www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

LD_Donut - skrypt mapy do Dyplo3
Author Message
bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 65/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2008-02-11, 08:57   

yyy, a mi sie wydaje ze gramy z tymi dodatkowymi surowcami... ale moze mi sie tylko wydaje...

anion 
Civ Moder

xfire: anionex
Helped: 1
starszy plutonowy  Brzowy order za specjalne zasugi - modder forum  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier 
Posted: 2008-02-11, 09:08   

No jak dla mnie to Lechu wyra?nie to og?osi?...

LDeska wrote:

(...) Je?eli nie b?dzie sprzeciw?w to jutro wieczorem Peter wy?le mi list? nacji (bez informacji kto co wybra? oczywi?cie) i ja stawiam gr? na skrypcie by Beny/Anion Dyplo3v8. (...)

Czyli jeszcze kwestia czy kto? wyra?a sprzeciw jaki?...
Last edited by anion on 2008-02-11, 09:10; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Damroka 

Helped: 6 times
major  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-02-11, 10:27   

Co do skryptu mapy to ok.

Ale pytanie brzmi, na kt?rym modzie b?dziemy grali, bo w zasadach do dyplo jest zapisany ten bez dodatkowych surowc?w, czyli oliwek, ziemniak?w, tytoniu i innych.

Ja osobi?cie jestem za tym, ?eby gra? na modzie 40civs_xres :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-02-11, 10:47   

Damroka - ja te? jestem za tym i wszyscy kt?rzy si? wypowiadali te? byli za, wi?c rozumiem ?e gramy na modzie 40civs_xres... ju? poprawiam regu?y i czekam do wieczora na ewentualne sprzeciwy. Jak nie b?dzie to dzisiaj wieczorem uruchamiamy Dyplo3 :hurra: !

Lary33 

xfire: lary33
Piwa: 35/29
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2008-02-11, 12:01   

To dajcie jeszcze linka do tego moda, bo juz sie pogubi?em z nimi, tyle ich jest. :wstyd:

anion 
Civ Moder

starszy plutonowy  Brzowy order za specjalne zasugi - modder forum  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier 
Posted: 2008-02-11, 13:05   

Pobierz MOD 40civs_xres

anion 
Civ Moder

Posted: 2008-02-11, 18:54   

Leszku, jest jeszcze pewna wa?na uwaga.

Moim zdaniem powiniene? da? jasne info na stronie g??wnej - jak pisa?e? ju? wcze?niej - na co najmniej 24 godziny przed startem, w jaki dzie? i o jakiej godzinie rusza Dyplo3.
Nie powinno by? sytuacji, gdzie nagle jest rzucone has?o "Dyplo3 w?a?nie stoi, tura 0 rozpocz?ta" bez wcze?niejszego wyprzedzenia.
Po prostu daj jasne info o dniu i godzinie kiedy dok?adnie Dyplo3 rusza odpowiednio z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Damroka 

major  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-02-11, 19:23   

Anion wg mnie to nie problem. I tak wiadomo, ?e nie wszyscy na raz si? zaloguj? i postawi? miasta. Skoro ju? wszystko jest ustalone to im wcze?niej zaczniemy tym lepiej. Przecie? b?dziemy czekali a? ka?dy ze zg?oszonych zrobi zerow? turk?. Mo?liwe, ?e zajmie to nam ze 3 dni, a to wystarczaj?cy czas ?eby ka?dy m?g? za?apa?, ?e dyplo3 ruszy?o.

Peter 

xfire: peterek
Piwa: 45/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-02-11, 19:36   

anion wrote:
Moim zdaniem powiniene? da? jasne info na stronie g??wnej - jak pisa?e? ju? wcze?niej - na co najmniej 24 godziny przed startem, w jaki dzie? i o jakiej godzinie rusza Dyplo3.

Cos w tym jest, bo moze byc lament ze ktos komus tereny zabral a ten nie wiedzial...

Leszek - proponuje start jutro czyli 12-02-2008 o 20.00 - niech juz ten zegar tyka...
Zmiana nacji mozliwa do 12-02-2008 do godziny 18.00.

LDeska

marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-02-11, 19:39   

Dobra, potwierdzam - jutro 12.02.2008 rusza Dyplo3 !

anion 
Civ Moder

Posted: 2008-02-11, 19:41   

Dok?adnie, Peter.

Uwa?am, ?e ka?dy powinien mie? szans? wej?cia w "godzin? zero". Czyli taka godzina powinna by? wcze?niej z odpowiednim wyprzedzeniem og?oszona.
A inna kwestia czy kto? b?dzie chcia? wykorzysta? t? informacj? czy nie.
Rzu?cie info jeszcze na startowej ?eby by?o wszystko wiadome wszem i wobec. :)

A do proponowanego przez Ciebie terminu pozosta?o ju? akurat niewiele ponad dob?.

LDeska

Posted: 2008-02-11, 19:54   

Og?oszenie jest ju? na stronie g??wnej KAC'a, w w?tku og?osze? Dyplo3, w tym w?tku i na g?rze ka?dej strony forum, wi?c chyba starczy :oczami:

Tylko zastrzegam sobie mo?liwo?? po?lizgu (w obydwie strony). Niestety moja c?rcia nie jest tak "ucywilizowana" ?ebym m?g? o podanej godzinie rzuci? wszystko i zajmowa? si? gr?... ale postaram si? uruchomi? dok?adnie o 20:00.

Peter 

genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-02-12, 19:25   

Nacje zostaly wyslane do Leszka...
Mam nadzieje ze sie nie pomylilem :)
Jak by ktos swojej nie widzial na spisie to... to n ie jest dobrze...

Surykatk
Hatszepsut
Gilgamesh
Surykatk
Gilgamesh
Zara Yacob
Cyrusem
Shaka
Kublai Khana
Hatszepsut
Suleyman
Gilgamesh
Surykatk
Mao Zedong
Fryderyk 1
Perykles
Siedz?cego Bysia
Hammurabi
Aleksander
Hammurabi
Ramzes II
Katarzyna
Oktawiana Augusta
Qin Shi Huang
Stalin
Charlemange
Zara Yacob
Stalin
Gilgamesh
Perykles
Hammurabi
Stalin

bombel79 

xfire: bombel79
Piwa: 65/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2008-02-12, 19:31   

Peter, Ty kreatywny agresorze! :)
PS
hm, ktos nawet Katarzynke wybral... jest nawet kilku smialkow "ind". jestem ciekawy ile cudakow pobuduja :) ))

Peter 

Posted: 2008-02-12, 20:01   

Zla wiadomosc - Leszka corka ma bole brzuszka i w zwiazku z tym start bedzie opozniony, nie wiem o ile bo nie mam malych dzieci i nie wiem ile czasu zwykle boli je brzuszek...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: