2007-11-23 Boix - domel
Reply to topic

: 2007-11-23 Boix - domel
1. Boix
2. domel

gra na zasadach pucharowych. przegrałem małą ilością punktów, chyba 15 różnicy było. Gratki boix bo w ostatnich turach mnie przegonił w tych pkt.

:
Szkoda, że taki krótki opis :(
Gra na prawdę rewelacyjna!!
Mój Byk na Stalina Domela
Jak większość z nas wie, 300 pkt z zaawansowanego pozwala na odkrycie techa i zbudowanie miasta z robolem.
Postawiłem stolice przy świnkach a później odkryłem hodowle :kwasny: patrze a tu konie się pasą na granicy odkrytego terenu :zdziwko: i myśle sobie : "już ku*** po mnie :niepewny: te ***** pieski na niewiele się zdadzą w starciu z chariotami"
Po odkryciu brązu próbuje wysłać dwa pieski na kolege ("a może zrobił to co ja"), niestety wróciły z złymi wieściami "dwie szkapy na widoku" :/
Jeden padł jak mucha po muchozolu drugi próbował dobić nadwyrężoną konine ale tylko walnął jak łysy grzywą o parapet i nic z tego nie wyszło.

Domel zawitał konikami pod moim drugim miastem (koło koni), próbowałem je podłączyć z pomocą łuczników, ale oni okazali się gorsi niż te wcześniej wspomniane pieski - nawet odrobine chęci do życia nie zauważyłem :/ DRUGIE MIASTO PADłO :zdziwko:
"KONIEC, myślę sobie, a może nie, jeszcze odrobinę pomęczę kolegę", patrze w demo - nie jest tak źle. i jade z produkcją dwóch łuczników i seta. Postawiłem drugie miasto. W nauce na iron. Oby był, oby wyskoczył. No i ku*** wyskoczył :) Oszczepy produkowały się hurtem :) miałem już spokój. Mogłem zająć się rozwojem. Patrze w demo - nie ma tak źle.

Poszedłem po wielką bibliotekę - mając filozofa, głupotą jest tego nie robić. Zbudowałem pierwszy. Później nawet udało mi się postawić ogrody i uzyskać prawie 200 pkt przewage
ale w końcówce gry rusek nieźle mnie przycisnął.Tu strzeliłem screena, myślałem że będzie lepszy :zawstydzony:

Sytuacja w demo na koniec:


najlepsze miasta:


Fajna gra, Dzięki, Do następnej.

Last edited by Boix on 2007-11-23, 18:14; edited 1 time in total

:
sorki za tak krótki opis, ale byłem rozgoryczony po tej przegranej, tak niewiele brakowało...

:
Indem Domel dałeś sobie zaj.... GL i HG?? hihihihihhihi
--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.25 s.

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.