www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-01-10 domel - Bobek1971
Author Message
Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/362
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-01-10, 00:20   2008-01-10 domel - Bobek1971

1. domel
2. Bobek1971

Konty od astro. M?j Sulejman na Augusta. Do astro jako? sz?o a potem domel zdoby? moje miasteczko z Moi i zacz??a si? moje kr?lestwo wali? ...potem drugie miasto...
?le postawi?em miasta portowe - to pewnik.
Gratki Domelos!
Postaw piwo autorowi tego posta

domel 

xfire: domel11
Otrzymał 8 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-01-10, 01:24   

Mi?a gra, si? zdziwi?em bo my?la?em ?e b?dzie nelson a tu po pierwszym naukowcu prawie sami prorocy :) To dobrze bo przy nelsonie by w?azi? w moje woriory a tak mia?em czas na produkcje woja.

Troch? po?azili?my i bobek postawi? stolice o ok 2 tury szybciej i to w miejscu nad kt?rym si? wacha?em, ale stwierdzi?em ?e p?jd? dalej na p??noc gdzie by?o wida? rzeczk?. Co prawda nie by?o jedzonka ale za to 3 zalewy i pe?no graslad?w z 3 g?rkami wi?c tam postawi?em. Pierwszy raz zrobi?em akcje z produkcj? 2 set?w pod rz?d i si? op?aci?o, zanim postawi? swoje drugie miasto ja ju? mia?em 3 z tego nowe na poziomie 3. Pocz?tek to 3 chatki i 2 g?rki obrobione co pozwoli?o mi zgarn?? 3 pierwsze rele co zmusi?o bobka do zgarni?cia z oracla confu. Dalej pobieg?em po WB i dostawia?em miast co mnie do?? du?o kosztowa?o bo nauka na 30-40%. W sumie postawionych mia?em 9 miast, z tego 2 dopiero si? rozwija?o. W cudakach bobek zgarn?? mi ogrody, piramidy i mauzoleum, reszt? ja.

Astro mia? jakie? 4 turki przede mn? ale moje galerki ju? na promocjach czeka?y na upgrade wi?c luksik, pop?dzi?em, zabra?em weso?? gromadke, p?yn? a tam nie ma port?w :zdziwko: no si? zdziwi?em, wysadzi?em na l?d jednostki ale nie by?o jak ruszy? miasta kt?re si? tam znajdowa?o wiec zapakowa?em z powrotem i p?yniemy na d??. by? porcik na cyplu, ale ob?adowany wojem wi?c p?yn? dalej. P?yn? p?yn? ju? 3 ture p?yn? i po portach ani widu ani s?ychu, wnet tu patrz? a tam fort w miejscu przesmykowym wi?c wysiadamy z ch?opakami a tam ukazuje si? miasto z w??cznikiem i d?ugim ?ukiem i wielk? latarynk? :) rachu ciachu i spalone. Zawr?ci?em z powrotem galeony, dokoptowa?em jeszcze 4 wypakowane po brzegi i dalej polowa?. W sumie z dymem posz?y 3 miast bobka bo powiedzia? ?e ma tylko 30 min i musz? sobie zas?u?y? na to zwyci?stwo wi?c nie mo?liwo?? by?a tylko jedna, pu?ciu?ki z dymem stolice. Jak postanowi?em tak si? sta?o.

Zawali?e? stary porty na froncie, mia?e? tam tylko 2 i to marne produkcyjnie. Trzeba si? za ciebie wzi??? i to ostro ;)

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-01-10, 10:04   

domel wrote:
Trzeba si? za ciebie wzi??? i to ostro

je?li wygrasz ze mn? dwa razy pod rz?d to si? zgadzam..oddam si? w twoje r?ce i b?dziesz m?g? oszlifowa? ten diament bez szlifu ;)

domel 

xfire: domel11
Otrzymał 8 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-03-20, 23:45   

Bobek1971 wrote:
domel wrote:
Trzeba si? za ciebie wzi??? i to ostro

je?li wygrasz ze mn? dwa razy pod rz?d to si? zgadzam..oddam si? w twoje r?ce i b?dziesz m?g? oszlifowa? ten diament bez szlifu ;)

Czy teraz b?dziemy szlifowa? czy te? jeszcze jedn? mam wygra? ? :)

Bobek1971 

Posted: 2008-03-21, 07:57   

Trzeci raz trza....jeden raz wygra? to zwyk?e zlekcewa?enie, dwa razy - to standardowy na tych mapach - random, dopiero przy trzecim mozna cos mowi? o szlifie ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum