 10:17   

Nie najpierw Ty insynuujesz cos a teraz napisz mi konkretnie co Ci pisa?em na x o dyplo kt?re nigdy sie nie odby?o.

A cwaniakiem jestes bo jecha?es wszystkim podw?jnymi ruchami nawet nacje kt?ry nie robia zadnego ruchu jak np Rico. podobnie Leszek i podobnie robi? Fox nie jestescie w niczym lepsi od niego a przeczyta?em juz 10 post o tym jak sie wybielacie.
Pisze tutaj o grze kt?ra wspolnie gramy a nie o tej co sie nigdy nie odby?a i Twoich insynuacjach co do mojej osoby ----- jestem naprawde bardzo ciekawy co masz mi w tym temacie do powiedzienia.A opinie o Tobie wyrobi?em sobie takze dawno po tym jak narobi?es dymu bo by?es porzywdzony z nacja IMP ,bo mysla?es ze wziecie Augusta bedzie najlepszym rozwiazaniem w drafcie :D .Widac ze na si?e chcesz udowodnic jakim to jestes hardcorowym graczem i masz taka olbrzymia wiedze.. Potem jakos tarc o zmiany w dyplo tez nie by?o bo Pawe?ek mia? nacje jaka chcia? co ciekawe ta nacje podpowiedzia? mu moja skromna osoba w?asnie w tej rozmowie na X.

To nic z?ego ze starasz sie z wszystkich si? wygrac to dyplo mozna to tylko pochwalic ale spos?b w jaki chcesz to osiagnac m?wi mi ze jestes cwaniakiem.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

pawelt 

genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-27, 10:22   

"Rozwali?em"? BY?y do kitu i wszystko ustalane od dupy strony i dobrze o tym wiesz. Do tego cz??? os?b, kt?re si? pozapisywa?y, mia?o nie gra?, bo niby nie potwierdzi?y udzia?u w jakim? tam momencie.

Widz? lary, ?e albo tutaj masz do mnie uraz?, albo masz ju? tak wielk?, ?e to kolejna rzecz za co si? czepiasz.

---------

Ponti, wiedzia?em, ?e b?dziesz teraz k?ama? i oczernia? mnie. Nic ju? ci innego nie pozosta?o. Bzdury piszesz o moim wyborze nacji i nawet nie b?d? tego komentowa?.

Co do naszej rozmowy na x to wygl?da?o to tak, ?e na wst?pie do mnie piszesz, ?ebym zag?osowa? na draf. Pisa?e?, ?e chcesz, ?eby ta opcja wygra?a, bo trafi?a ci si? ?wietna nacja i z niej nie zrezygnujesz. Pisa?e? te?, ?e zrobisz wszystko, ?eby ta opcja przesz?a, ?e jak co? b?dziesz szuka? os?b spoza dyplo, ?eby przeg?osowa?y t? opcj?, a jak i to nie przejdzie, to uniewa?nisz ankiet? i dasz now?. Pisa?e?, ?e nie obchodzi ci? co inni chc?, tylko ?e ty masz super nacj? i to jest dla ciebie najwa?niejsze.
Wtedy na x napisa?em ci co ja o takim post?powaniu i o tobie my?l?, wi?c uwa?am, ?e chyba wszystko jest jasne i nie udawaj, ?e nie wiesz teraz o co mi chodzi.
Last edited by pawelt on 2008-05-27, 10:32; edited 1 time in total  

ponti 

genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-05-27, 10:32   

pawelt wrote:
Rozwali?em"? BY?y do kitu i wszystko ustalane od dupy strony i dobrze o tym wiesz

Rozwali?es ,bo wsytarczy?o zrobic mape do dyplo i bysmy juz grali. W momencie kiedy dowiedzia?es sie ze bedzie okreslona liczba set?w wszcza?es dym ze jestes tym pokrzywdzony.Po czym jak sie ustalenia zmieni?y nacja kt?ra wybra?es i tak ci nie pasowa?a :)

A nie by?es jedynym kt?ry wybra? nacje IMP.Didi do tej pory nacji swojej nie zmieni?.Gra Katarzyna.

Co do draftu rzeczysicie nacje mia?em swietna chcia?em by draft przeszed? ale nie w momencie kiedy wiedzia?em jaka nacja bede gra? bo wybiera?em przeciez jako jeden z ostatnich.To by? m?j pomys? i chcia?em by on zosta? a dodatkowo mia?em swietna nacje :)

Tak to prawda i to potwierdzam.Cos jeszcze? jak widac g...o mog?em zrobic bo admini ustalili ca?e dyplo po?niej po tym jak wszcza?es dym o nacje IMP.Co do daftu zawsze bede do niego przekonany i widze ze w dyplo 4 raczej w?asnie bedzie on sposobem wyboru nacji wiec mozna powiedziec ze sporo do tego pomys?u os?b przekona?em.Ja mog?em przekonywac ludzi spoza dyplo jak oni nie mieli prawa g?osu jedyne co zrobi?em to telefon do Aniona.Anion to madry facet sw?j rozum ma .

To ze chcia?em by nacje by?y unikalne nie jest niczym z?ym to ze rozwalasz razem z reszta cwaniak?w gre w kt?ra sie zaanagazowa?o przez pare miesiecy kilkanascie os?b to juz inna historia.

p.s o Twoim wyborze nacji moge napisac tomy Pawle ja nie boje sie przynac do tego co zrobi?em a czego nie :)

Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2008-05-27, 10:49; edited 5 times in total  

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzyma 8 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-05-27, 10:50   

Panowie, my?l? ?e nie ma sensu ju? toczy? dyskusji na temat kto jest z?y i kto spierdzieli?, chyba ?e bardzo chcecie. Sprawa podw?jnych ruch?w zosta?a rozwi?zana a przyczyni?o si? do tego w?a?nie post?powanie g??wnych bohater?w tego w?tku.

ponti 

Posted: 2008-05-27, 11:03   

Dlatego napisa?em wczesniej duzo wiekszym konkretem dla kazdego niz kolejne ?alenia sie jaki to Fox jest niedobry by?oby zamkniecie tego watku a podb?j Foxlandii mozna opisac juz sobie w kronice.

Tfurca Gotmuff

pawelt 

Posted: 2008-05-27, 11:27   

ponti wrote:

p.s o Twoim wyborze nacji moge napisac tomy Pawle ja nie boje sie przynac do tego co zrobi?em a czego nie :)

Dobrze, ?e potrafisz si? przyzna?. Bardzo mnie to cieszy, ale nie wmawiaj mi, czego? czego nie by?o. U mnie z wyborem nacji nie by?o ?adnych podtekst?w i Twoje tomy to by by?a twoja subiektywna ocena. By? mo?e ty i kto? tam jeszcze tak to odebrali?cie, ale moja "walka" o ustawienia w dyplo nie mia?a nic wsp?lnego z wyborem nacji. Ja akurat chcia?em, aby wszystkie kwestie by?y rozpatrywane za pomoc? ankiet, aby wi?kszo?? decydowa?a.

ponti 

Posted: 2008-05-27, 11:35   

pawelt wrote:
Ja akurat chcia?em, aby wszystkie kwestie by?y rozpatrywane za pomoc? ankiet, aby wi?kszo?? decydowa?a.

Dok?adnie i na Twoja prosbe by?a robiona ankieta o ilosci set?w, zosta?e wybrane ustawienia i nadal by?o ?le. :)

Tfurca Gotmuff

pawelt 

Posted: 2008-05-27, 11:40   

Jak to by?o ?le? Wi?kszo?? graczy zdecydowa?a jak ma by?. Poza tym wszyscy, kt?rzy wybrali nacj? imp za tym optowali.

Ale mam jeszcze pytanie, bo nazywasz mnie cwaniakiem dlatego, ?e robi?em podw?jne ruchy. Czy wszystkich, kt?rzy robili podw?jne ruchy b?dziesz nazywa? cwaniakami i powiesz im to prosto w oczy na zlocie?

ponti 

Posted: 2008-05-27, 12:15   

Wszystkim bez wyjatku Pawel Tobie Foxowi Leszkowi i kazdemu kto zrobi taki ruch i bedzie na zlocie.

Tfurca Gotmuff

barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2008-05-27, 12:17   

Szkoda ze irca nie uzywacie ;/ latwiej bylo by wam tam pisac niz tu czat robic :)
Jak dla mnie to jest zasmiecanie forum caly ten watek bo wszystko mozna bylo sobie obgadac na jakims wspolnym czacie a tu tylko wnioski ankiety itp
Przyjdzie jakis nowy gracz zobaczy ten watek i odechce mu sie wszystkiego.
Takie teamaty zniechecaja tylko i poglebiaja problemy macie jakies problemy pogadajcie sobie przez skype/telefon bo zaloze sie ze macie inne podejscie do tego wszystkiego niz to widac w tym poscie i jemu podobnych.Slowo pisane splyca bardzo emocje i odbiorca czesto widzi co innego niz jest naprawde.
Z pontim mialem dyskusje na temat poddawania w ktorej na poczatku sie nie zrozumielismy a pozniej gralem z nim teamy i doskonale sie dogadalismy.
eh i sie przyczyniam do oswiezania tego topika ;/

random Random RANDOM :samobojca:

pawelt 

Posted: 2008-05-27, 12:28   

ponti wrote:
Wszystkim bez wyjatku Pawel Tobie Foxowi Leszkowi i kazdemu kto zrobi taki ruch i bedzie na zlocie.

Trzymam ci? za s?owo. Oto lista graczy, kt?rzy na 100% zrobili podw?jny ruch w dyplo 3. Do tego dodaj sobie graczy z dyplo 2, 1 i jeszcze ze wszystkich ffa.

Ja, Leszek, Peter, Damroka, Stoickov, Fox, Rico, Bodek,....

A powiesz te? sobie w lustrze? Napisz mi tutaj, czy nigdy w ?adnym dyplo lub ffa nie zrobi?e? podw?jego ruchu.

ponti 

Posted: 2008-05-27, 12:34   

W dyplo nigdy w FFA jest symultana.

Tfurca Gotmuff

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-05-27, 12:35   

Co? ci si? Ponti pomiesza?o - przecie? regu?y pozwala?y na podw?jny ruch, dlaczego nazywasz oszustami i cwaniakami osoby kt?re si? do niego przystosowa?y?

W FFA te? regu?y dopuszczaj? podw?jne ruchy i no?yki w plecy i jako? nie pami?tam ?eby? mia? wyrzuty sumienia jak po prawie ca?ym FFA grania ze mn? w sojuszu wjecha?e? mi no?ykiem w plecki.

Siebie wi?c te? nazwiesz oszustem i cwaniakiem, tak? :zdziwko:

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: