www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-04-14 Bobek1971 - Centurion
Author Message
Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-04-14, 08:29   2008-04-14 Bobek1971 - Centurion

1. Bobek1971
2. Centurion

Mecz ligowy

bobek zulusami ja hammurabim;

hmm mielismy kontynuowac ale po przespaniu sie stwierdzam ze dam bobkowi juz spokoj ;)
gralismy chyba z tydzien, prawie cala niedziele wczoraj (sejw o polnocy), dotarlismy do roku 1997 :padam:

poczatek mialem wysmienity, przyblokowalem bobka ostro, w nauce szalalem do momentu az przyszli szpiedzy :szok: i nagle z jesieni sredniowiecza zrobila sie u bobka era przemyslowa, zapierd*zielil filozofie, gildie :szok: , proch :szok: , chemie :szok: i nie wiem co jeszcze... i nagle przestalem w techach prowadzic i moje radosne budowanie muszkieterkow zdalo sie na nic...

pozniej robilem co moglem, gryzlem trawe jak to mowia :przestraszony:
moje muszkietery i katapki obronily sie przed raifelmenami i dzialami, pozniej rifelmeni obronili sie przed piechota... slonie i uwaga spirmeni (dla nich wielki szacun po tym co robili :padam: ) przed kawaleria... co wiecej wypuszczalem kontry slabszym wojem, miasta graniczne bobka ktorymi staral sie podejsc kultura (tu go zalatwilem bo stolica mi produkowala artystow jak szalona) plonely az milo, jedno nawet przejalem dla fanu i wyslalem tam 2 artystow i nagle miasto z 1 ludkiem mialo bonus 80% do obrony, przypuscilem ostry kontratak na stolice ale niestety za malo, za malo woja...

wkoncu bobek wymyslil samoloty, ja mam do tego jeszcze z 18 turek wiec juz dam spokoj, zaraz lotniskowce podplyna i po zabawie

wojna na jeziorze to zupelnie inna historia, szybko przejalem kontrole poblokowalem porty, ostre desanty szly kilka razy, 2 razy jedno miasto portowe splonelo (pozniej juz bobek dal spokoj i postawil je gdzies w glebi bo nawet go nie widzialem),w jednym z glownych miast raz ostal sie axmen z 0,2 zycia... niestety pozniej przewaga technologiczna spowodowala ze z destroyerami to nie mialem sie co bic :(

hehe nie moge sie powstrzymac, mialem 4 generalow na jednostkach i zaden nikogo nie zabil :szok: za kazdym razem przegralem na 80% :przestraszony:

jak wroce z roboty to wkleje jednego kwiatka randomowego, po tym musialem zrobic screena :rotfl:

dzieki wielkie za gre bobek, nie da sie ukryc ze tak daleko w BtS-ie jeszcze nigdy nie dogralem, sporo doswiadczenia na tej grze nabylem, szpiegom mowimy zdecydowane NIE :zdegustowany:

do nastepnej potyczki :hyhy:
Last edited by Centurion on 2008-04-14, 16:20; edited 7 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/297
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-04-15, 08:07   

Gierka była z kategorii ciężkich dla mnie. Co sie wykaraskałem z klopotów to wpadałem w kolejne. Jak wybronilem początek - długo musiałem ściagac Centuriona zanim odzyskałem wiarę w zwyciestwo w tej potyczce.
Centurion świetnie gra jednostkami i kilka razy zrobiło mi sie ciepło...jak chocby słynny rajd na stolice, w ktorej brała udział Centurina piechota, canonki i kawaleria...pozwoliłem mu podejśc pod sam stolicę bo nie miałm sił go zbic - posiłki dopiero nadciągły...Na szczęscie miałem zdecydowanie lepsza produkcje i w ostatnim momencie rozmiekczyłem slynnymi juz balonami, rozpulchniłem działami i zjadłem piechotą i riflemenami ...ostatniego z centurionowych wojów chyba nawet zjadł archer ;)
Ten nieudany atak zadecydował o porażce Centa. Kwestią czasu byłoby owo cięzko wywalczone zwycięstwo.
Sporo scinaleś chyba?
Last edited by Bobek1971 on 2008-04-15, 08:09; edited 1 time in total  

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-04-15, 08:11   

Bobek1971 

Posted: 2008-04-15, 08:14   

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-04-15, 08:17   

Oj gdyby nie ścinka to żadnego z twoich ataków bym nie przeżył:P
ale chłopaków ścinałem na potęgę, tylko stolice oszczędziłem :)
a jak wymyśliłem nacjonalizm to już było nawet lepiej z draftem :)

i tak szkoda mi tej gry, bo wygraną miałem w kieszeni..., gdybym tylko wiedział wcześniej jak dokładnie szpiedzy działają przegrałbyś to (tak myślę).... cóż teraz już wiem ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum