www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-09-23, 22:42
Kiszenie turek
Author Message
Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-09-10, 10:14   Kiszenie turek

// LDeska temat wydzielony z http://forum.civilization...opic.php?t=4606

dlatego ja nie patrzę tylko raduje się grą

teraz juz wiem dlaczego Leszek kisi turki :)
- trza obadac swoje miasta (produkcja pól itp)
- trza obadac demografię swoja i przeciwnika, ale pod różnym katem... nie że tylko wojo, ale każdą tyabelkę analizuowac trzeba ;)
Last edited by LDeska on 2007-09-11, 09:35; edited 2 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 19/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-10, 12:04   

Cola ładnie proszę przestań wygłaszać poglądy na rzeczy o których nie masz pojęcia. Denerwuje mnie to bo potem przy zaczynaniu gry z kimś kto ze mną nie grał od długiego czasu (tak jak ty Cola) mam problemy przy ustalaniu licznika turek (TT). Bo idzie taka fama że niby ja kiszę turki i wszyscy którzy ze mną na co dzień nie grają chcą grać z TT. A prawda jest taka że nie kiszę turek, no ale powiedzmy sobie szczerze - skąd to możesz wiedzieć - ostatni raz graliśmy rok temu... :|
O ile pamiętam to nasza ostatnia gra to była to od niszczycieli - ja ją pamiętam i na pewno nie kisiłem turek - a jak ty pamiętasz tą grę Cola?

P.S. Sorki że sie denerwuję ale takie stereotypy naprawdę powodują że mam problemy z dojściem do kompromisu gdy mam grać z kimś kto ze mną zwykle nie grywa. Bo ci co grywają to już wiedzą że nie kiszę turek i mam nadzieję że zaraz pojawi się tu las postów potwierdzających :)

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-10, 12:18   

LDeska wrote:
mam nadzieję że zaraz pojawi się tu las postów potwierdzających

Potwierdzam - Leszek kisi turki :D ;)

Ps. Leszek, że mojej ironni nie odczytujesz w postach to jeszcze rozumiem, ale Coli? :)

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-10, 12:27   

Bo ta ironia powoduje że potem np. w grze z tobą nie mogliśmy dojść do porozumienia. I teraz znowu żartujesz że niby kiszę turki i ja znowu będę miał problemy z ustawieniami gry a wy macie dobrą zabawę :( ech, muszę odpocząć bo za nerwowy się robię :)

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-09-10, 13:21   

Eee, jak Leszek kisi turki, to co robi Peter? :D
Potwierdzam, że Leszek nie kisi turek :)

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-09-10, 15:10   

a ja nadal podtrzymuję :)

dla mnie Leszek naprawde kisi turki...
dla mnie nie kisi turek Martin, Modry, Lbednar, Lary (to takie z brzegu przykłady)
generalnie granie na TT medium to max, bo inaczej się nudzę

ostatnio zaczął kisic turki równiez Ponti :)

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-10, 21:34   

LDeska wrote:
I teraz znowu żartujesz że niby kiszę turki

Niby? :) Może i graliśmy dawno temu, ale traumatyczne wspomnienia pozostały do dziś. Wierzcie mi lub nie, ale grając z Leszkiem byłem zmuszony czytac w międzyczasie książkę! Albo inaczej - czytałem książkę i w międzyczasie grałem z Leszkiem :)

Na prawdę nie rozumiem, że skoro twierdzisz, że nie kisisz turek to czemu nie chcesz grac z TT? Jeszcze nie widziałem np. rankingowej gry w szachy bez zegarów :)

Dobra, zeszliśmy z tematu - czas wydzielic nowy topic. Temat topica to: "Czy Leszek kisi turki?". ;) Oczywiście do tego obowiązkowa ankieta :D

LDeska

Posted: 2007-09-11, 09:32   

Fajnie, podtrzymuj Cola a ja twierdzę że ty kisisz turki :) W naszej ostatniej grze od niszczycieli przyznałeś że turki robiłem szybko ale to było tak dawno temu że mogłeś o tym zapomnieć.
Meca - nie gram z TT bo:
1. tylko pierwsza turka ma więcej czasu, ale jak nie stawiasz stolicy w pierwszej turce tylko w drugiej to można mieć problemy żeby zdążyć się zastanowić. A stolica to najważniejsze miasto
2. w trakcie gry lubię pogadać pisząc w okienku czatu. Czasami się zagaduję i turka przelatuje
3. 95% turek można spokojnie zdążyć zrobić grając na TT medium a nawet na fast. Grałem nawet kiedyś na blazing, ale to już przypomina szachy błyskawiczne. Ale czasami jest taka turka jak desant albo przełamywanie linii frontu i wtedy nie ma szans przeprowadzić akcji ofensywnej bo się nie zdąży po prostu ruszyć wszystkich jednostek. No chyba że ktoś gra w civkę metodą "wszystko na Berlin" wtedy rzeczywiście się zdąży...
4. zawsze gram bez TT i jak ktoś mnie zawoła w domu to tylko piszę do przeciwnika "sekunda" ale niestety zapominam wcisnąć pauzę i turka też przelatuje.

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 15/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-11, 09:39   

Ja tam wole TT bo szybko sie gra. Zanim przeciwnik sie zastanowi ja już mam wszystko zaplanowane i porobione:) Raz dwa ruch i daje enter:)

Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-11, 18:36   

Ja tam jakoś nie dostrzegłem ze Lechu cokolwiek by kisił... Ale może mój mózg pracuje wolniej i czas tym samym płynie wolniej.
Proponuje przegłosować stwierdzenie , że kiszenie tur jest kwestią względną i nie można za to prześladować kogokolwiek...

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-09-11, 22:47   

Byłem zagorzałym przeciwnikiem Leszka z gra na TT ,bo kisil turki jak cholera. Ale teraz zdecydowanie tego nie robi co zaswiadczam.Zmienil płyte głowną w mozgu i ma szybszą magistrale :)

Co do kiszenia turek przeze mnie to ---- pier.....cie sie ;)

@Modry - nieobecni glosu nie maja :rotfl:

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-12, 10:38   

Siarab bijacz. Bo powiem wszytskim ze kisisz nie tlko tury! :P

LDeska

Posted: 2007-09-12, 10:45   

Modry to swój chłop - poparł mnie :oczami: :) acha no i nie jest już nieobecny - nawet w niedzielę zagraliśmy z Modrym ale nie skończyliśmy jeszcze. Mam nadzieję że sesja szybko minie i nadrobisz straty w ilości gier :) Masz do czego nadrabiać - Martinowi akurat stuknęło 600 na liczniku :)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-09-12, 19:57   

No fakt, ze Lecho juz tak turek nie kisi jak kiedys . Potwierdzam, grą wczorajsza

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-09-12, 21:25   

Nie ma się co dziwić jak w miedzyczasie Leszek w kodzie gry grzebał. Teraz zna kod na pamięć i szybciej turki robi ;)

www.civilizowani.pl
Last edited by Richards on 2007-09-12, 21:27; edited 2 times in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum