www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-04-15 Meca - Ponti
Author Message
meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-16, 01:17   2006-04-15 Meca - Ponti

1. Ponti
2. Meca (Genghis Khan :rotfl: )

Archipelagi, Tiny

Nie wiem, coś ostatnio ze mną jest nie tak jak trzeba. Kombinuję jak koń pod górę, zamiast grac swoje. Chciałem tu dac obszerniejszy opis, ale już mi się wszystkiego kompletnie odechciało.

Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-16, 02:31   

Meca daj opis :D niech ludziska wiedza jak sie konczy granie Genghis Khanem ;)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2006-04-16, 09:35   

Ja Inkowie Meca Mongołowie.Meca wybrał nacje ze mną na szybką rozgrywkę nie spodziewał się ze ja z niej zrezygnuje tym razem :) zresztą pisałem mu to jak tylko zobaczyłem mape stolicy.Archipelagi jednak miasto w samym rogu bez dojścia do morza tylko do wewnętrznego jeziora miałem financial wiec postawiłem na naukę mieliśmy kamień blisko wiec strałem sie najszybciej jak dojść do niego.Meca szybciej doszedł bo zorbił Stonehenge ja w tym czasie miałem priesthood i zacząłem robic code of laws nastawiłem się na oracla ściałem pare lasków jakoś poszło oracle był mój/Wziałem nie code of laws(i tak byłem pierwszy) tylko metal casting.kuźnie dały mi poteżnego kopa oczywiście mapa cienka w surowce żelazao pochowane miedźi nie było w ogóle leciałem wiec na dwóch miastach bez miedzi oczywisćie militarnie też było troche zabawy ale głównie z jednym miastem barbów po spotkaniu meca nie nastawił na always war potężny błąd ,ale cóż grało się dalej. Po oraclu szybkie nastawienie na piramidy również miałem fart meca pisał ze 1 ture szybciej zbudowałem cóż...:) mając tak podpasione miasto szybki pacyfizm i w great people rodzili isę jak grzyby po deszczu konfucjanizm i taois biblioteki mniszarnie dostałem inźyniera szybki kolos hanging gardens.meca wjechał mi keshami ,później szybciej dotarł do żelaza atakował ale widziałem ze to łabędzi śpiew dotarłem na chwile do żelaza paru macemenów. Walka to meci szybkie desanty keshami,ale jak na mój gust dwa statki i 4 keshów wiećej by się przydało:). Przyznaje ze są nieźli a meca źle nie wybrał ,bo nie było żelastwa a w koniach byłes lepszy.zwłascza kiedy ja nie miałem spearów wziąłem wiec też konie do obrony ale i catapulty by nieco zmiększyć mongolskich synów prerii.Pobudowłem mury i oba miasta na wzgórzu wiec się biedaki cisneli pod murami zasypywani kontrą z kamyków.armie miałem znacznie mnijeszą ale zrobiona tak by powstrzymała każdy atak,popełniłem tez mase błędów (zwłaszcza z settlerem pustym przy żelazie jak meca postawił tam kesha)ale nie w nauce dotarłem jak burza do liberalizmu 1400 rok po tym meca który miał dwie godzinki na gre i godzina 0 na save wydawała się zbliżac. Chciał sejwa potem się rozmysłił i uznał wygraną moją cóż mogliśmy jeszcze pograc ale za 10 tur miałem już grenadierów i żelazo nie było ju takie cenne:) a w dokach pare okrętów czekało na modernizacje na Galleony dziękuje za grę meca to ze gram agresywnie na początku nie znaczy ze nie umiem inaczej.Jesteś świetnym graczem ale jak nastawiasz się na szybkie wykoszenie przeciwnika to wjedź mu tak by kamień na kamieniu nie został bo miałeś szanse zeby to wygrac....Podsumowując najlepsza gra w moim wykonaniu odkad jestem na KAC-u.
Postaw piwo autorowi tego posta

Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-16, 16:46   

Miło czytac ;)
Jestem ciekaw ka tam stal Meca z Techami w porownaniu z Pontim
Meca jest naprawde dobrym zawodnikiem ale pod warunkiem ze robi swoje :rotfl:
Jak zacznmie kombinowac to czasami przekombinuje :zdegustowany:
Jedno pytanko :
Zrobiles katapulty do obrony przed konikami ??
Bo czegos nie kumam ;)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2006-04-16, 21:26   

tak właśnie zrobiłem katapulty do obrony przed konikami rewelacja zwałszcza jak się ma horse archerów w odwodzie:)
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum