www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: Peter
2008-05-27, 16:43
Kampania foxlandzka
Author Message
Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pukownik  Srebrny order za specjalne zasugi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-05-15, 11:45   

Umowa o nie robieniu podw?jnych ruch?w powinna by? przed rozpocz?ciem wojny. Pawe?T podw?jnym ruchem zniszczy? mi miasto i za chwile pisze sorki i ?e mo?emy sie um?wi?, ?e tak nie robimy :) .

www.civilizowani.pl
Postaw piwo autorowi tego posta

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-05-15, 11:49   

LDeska wrote:
No to przeanalizujmy bo do?? mam tego nabijania w butelk? innych graczy dyplo:

Sie wyluzuj i daj troche wiecej tego obrazka do gory bo tam widac z e tez wyszedlem bez robienia tury - czyli zupelnie jak Ty :)
A wszedlem pilnowac bo Pawel w poprzednich turach podwojnym miedz odcial wiec mialem podstawe... a Ty nie mailes podstaw aby sie czegos obawiac i wchodzic ale fajnie wiedziec ze samo moje pojawienie sie wywoluje stany lekowe u przeciwnika :P

Cola wrote:
taki wasal bez chatek, usprawnie? i z miastami jedynkami ma ARMI??? ...jemu senior ma podsy?a??? ...a kto to wszystko utrzyma??

Peter ja Ci? prosz?

No armie Foxlandia ma porzadna ze kazdy z agresorow osobno to moze natrabic (a w zasadzie potrabic) i sie wycofac bo sam niewiele zdziala :)
Utrzymuje sie z tego iz panstwo ma nauke na 0% i ewentualnych drobnych datkow z panstw zaprzyjanionych (niez zyje currency :) .

Tak ze Cola taki wasal naprawde moze byc jak wrzod na pupie przez dluzszy okres (zwlaszcza jak ochotnicy z innych panstw by dolaczali :)

LDeska wrote:
Nie por?wnuj wycofywania si? Niemc?w z Polski do wojny obronnej - wiadomo ?e jak nie swoje to si? ?atwo pali - i to w?a?nie robi Peter - to nie jego pa?stwo jest przecie?.

Ja tylko przypomne ze mamy okres gdy ludziki biegaja z toporami w dloni a zycie ludzkie jest niewiele warte... zreszta kto powiedizal ze sie mamy jakiejs histori trzymac.
Jestem okrotnym wladca ktory robi co chce z podanymi - ot taka zaleta despotyzmu :)

LDeska wrote:
Z tym zast?powaniem to chyba jednak mam racj? ?e Foxowi si? znudzi?o - nawet z nim nie konsultowa?e? tego wasalizmu a to chyba bardzo wa?na sprawa skoro tylko na par? dni go zast?pujesz

Skad Ty to wszystko wiesz co?
Masz podsluch na moim telefonie i podglad od konta?
A jak nie masz to nie wiesz wiec nie konfubuluj tu bratenku...
Powtorze bo moze nie zrozumiale - mam od Foxa pelne uprawnienia, gdyby sie dalo to mam niszczyc nawet drogi - cel nadrzedny zadac przeciwnikom jak najwiecej strat zeby zapamietali ze foxlandia walczy dzielnie do samego konca (swojego albo ich)...

barnaba wrote:
troche smieszny ten topik jest

Staram sie jak moge dyplomacje uprawiac....

Bobek1971 wrote:
Panowie...skoro ju? si? naparzacie i Peter wczul sie w rol? Foxa to czemu tych opis?w nie skrobniesz w kronice - jako regent czy jakis inny uzurpator - tylko osobny w?tek zakladasz?

Swiadomie zalozylem nowy watek gdyz przewidywalem iz bedzie sie mieszal z technicznymi sprawami, jak podwojne ruchy i takie tam...

PS
Ach Leszek jaka szkoda ze nie jestem Twoim sasiadem... juz ja bym sprawdzil ta Twoja armie broniaca granic :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-05-15, 12:25   

Peter wrote:

Sie wyluzuj i daj troche wiecej tego obrazka do gory bo tam widac z e tez wyszedlem bez robienia tury - czyli zupelnie jak Ty :)
A wszedlem pilnowac bo Pawel w poprzednich turach podwojnym miedz odcial wiec mialem podstawe... a Ty nie mailes podstaw aby sie czegos obawiac i wchodzic ale fajnie wiedziec ze samo moje pojawienie sie wywoluje stany lekowe u przeciwnika :P

Przecie? da?em zrzut razem z godzin? twojego wyj?cia z dyplo :zdziwko: - siedzia?e? od 20:08 do 20:48 - troch? przyd?ugo 40 minut ?eby "tylko przypilnowa?" ;) mo?na by nawet za?artowa? ?e Pawe? wywo?a? u ciebie stan l?kowy :P

Peter wrote:
No armie Foxlandia ma porzadna ze kazdy z agresorow osobno to moze natrabic (a w zasadzie potrabic) i sie wycofac bo sam niewiele zdziala :)
Utrzymuje sie z tego iz panstwo ma nauke na 0% i ewentualnych drobnych datkow z panstw zaprzyjanionych (niez zyje currency :) .

Patrz?c na wykres wojska Foxa w ?aden spos?b tam "porz?dnej armii" nie wida? :rotfl: :D masz tego troch?, ale bez przesady... obroni? si? ju? nie da, ale wiadomo jeden dzie? jedna tura a na forum mo?na w tym czasie napisa? 10 post?w o wielkiej armii. Miasta s? ?ci?cie, usprawnie? nie ma - mo?e po prostu poczekamy 10 tur i armia ci sama zastrajkuje :D ?

Peter wrote:
Skad Ty to wszystko wiesz co?
Masz podsluch na moim telefonie i podglad od konta?
A jak nie masz to nie wiesz wiec nie konfubuluj tu bratenku...
Powtorze bo moze nie zrozumiale - mam od Foxa pelne uprawnienia, gdyby sie dalo to mam niszczyc nawet drogi - cel nadrzedny zadac przeciwnikom jak najwiecej strat zeby zapamietali ze foxlandia walczy dzielnie do samego konca (swojego albo ich)...

Nie denerwuj si?, przecie? si? bawimy w dyplo tylko. Ty blefujesz na ca?ego w tym w?tku, piszesz takie wymy?lone rzeczy ?eby tylko co? ugra? dyplomatycznie a jak ja ciebie sonduj? to si? wkurzasz :) Zobaczymy zreszt? czy nie zgad?em - za dwa dni Fox powinien wr?ci? do dyplo, na pewno si? ucieszy jak zobaczy swoje kr?lestwo po panowaniu Petera :rotfl: (a jak nie wr?ci i b?dziesz go dalej zast?powa? to znaczy ?e jednak mia?em racj? i znudzi? si? graniem).

Peter wrote:
Ach Leszek jaka szkoda ze nie jestem Twoim sasiadem... juz ja bym sprawdzil ta Twoja armie broniaca granic :)
graj, graj mo?e co? ugrasz - jednak my?l? ?e m?j wykres wojska jest odpowiednim uspokajaczem dla s?siad?w. Rychu atakuj - mam puste miasta z ty?u ;) :D :P

pawelt 

Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-15, 12:35   

Richards wrote:
Umowa o nie robieniu podw?jnych ruch?w powinna by? przed rozpocz?ciem wojny. Pawe?T podw?jnym ruchem zniszczy? mi miasto i za chwile pisze sorki i ?e mo?emy sie um?wi?, ?e tak nie robimy :) .

Tak rychu, b?d? si? z tob? umawia? przed niespodziewanym atakiem na ruchy :P

Ja tylko przypomn?, bo nie wszyscy wiedz?:
Peter wygra? dyplo 1
Pater mia? najwi?ksze szanse wygra? dyplo 2
Jak my?licie, kto chce wygra? dyplo 3?

To proste i ten w?tek tylko to potwierdza.
Jak kto? ma wi?cej punkt?w od petera i jest na pierwszym miejscu, to ju? peter kombinuje jakby go z tamt?d zwali?. Tak by?o z bomblem i teraz jest ze mn? i b?dzie z ka?dym, kto b?dzie przed peterem :) .

Mi to nie przeszkadza, bo to normalne w dyplo, ale trzecie dyplo pod znakiem petera to troch? nudne by by?o :P .

Peter 

genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-05-15, 12:36   

LDeska wrote:
Patrz?c na wykres wojska Foxa w ?aden spos?b tam "porz?dnej armii" nie wida?

W demo pisze ze Foxlandia ma druga co do wielkosci armie swiata... Ty pierwsza... wiec na taka totalna slabizne nie trafiles... co potwierdza zreszta fakt iz musiales prosic Pawla o pomoc bo na 1 vs 1 nie masz wystarczajacej pary :)

LDeska wrote:
Przecie? da?em zrzut razem z godzin? twojego wyj?cia z dyplo - siedzia?e? od 20:08 do 20:48 - troch? przyd?ugo 40 minut ?eby "tylko przypilnowa?" mo?na by nawet za?artowa? ?e Pawe? wywo?a? u ciebie stan l?kowy

Wez sie zdecyduj czego chcesz odemnie.
Co mam nie wchodzic pod koniec tury wiedzac ze robicie podwojne ruchy czy jak?
Wylez tym swoim wojskiem na otwarty teren, trzasniemy soloweczke i sie skonczy rozgryweczka, a to gdzies po krzakach lazisz :)

Peter 

Posted: 2008-05-15, 12:43   

pawelt wrote:
Jak kto? ma wi?cej punkt?w od petera i jest na pierwszym miejscu, to ju? peter kombinuje jakby go z tamt?d zwali?.

Mow tak do mnie jeszcze to wejde w sojusz z Bombeltonem puchnacym i cale 2 wasze sojusze beda mogly go w dzyndzelek slonia co najwyzej polaskotac :P

pawelt wrote:
Peter wygra? dyplo 1
Pater mia? najwi?ksze szanse wygra? dyplo 2

Demonizujesz.... pamietaj ze strach ma wielkie oczy :)

pawelt wrote:
Jak kto? ma wi?cej punkt?w od petera i jest na pierwszym miejscu, to ju? peter kombinuje jakby go z tamt?d zwali?. Tak by?o z bomblem i teraz jest ze mn? i b?dzie z ka?dym, kto b?dzie przed peterem .

To jest wroga imperjalistyczna propaganda siana w kampani nienawisci przeciwko spokojnie rozwijajacemu sie krajowi daleko na zachodzie!

pawelt wrote:

Pawel lub Bombel juz powoli nie wiem na kogo stawiac... na razie byles Pawel moim typem numer jeden ale jak sie z Bombeltonem zgadam to mozesz miec troche pod gorke....

Damroka 

Helped: 6 times
major  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-15, 13:00   

Peter wrote:

pawelt wrote:

Pawel lub Bombel juz powoli nie wiem na kogo stawiac... na razie byles Pawel moim typem numer jeden ale jak sie z Bombeltonem zgadam to mozesz miec troche pod gorke....

Tylko ?e dogadanie si? z Bombeltonem nie za wiele pomo?e, bo to w?a?nie tereny bombla s? dla Ciebie ?akomym k?skiem. Poza tym taki sojusz powoduje umacnianie Bombla, wi?c trudniej b?dzie Tobie wyj?? na prowadzenie.
Najlepiej wi?c by?oby gdyby Pawe? z Leszkiem popadli w konflikt, kt?ry z pewno?ci? znacz?co by ich os?abi?. W?wczas pozosta?by do pokonania Bombel i Ponti, ale po podbiciu Bombla, Ponti zosta?by ju? z ty?u. I tym sposobem dyplo3 mo?e by? jeszcze do wygrania. Ale ci dranie nie chc? ze sob? walczy? mimo ?e dzielny wasal jest sk?onny umrze? w tej sprawie.

LDeska

marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-05-15, 13:09   

Peter przecie? to ja zosta?em zaatakowany przez Foxa i Rico czyli dw?ch na jednego! Dzi?ki sojuszowi z Paw?em zrobi?o si? 2 na 2, no powiedzmy 2,5 na 2 bo Foxowi i Rico pomaga? Rychu, ale ograniczy?o si? to tylko do 5 przypakowanych promocjami ?ucznik?w. To nie moja wina ?e Rico pad? jak mucha ;) i zrobi?o si? teraz 2 na 1.

Armii drugiej nie masz - kolejny blef (wiem kto ma drug? armi?).

My?l? ?e sam te? bym da? rad?, ale po co ?cina? ca?e pa?stwo ?eby pokona? dw?ch dobrych graczy (Rico+Fox)... lepiej znale?? sojusznika a w tym czasie sobie zbudowa? s?dy w miastach...

A mo?e pogadamy o sytuacji przy tym drugim pa?stwie Petera, mo?e kto? by sprawdzi? stan wyszkolenia jego armii (najlepiej podw?jnym ruchem :P :rotfl: )...

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-05-15, 13:11   

Ja wiem jedno mia?em sporo wojen w tym dyplo nigdy nie wykona?em przeciwnikowi podw?jnego ruchu .Nie zyska?em tym za wiele tylko degrengolade Panstwa bo wystarczy?oby Didiemu to dwa razy zastosowac a potem kazdy m?g?by moje s?onie w trabe cmokn?c.Nei zrobi?em tego bo po pierwsze nia mam na to czasu siedziec po nocach i wypatrywac kto robi podw?jne ruchy a kto nie po drugie dyplo jest zabawa nie tylko dla mnie ale dla innych.Wykrwawi?em sie niezle na tym ale moj sojsuz teraz gwarantuje mi znaczac? si?e.Nie chce jednak grac po? roku w gre by pewnego dnia obudzic sie z popalonymi miastami przez jakiegos przyb?ede bo on stosuje podw?jny ruch i niszczy moje Panstwo kiedy ja sobie spokojnie spie albo gram z Martim teama.Przy tym drugim to nawet by mi przeszkadza? w grze wiec strata podw?jna. :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
genera broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-05-15, 13:16   

walicie w czlona ja tam bym was wszystkich zbanowal i niech wygra bobek ;)

edit: to moze rozwalicie sie wkoncu i bedzie spokoj :P

Peter 

Posted: 2008-05-15, 13:27   

LDeska wrote:
Armii drugiej nie masz - kolejny blef (wiem kto ma drug? armi?).

A zalozymy sie?

Damroka wrote:
Tylko ?e dogadanie si? z Bombeltonem nie za wiele pomo?e, bo to w?a?nie tereny bombla s? dla Ciebie ?akomym k?skiem. Poza tym taki sojusz powoduje umacnianie Bombla, wi?c trudniej b?dzie Tobie wyj?? na prowadzenie.
Najlepiej wi?c by?oby gdyby Pawe? z Leszkiem popadli w konflikt, kt?ry z pewno?ci? znacz?co by ich os?abi?. W?wczas pozosta?by do pokonania Bombel i Ponti, ale po podbiciu Bombla, Ponti zosta?by ju? z ty?u. I tym sposobem dyplo3 mo?e by? jeszcze do wygrania.

Ja mam za slabe tereny i raptem 10 miat (przy 15 Pawla i nadal rosnie), czyms takim dyplo sie nie wygrywa.
Moj ewentualny sojusz z Bomblem mial by zapewne polegac na wsparciu Bombla zeby cwane 2 sojusze nie mialy za lekko z wygraniem tego dyplo.

ponti wrote:
Ja wiem jedno mia?em sporo wojen w tym dyplo nigdy nie wykona?em przeciwnikowi podw?jnego ruchu .Nie zyska?em tym za wiele tylko degrengolade Panstwa bo wystarczy?oby Didiemu to dwa razy zastosowac a potem kazdy m?g?by moje s?onie w trabe cmokn?c.Nei zrobi?em tego bo po pierwsze nia mam na to czasu siedziec po nocach i wypatrywac kto robi podw?jne ruchy a kto nie po drugie dyplo jest zabawa nie tylko dla mnie ale dla innych.Wykrwawi?em sie niezle na tym ale moj sojsuz teraz gwarantuje mi znaczac? si?e.Nie chce jednak grac po? roku w gre by pewnego dnia obudzic sie z popalonymi miastami przez jakiegos przyb?ede bo on stosuje podw?jny ruch i niszczy moje Panstwo kiedy ja sobie spokojnie spie albo gram z Martim teama.Przy tym drugim to nawet by mi przeszkadza? w grze wiec strata podw?jna.

Ponti gadalismy o tym przez telefon.
Jak sie skonczy zadyma o Foxlandie (czyli szczesliwie bedzie tam Leszek chatki odbudowywal) to zaproponuje aby przemyslec ta cala sytuacje i wprowadzic jakie ograniczenia uniemozliwiajace takie akcje z podwojnym ruchem.
Na razie wymyslilem jedno - w grze dyplo mozna przebywac przez maksymalnie okreslony czas np. 20 minut.
Po tym czasie gracz musi wyjsc z gry (inaczej kara jakas) i nie moze do gry wejsc ponownie przez jakis okres np. 2 czy 4 godziny.
Mysle ze to zaltwilo by sprawe.
Wszystko jest w logach na civstats wiec kazdy by widzial i mogl sprawdzi co sie dzieje.

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/43
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-05-15, 13:40   

podw?jne ruchy to faktycznie padaka

ja by?bym za tym by przynajmniej pierwszy atak odby? si? za wypowiedzeniem wojny i w nastepnej atak, a nie, ?e podw?jny ruch... ta sytuacja to jak 4:1 na starcie

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/369
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-05-15, 13:42   

Widz? ?e nie macie rozumu i szacunku dla innych graczy...dalej ..smutne to

czytam i mi si? odechciewa coraz bardziej

Jak nie zaczniecie szanowa? siebie - czyli normalnie gra? zrobic ruchy - kur..a bez ?adnych podw?jnych cios?w. Tyle do cchuja si? znamy a wy takie rzeczy robicie jak dzieci.
Je?li w dyplo 4 nie bedzie zapisu, ?e o ka?dym wypowiedzeniu wojny piszemy w kronice i to na 20h przed ruchem swoich wojsk. I nie stosujemy ?adnych podw?jnych ruch?w - to rezygnuj? z udzia?u w kolejnych dyplo.
Bo to do ***** n?dzy rozwala ca?? zabaw? ...
mam was do??
a najgorsze ?e w takie zabwy bawi? si? najlepsi

LDeska

Posted: 2008-05-15, 13:51   

Ja po raz czwarty proponuj? umow? o nie stosowaniu podw?jnych ruch?w, ale Peter ani razu si? nie "ustosunkowa?" ;) . To bym nam oszcz?dzi?o wiele nerw?w. To co Peter? Ja si? w tej turze ju? ruszy?em - je?eli podpiszesz si? tu na forum ?e nie zrobisz podw?jnego ruchu to ja ju? w tej turze do dyplo nie b?d? wchodzi?...

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 14/3
podpukownik  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-15, 13:52   

I widzicie, co narobili?cie? Powiem szczerze, ?e ?ledz? ten w?tek od rana i gadam w mi?dzyczasie z Pontim i wcale mu si? nie dziwi?, ?e wycofa? sw?j udzia? w dyplo 4. Dw?ch admin?w jeste?cie, jak dla mnie to mo?ecie si? bluzga? i bluzga?, bo jestem tu ju? d?ugo, ale s? te? nowi gracze, kt?rzy to czytaj?. Bo to ju? nie jest kronika, W?adcy kraj?w, tylko Leszek, Peter...

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: