2008-01-08 LDeska - Lary33
Reply to topic

: 2008-01-08 LDeska - Lary33
1. LDeska
2. Lary33

Dokonczenie, gry na zasadach pucharowych. Miałem juz ponad 300 pkt przewagi i przewgrałem. Lecho tak zmaksował na koniec ze przegrałem :( Ostatni atak mógł cos jeszcze daćgdyby nie głupi błąd i zniszczenie miasta zamiast jego przejęcie. gratuluje.

:
Zagadałem Larego o gierkę, a on pisze że mamy dokończenie przegrane przeze mnie :hyhy: myślę sobie - będzie ciężko :looka: ale wchodzę i widzę że nie jest tak źle - co prawda w punktach miałem wtedy chyba trochę ponad 200 straty ale kończę odkrywać Muzykę :) No więc maksowanie na maksa - w miastach same osadniki aż nauka spadła do poziomu 0% i były dalej minusy :przestraszony: no ale od czego odkrycie Pieniądza i budowanie w miastach... pieniędzy :) więc nauka na 0%, miasta budują kasę i rosną bo są przestawione na maksowanie żarcia. Na dalekim odludziu miasto i wielki artysta niewiele więcej niż 20 tur przed końcem. Gdyby Lary zaatakował turę albo dwie wcześniej to może by się udało spalić miasto z artystą - to trzeba było zrobić i to był mój słaby punkt. Ale zdążyłem nawalić tam dość jednostek aby się obroniło do limitu czasu i wygrałem :)
Przejęcie tamtego małego miasta nie dałoby nic - wygrałem o 87 punktów a miasto daje około 15 punktów za ludzika, więc ponieważ to było miasto chyba 3 to po przejęciu miałoby 2 i dostałbyś 30 punktów.
Dzięki za grę, końcówka była ostra :)

Końcowy atak Larego:

Punktacja - widać moje maksowanie na końcu

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.26 s.