2007-10-30 jaCO?! - Lary33
Reply to topic

: 2007-10-30 jaCO?! - Lary33
1. jaCO?!
2. Lary33

Niechcialo mi sie grac kontow ale jak to Jaco konty i basta :D wiec zagrem augustme na Roosvelta. Patrze na mape a ty miejsce na 3 farmy wielich no to je zrobiłem , przez to miałem 3 rzy mniej ludnosci i prawie 2 razy mniej produkcji. Ale zrobiłem sobie piramidki i juz myslałem ze jest luz, ze pierwszy zrobie astro i skasuje mu te wszystkie rybki i krabiki, niestety astro miaem 2 tur pozniej , bo zaszedłem sobie po literature i muzyke a Jaco chyba nie. Nauka na 0 a wstolicy 94 nauki i np papier w 4 tury, wiec chyba nie najgorzej. Nie mialem woja i jak Jco wpadł do mnie to było pozamiatane. Astro 10 tur wczesnij i to ja bym moze rzadził tą gra. Muzyka 7 tur ichyba to zadecydowalo. Sam juz nie wiem, a moze za duzo farm wielkich

:
Augustem robiłeś farmy wielkich? To nie jest tak wydajne jak filozofem... ale przy piramidkach jest sensowne. Jaco lubi tego amerykańca - ze mną też nim gra. Ale mi na szczęście trochę lepiej poszło - sytuacja jest patowa ale będziemy walczyć do upadłego :atakuje:

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
Leszek mapka zdecydowala o strategii. Jak masz 3 miejsca na farmy i wyciagasz z nich 9-10 żarełka z dwóvch pól to co maiłęm zrobić. Wydawało m isie ze odlece ale nie odleciałem przy piramidach, nie wiem dlaczego. miałem tylko 3 tychy do przodu i to mało warte, ta gora z literaturą i muzyką i nawet miałem GA 8 turowy ale nei maielm i tak szans aby miec szybciej astro.

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.40 s.