2007-12-23 Peter - LDeska
Reply to topic

: 2007-12-23 Peter - LDeska
1. Peter
2. LDeska

Mali na Mali na mapce LD2. Wygrana pierwszy woj na woj przy 50% Petera trochę mi plany pokrzyżowała, ale najważniejsze że zablokował mnie potem skirmami - mój błąd bo robiłem sobie Stone'a. No i potem drugi błąd że nie poszedłem po konstrukcję i poddałem podczas ataku którego nie miałem szans odeprzeć.
Dzięki za grę, ale drugim razem gramy z TT - może być najwolniejszy ale musi być bo normalnie zacząłem film oglądać w trakcie gry :niepewny:

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
He, he zlalem lidera jak swierzynke, nawet do kapapek sie nie dotelepal :P

"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John D. Rockefeller
:
:P aleś mnie z równowagi wyprowadził - jedno miasto rozmiaru 1 u obu nas a ten myśli po parę minut nad każdą turą :[ poczekaj zemszczę się po świętach jak będę miał czas na grę :) bo tak na pół gwizdka jak widać to był zły pomysł żeby zaczynać :rotfl: Nieźle było - trzy błędy w tak krótkiej grze to mi się dawno nie zdarzyły i efekt mógł być tylko taki :niepewny:

:
LDeska wrote:
aleś mnie z równowagi wyprowadził - jedno miasto rozmiaru 1 u obu nas a ten myśli po parę minut nad każdą turą

Tam od razu kazda po pare minut - chwile kombinowalem jak to sie stalo ze zaraz na starcie miales wiecej kasy w demo niz ja (jakos tak 18 do 23 przy wielkosci maista zdaje sie 1-2)... chwile mi zajelo przestawianie produkcji w miescie... a miales mi powiedziec co to bylo po grze :)
Mi wyszlo ze poszedles na starcie w pottery i postawiles chatke na winie, wiec chwile pomyslalem i wyslalme paru skirmow (oczywiscie pierwszy musial *** na warriorze ale juz sie powoli przyzwyczajam), uznajac ze za takie lekcewazenie mnie to jakas kara sie nalezy...
Nie wiem czy mialem racje z ta chatka na winku ale oplacilo sie wyslac ekipe :)

"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John D. Rockefeller
:
może Leszek postawił stolicę na winie.

:
plewan_79 wrote:
może Leszek postawił stolicę na winie.

Nie.

:
Niebywałe! Leszek chce grać z TT :D

:
Dobra - umowa to umowa - tu chodziło o to że jak się odkrywa techy to się ma bonus za znane techy poprzedzające i to było to.

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.43 s.