www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: pawelt
2010-12-01, 13:17
zagram pbema
Author Message
pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-01-31, 14:06   zagram pbema

zagram pbema z kimś co może często odsyłać turki i jest w rankingu dość wysoko (powiedzmy max do 30 miejsca).
pangea albo konty lub nawet archipelagi
mapa zrównoważona przez kogoś lub na żywioł i ADV start ok 500-800 punktów
kilku ai Monarch
Nacje dowolne lub non fin
ze zdarzeniami losowymi, chatkami i barbami.
z lub bez handlu z AI techami
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-01-31, 14:30   

Ech lubisz te ustawienia Ligi Przygód ;) ja bym się zgłosił ale już jedną gramy - więc raczej odpadam :oczami:

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-01-31, 14:46   

Poza tym Leszek ma zadatki na dobrego gracza i nie spełnia wymogów. :)

Troche mi smutno Pawle ze Gotmów nie grasz...ale jak ktos sie nastawia na multi to sie nie dziwie.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-01-31, 15:05   

Chetie zagram PBEM

Niestety nie spełniam warunku co do wysokości w ranku i niestety długo to się nie zmieni (moje łącze domowe to blue connect).

Turkę podczas dnia mogę odsyłać szybko i sprawnie, w weekendy przerwa bezwzględna.

Jeśli jesteś zainteresowany daj sygnał.

Pozdrawiam Bodek

pawelt 

generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-01-31, 17:31   

Leszek możemy spokojnie zagrać kolejnego pbema, ale zobacz najpierw czy będziesz miał czas na kolejnego i w ogóle na civkę. Może się okazać, że będziesz właśńie miał jeszcze więcej czasu, bo z multi zrezygnujesz na jakiś czas. Zobaczymy jeszcze.

ponti, gram gotmy, ale nie wszystkie. mi po prostu nie podchodzą takie scenariusze, jak ten z japonią i obecny. Zagrałem przecież 1 i ostatni, w którym nawet byłem pierwszy na maxmanie i chyba 3 na ironmanie.

Bodek, Ciebie w ogóle nie ma w rankingu. Chciałbym grać z kimś na różnym poziomie. Pbem to gra na wiele miesięcy i chciałbym sie z kimś pomęczyć, tak jak z leszkiem. Choć z leszkiem to się męcze z innego powodu, po prostu WSZYSTKO mu w tej grze sprzyja. Podobnież szczęście sprzyja lepszym, ale bez przesady. Przy robieniu mapy bobek pozbawił mnie na jakiś czas handlu z AI, krabiki postawił za daleko, żebym miastem mógł objąć, dał za sąsiada Japońca, który stawia miasta jak nowicjusz i wiele wiele innych.

Ale wracając do meritum. Nie mam pojęcia bodek jak grasz, a nie chciałbym trafić na nowicjusza, bo mnie takie gry nie mobilizują. Z leszkiem puki co jest adrenalina, musze wszystko przeliczać, martwić się przez 20 tur czy mi nie sabotuje budowy tadź mahalu, przeliczać jak i kiedy wyciąć laski na WB i takie tam.
Masz jakieś referencje? Wyniki gotmów, wyniki gir multi itp?
Wiem też, że w takiej grze pbem gra się znacznie lepiej niż multi, bo ma się dużo czasu do namysłu i to jak coś jest na twoją korzyść.
Ale jest jeszcze jeden problem, sprawa maxowania. Nie znam Cię w ogóle i nie wiem czy mógłbym Ci zaufać w tej kwestii, musielibyśmy jak coś zagrać z maxowanie, co może być późńiej nieciekawe.

Tak więc zobaczę czy ktoś jeszcze się nie zgłosi. Jak nikt nie będzie chętny, to zagramy Bodek. Pograj może kilka gier multi w tym czasie? Ja mam iplusa i 1v1 da się grać

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-01-31, 23:55   

Referencje :D :zdziwko: :D

Poważna sprawa.
Ja chciałem tylko w civke zagrać a Ty ...
Oki
Jakby coś jestem chetny, mam czas, w tygodniu daj znać.

pawelt 

Posted: 2008-02-01, 09:40   

Bodek, chodzi mi o to, że chcę zagrać z kimś na moim poziomie.
Nie chce trafić na nowicjusza i mieć kilka miechów w plecy, bo ktoś się uczy grać dopiero. Zrozum mnie.
Ale widzę, że w ostatnim gotmie miałeś dobry wynik.

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-02-01, 10:43   

Bodek miał dobry wynik w ostatnim Gotmie Safari .

Bodek jezeli chcesz zagrac PBEM-a z kims po prostu umiesc tez swoja reklame jak PawelT chetnych mysle nie zabraknie.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-02-02, 23:31   

Zgłoszę się Paweł za tydzień do drugiego PBEM'a tak myślę. Bo ten tydzień to już wiem że mam wyjęty z życiorysu ;) ale co tam, jak dla mnie to na razie samo szczęście :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum