www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Test techniczny Dyplo3
Author Message
domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzyma 8 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-01-29, 11:44   

Leszek do kiedy b?dzie trwa? test?? Je?li reinstalka gry i xa nie pomo?e to konieczna b?dzie reinstalka ca?ego systemu a to ju? niestety o wiele wi?cej babrania.
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-01-29, 11:45   

Mia?em tak kiedy?. Powodem by?o o ile pami?tam to ?e nie za?adowa?em moda...

domel 

Otrzyma 8 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-01-29, 12:01   

Leszek mog? ci? zapewni? ?e moda mia?em na bank zamontowanego wi?c to nie to.

anion 
Civ Moder

xfire: anionex
Helped: 1
starszy plutonowy  Brzowy order za specjalne zasugi - modder forum  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier 
Posted: 2008-01-29, 13:11   

Powinna pom?c sama reinstalka gry.
Mia?em mo?e niedok?adnie ten sam b??d, ale identyczny efekt. Do pulpitu wywala?o.
Wyinstalowa?em patcha 3.13, dodatki BtS, Warlords. Na ko?cu podstawk?.
Potem zainstalowa?em podstawk?, Warlords, BtS, na koniec patch 3.13. Wgra?em u?ywane przez siebie mod-y i wszystko zacz??o od nowa dzia?a?.

Fox 

xfire: foxiczek
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2008-01-29, 13:21   

Powtarzam swe pytanie:
Ja te? nie mog? wej?? - wczoraj mia?em na hamachii na zielono mo?liwo?? po??czenia si? lecz by?em w drodze do wawy i nie mog?em. Teraz mam strza?k? na niebiesko - pingi od 300-1100ms ;/ Katastrofa jak nie Kotastrofa : ) Wcze?niej mia?em podobny b??d, ale by?o to spowodowane nie za?adowaniem moda. Teraz ju? tego nie mam problem lecz wci?? nie mog? si? po??czy? co?cie zmienili, bo ja na swoim kompie od wczoraj nic O_o.
Dodam ?e mam ustawione UDP: 2056
Czy kto? mo?e mi doradzi? co mam zrobi? by to zadzia?a?o?

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-01-29, 13:29   

Fox a masz mobilny internet?
Ja mam Iplusa i cz?sto te? nie mog? si? po?aczy?, szczeg?lnie jak jest niebieska strza?ka do do?u.
Na GPRS to nigdy nie mog?em wej?? na dyplo, tylko na UMTS, ale tu te? mog? by? problemy, bo strasznie niestabilny jest )przynajmniej u mnie)

LDeska

marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-01-29, 13:35   

Fox - to jaki? problem sieciowy musi by? - w warstwie hamachi a nie civki. Musisz jako? poprawi? swoje ??cze bo tego si? nie przeskoczy...

Mog?e? te? trafi? na problem taki ?e gra nie by?a postawiona bo Martin za pr?d nie p?aci? :P

Spr?buj zrobi? pinga na adres dyplo3 i zobacz jakie masz wyniki.

Fox 

porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2008-01-29, 14:07   

Proponuje Ci Leszku przeczyta? dok?adniej mego posta zanim co? odpiszesz.

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 67/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-01-29, 14:22   

D@mian
Zg?o? sie do mnie na xfire to przerobie programik, tylko musz? wiedzie? kiedy sie wysypuje. Najprawdopodobniej podczas sprawdzania zgodno?ci plik?w gry. Bo programik jest banalnie prosty. Podmienia plik konfiguracyjny na jhego odpowiednik z wpisana nazw? moda, z kt?rym gra ma startowa?. potem jak gra wystartuje to przywraca orgina?. Widocznie za szybko go przywraca :P

Fox, z do?wiadczenia wiem, ?e na niebieskiej strza?ce szansa na po??czenie jest r?wna kilku procentom :(

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-01-29, 17:42   

Po ci??kich b?lach ale jednak zalogowa?em si? do testu i klin??em end turn.

Te? mam bluconnect i te? posz?o dopiero za 3 razem ale zasi?g koniecznie UMTS po Edgu nawet nie pr?buje szkoda czasu.

PS mam nadzieje ze to tylko test bo miasto postawi?em wa?owo :) )

domel 

Otrzyma 8 piw(a)
Posted: 2008-01-29, 18:10   

Panowie sw?j problem rozwi?za?em :)

Problemem by? zainstalowany u mnie "mod" BlueMarable, nie s?dzi?em ?e mo?e to by? jego wina bo tym bardziej wielu z KACa na nim gra. Ale z uwagi ?e przed wej?ciem patcha 3,13 te? by?y z tym modem problemy gry po sieci to stwierdzi?em ?e warto spr?bowa?. No i luz wzi??em Portugalczyk?w rozlokowa?em si? i klikn??em ET.

A teraz prosz? innych posiadaj?cych BlueMarable o wypowiedz czy nie musieli odinstalowywa? aby si? wbi? do gry. Ja na ten przyk?ad mia?em zainstalowan? full wersje na highres.

anion 
Civ Moder

xfire: anionex
Helped: 1
starszy plutonowy  Brzowy order za specjalne zasugi - modder forum  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier 
Posted: 2008-01-29, 19:20   

Domel, by? mo?e u mnie by?o to samo. Mia?em BM3 wgrane przed patchowaniem do 3.13. I potem w?a?nie bywa?o r??nie.
Teraz, od listopada bodaj?e, jak mam ca?? Civ4 z dodatkami przeinstalowan?, to BM3 instalowa?em dopiero po spatchowaniu do 3.13. Jest OK. Za ka?dym razem ??czy si? bezproblemowo. Czy to z u?ywaniem mod?w, czy te? bez.

LDeska

Posted: 2008-01-29, 19:22   

Kurcz? Domel ja te? mam Blue Marble, zainstalowany standardowo, nic nie zmienia?em.... i dzia?a bez problem?w...

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Piwa: 88/369
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-01-29, 20:05   

mam tak jak meca i bez problemu

Fox 

Posted: 2008-01-29, 20:40   

Bodek mi dzia?a w technologii HSDPA wi?c troch? szybko i nie s?dz? ?e to jest problemem - jak powiedzia?em wcze?niej na EDGU w podr??y z Rzeszowa do Wawy zacz??em si? ??czy? tylko mi przerywa?o po??czenie ze wzgl?du na ruch. Teraz nie jestem w ruchu i nadal kicha :/

OOOO jest zielone ?wiate?ko :)

Po??czy?em si? lecz jest kicha chwilowa - 5-tego ka?dego miesi?ca mam nowy limit na Blueconnecie. Teraz jestem poza limitem i niestety w po?owie ?ci?gania danych gubi po??czenie. S?dz? ?e je?eli b?d? mia? na?adowane ??cze (nowy okres rozliczeniowy) b?d? m?g? ciacha? do woli :)
Last edited by Fox on 2008-01-29, 20:47; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version