[MOD] Blue Marble
Reply to topic

: [MOD] Blue Marble

Akcja moderatora: Poniższa dyskusja została przeniesiona z innego wątku na obecny.
Wątek będzie dotyczył ostatniej wersji Blue Marble jaka została wydana do drugiego dodatku - "Beyond the Sword".

Oryginalna strona projektu Blue Marble

Na tej stronie można znaleźć opis projektu (w językach angielskim i niemieckim), a także linki do pobrania samej modyfikacji.

Blue merable wymiata, jeszcze do czasu wyjscia 3,13 nie można było z nim grać po sieci bo wyskakiwały błędy teraz jest już ok.

Domel: sorry za wtargnięcie do Twojego posta "z butami", ale chciałem aby informacja była na samej górze.

Last edited by anion on 2007-10-18, 21:44; edited 3 times in total
:
Owszem w BM teren wyglada pięknie ale mnie wkurza to ze jest małą różnica miedzy plainsem a grasslandem a nie chce na to patrzec z lupą

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Ja i tak zawsze gram z włączoną opcją "terrain yield" czyli zyski z terenu - pokazuje jedzonko, młotki i monety na każdym polu i z tego od razu widać jaki to teren i na których polach pracuje miasto (bez wchodzenia do miasta).

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
ponti wrote:
Owszem w BM teren wyglada pięknie ale mnie wkurza to ze jest małą różnica miedzy plainsem a grasslandem a nie chce na to patrzec z lupą

E tam ponti, na początku się rzeczywiście trudno przestawić ale jak się człowiek przyzwyczai to to już nie wadzi.

:
LDeska wrote:
Ja i tak zawsze gram z włączoną opcją "terrain yield" czyli zyski z terenu - pokazuje jedzonko, młotki i monety na każdym polu i z tego od razu widać jaki to teren i na których polach pracuje miasto (bez wchodzenia do miasta).

W porzadku BM mi nie pasuje bo tej opcji mimo ze jest bardzo przydatna nie właczam..

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
A jakiś link do ściągnięcia? ;)

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"
:
Link do oryginalnej strony projektu już jest umieszczony w pierwszym poście.
Byłem zmuszony wtargnąć do posta Domela. :)

Gdy kobieta jęczy w nocy, to nie warczy w dzień.
:
No problem anion :) Ja tam zawsze gram na BM. Ta wersja 3.0 oferuje również zmianę czcionki w menu oraz obrazka ( w tle jest wahadłowiec) pozatym zmienia również skina w przyciskach funkcyjnych (F1-F12) i widać takie pikne chmurki :) Gorąco polecam.

:
Sciągnąłem wygląda rewelacyjnie, nie dość, że mapka ładniejsza, to wspomniany whadłowiec i świetne tło w demografii. Wypas, polecam.

:
to znaczy że mogę grac z modem BM grając z wami do ranku czy tylko z ai?

:
No mnie przed chwilą zmłóciłeś....
Draniu ;)

:
Mi się te dodatki nie bardzo podobają - gram teraz właściwie tylko na laptopie i mam wrażenie że wolniej mi to działa. Ale bardzo możliwe jest to że po prostu łatka 3.13 spowodowała spowolnienie a nie Blue Marble.
W każdym razie mi się bardzo podoba wygląd terenów jak z satelity a nie taki cukierkowy jak jest normalnie i dlatego używam tego moda.

:
LDeska wrote:
Mi się te dodatki nie bardzo podobają (...)

Po zainicjowaniu instalacji BM masz zawsze możliwość zaznaczenia lub odznaczenia elementów, które chcesz lub nie chcesz instalować.
Dlatego też możesz zainstalować sam nowy wygląd terenów bez instalowania innych zmian.

Last edited by anion on 2007-10-19, 10:42; edited 1 time in total
:
Racja! Zapomniałem o tym, muszę przeinstalować i będę wreszcie zadowolony :) Polecam tego moda wszystkim - dużo przyjemniej jest patrzeć na mapę.

:
to terasz dodradz co odznaczyc :) zeby mi wolniej nie działało

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.29 s.