www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Dostępna jest w sklepach Civilization 4 z Warlords za 99,90
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-10, 12:15   Dostępna jest w sklepach Civilization 4 z Warlords za 99,90

Przy okazji wizyty w Empiku zauważyłem wczoraj że można kupić komplet (choć nie jest on tak całkiem kompletny ;) ) Civilization4 razem z dodatkiem Warlords. Cena takiej paczki to 99,90. Propozycja jednak niezbyt ciekawa z tego powodu że wychodzący zaraz dodatek Beyond The Sword zawiera w sobie wszystko to co ma Warlords oprócz scenariuszy.
Sytuacja ma się inaczej jeżeli ktoś nie ma jeszcze w ogóle civ4 a chce pograć w Beyond The Sword. Wtedy zamiast kupować podstawkę Civilization 4 która jest wymagana przez BtS może kupić ten komplet. Droższe jest jedynie o 20 czy 30 złoty a w tej cenie dostaje się podstawkę i Warlords. Beyond The Sword trzeba na razie kupować oddzielnie.
Jednak myślę że za parę miesięcy pojawi się i u nas w Polsce wersja zawierająca Civ4 i ona dodatki, ale kto by miał tyle cierpliwości żeby na to czekać :) ?

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-09-10, 15:04   Re: Dostępna jest w sklepach Civilization 4 z Warlords za 99

LDeska wrote:
Beyond The Sword zawiera w sobie wszystko to co ma Warlords oprócz scenariuszy.

Quote:
zamiast kupować podstawkę Civilization 4 która jest wymagana przez BtS może kupić ten komplet. Droższe jest jedynie o 20 czy 30 złoty a w tej cenie dostaje się podstawkę i Warlords.

czyli wychodzi na to, ze za scenariusze z worlords mam zapłacic 20/30zł... ja dziekuje w takim układzie

Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-10, 15:40   

Kiedy kupiłem moją dziewczyne wszytsko było dobrze. Gotowała ,sprzątała jej wagina pracowała dobrze ale po paru latach kiedy obchodziła szesnaste urodziny jej głos strasznie sie obniżył zaczęła wołać do mnie grubym głosem : Modry, Modry, a jej wagina stała sie obwisła jak rękaw szaty czarodzieja. Jaką mam pewność że to samo nie stanie się z scenariuszem do Warlordsów za 20-30 zł?
Postaw piwo autorowi tego posta

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2007-09-10, 15:42   

To jeszcze ktoś nie ma BTS? :przestraszony:
Swoją drogą, sami zmuszają nas do zaradności. Polak potrafi :)
Mi to nie przeszkadza, ale to na ich koszt :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-11, 09:05   

Pewnie że Polak potrafi, ja jestem najlepszym przykładem - mam już od dawna BtS sprowadzony z Anglii. Zamiast czekać kilka miesięcy na premierę w Polsce wolałem sobie sprowadzić i mieć grę dwa dni po premierze światowej.

Są też inne sposoby żeby mieć BtS ale na forum o tym nie piszemy i nie propagujemy...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum