www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Oficjalne wieści z frontu
Author Message
Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-03-07, 13:59   Oficjalne wieści z frontu

Kazdy z nas już postawił miasto :)
wybudowalismy stone'a więc w cudakowaniu 1:0 dla nas
nie jest źle a będzie tylko lepiej :)
Hiszpanie sie rozwijają czyli miasta do "3" a my na "1" workerów (ja dostałem worka od Leszka wiec Leszek jeszcze dłuuuugo nie urośnie :) )
Niestety sa barby na mapie więc trzeba uważać na sety, scouty itd

to tyle narazie dla ciekawskich

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-03-07, 14:29   

To dlatego wam tak odjeżdżają na civstats. :D

Staram się śledzić waszą grę, ale jest to cholernie trudne.
Na forum tajnym to piszecie dość konkretnie, ale jak się nie widzi o czym rozmawiacie, to niewiele z tego wynika. Civstats to raczej tak informacyjnie (wzrost punktów). No i Cola wreszcie coś napisał na otwartym, ale nie można powiedzieć, że są to konkretne wieści z frontu :zalamany: .
Kiedyś chcieliście nawet wrzucić parę screenów, co by wiedzieć kto na czym stoi. No ale na planach się skończyło.
Mimo wszystko powodzenia i kibicuje wam z całego serca. :super:
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-03-07, 14:46   

popros Leszka o hasło do tajnego to Ci da choc wiele wiecej to tam nie ma :)

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-03-07, 14:59   

Nie wiem, czy czytałeś uważnie mojego posta, ale napisałem tam:

merkan wrote:
Na forum tajnym to piszecie dość konkretnie, ale jak się nie widzi o czym rozmawiacie, to niewiele z tego wynika.

Chyba rozumiesz, że mam dostęp do tajnego forum. Po prostu zbieram wszystkie dostępne dane i tak nie wiele wiem z tego :kwasny:
Chodziło mi o to, że kompletnie nie wiadomo czym dysponujecie (lokalizacja, miasta, jednostki). Nawet nie wiem jak jesteś ulokowani wobec siebie i w jakich odległościach :(
Last edited by merkan on 2008-03-07, 15:01; edited 1 time in total  

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-03-07, 15:04   

merkan wrote:
Chyba rozumiesz, że mam dostęp do tajnego forum. Po prostu zbieram wszystkie dostępne dane i tak nie wiele wiem z tego :kwasny:

Niektóre rzeczy są opisywane szyfrem, to na wypadek jakbyś sie okazał hiszpańskim szpiegiem ;)

www.civilizowani.pl

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2008-03-07, 15:11   

Nobody expects the Spanish Inquisition! :rotfl:

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 83/265
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-03-07, 15:14   

Na razie się po prostu nic nie ndzieje ..to jest faza worka i zbudowania pierwszego warriora...nic nad to. Pierwszą rele nam zgraneli, poszlismy zatem do drugiej, zrobiliśmy stonhengea. Na razie nie ma frontu ..jest utajniony :)

Cola 
WTF?

Posted: 2008-04-10, 13:14   

z oficjalnych wieści :
- stracilismy wielki mur, stracilismy oracle, straciliśmy monoteizm :)

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-04-10, 13:17   

no panowie jak mogliście stracić oracla w grze na kontach :zdziwko: wstyd i hańba nie mówcie mi że jest przesmyk i hiszpanie blokują wam porty trimerami :)

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-04-10, 13:17   

No to fajnie wam idzie.
Może coś chociaż wyrwaliście, czy idziecie na żywioł?

Cola 
WTF?

Posted: 2008-04-10, 13:19   

Domel
ta gra wygląda w ogóle dziwnie, ale i tak wygramy, bo chocby nie wiem co to jestesmy finansowi :)

my nie ustawilismy priorytetu na oracla i został zaczęty późno a i tak brakło 6 tur (biorac pod uwagę, że hiszpanie od poczatku go budowali)

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-04-10, 13:23   

Kurde szkoda, że ja nie gram :rotfl: Ja bym im pokazał szkołe salsy :P Oglądali by nasze cudaki i mówili Maniana :rotfl:

Cola 
WTF?

Posted: 2008-04-10, 13:26   

to nie tak Martin :(
inne priorytety są... generalnie tracimy cudaki, bo nie ma timeingu na nie - czyli za późno je zaczynam budować

ściezka techów nie jest "cudaczna", ale z czasem będzie tak, ze sie reszte pobuduje :)

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-04-10, 13:29   

No Cola mam nadzieje, bo wiesz, królami cudakow jestesmy nie? Wszyscy dygają fafle i nie chcą grac z nami na kontach :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nie daj sie :)

Cola 
WTF?

Posted: 2008-04-16, 20:26   

artemida nasza

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum