www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-10-11, 13:54
Jesteś nowy - tutaj się przywitaj, zadaj pytanie o forum
Author Message
Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2016-01-12, 16:51   

yyeah wrote:
Witam wszystkich :)

Witaj.
Czytałem twoją deklarację chęci zagrania w Civ4. Zagadaj z Martinem, on i paru innych graja multi 1x1

Powodzenia i nie stresuj się gdy przegrasz kilka gier bo ci tutaj leją się od wielu lat na okrągło.
Najbardziej ci życzę żebyś wklepał im za pierwszym razem.

yyeah 

Otrzymał 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2016-01-12, 19:19   

Rudi2 wrote:
yyeah wrote:
Witam wszystkich :)

Witaj.
Czytałem twoją deklarację chęci zagrania w Civ4. Zagadaj z Martinem, on i paru innych graja multi 1x1

Powodzenia i nie stresuj się gdy przegrasz kilka gier bo ci tutaj leją się od wielu lat na okrągło.
Najbardziej ci życzę żebyś wklepał im za pierwszym razem.

Dzięki :) .
Ciężko będzie, bo jak sądzę multi jest co najmniej trochę inne jak single.
Nawet nie wiem czego się spodziewać... :help:
i co chyba najgorsze nie mam zielonego pojęcia jak zagrać w sensie samego konceptu . :ocochodzi:
No ale zobaczymy
:viking4:

Edit.

A i zasad nie znam prawdopodobnie są jakieś więc potrzebny będzie krótki briefing.
Last edited by yyeah on 2016-01-12, 19:26; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Suryavarman D11

Piwa: 1/3
starszy szeregowy 
Posted: 2016-01-12, 20:02   

Moze chcesz zagrac w mini dyplo Mis , jak nazbieramy 8 graczy to mozna zaczac , to takie przetarcie przed normalnym dyplo . Jako admin mogę troche pomagac :)

yyeah 

Otrzymał 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2016-01-12, 20:25   

Suryavarman D11 wrote:
Moze chcesz zagrac w mini dyplo Mis , jak nazbieramy 8 graczy to mozna zaczac , to takie przetarcie przed normalnym dyplo . Jako admin mogę troche pomagac :)

Pewnie. :)

Mogę gdzieś przeczytać o formule ?

Bo widziałem że robicie jakieś ciekawe eventy w których z chęcią bym zagrał, jak właśnie to Dyplo, mini dyplo tylko jeszcze nie znalazłem nigdzie opisu formuły czy zasad, jak zwał tak zwał ... wiesz o co mi chodzi.

Jakbyś mógł przesłać linka żebym sobie poczytał bym był wdzięczny.

Issandii 

Posted: 2016-01-13, 12:58   

Witam

Jestem tu nowy (na forum ;P) i podobno coś mam o sobie napisać .... hmmmmm

nooooooo toooo ten tego ....

Lubię grać w Civ 5 ;P
A już tak na serio to krótki opis, mnie:
* Leń
* Lubi strategie
* Lubi RPG
* Ma Civilization V bez BNW i G&K

I to by było na tyle jeśli o mnie chodzi. ;P

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 81/251
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-01-13, 20:44   

Za mało....tutaj ludki grają tylko w civ 4 :) i gadają...gadają

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 13/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2016-01-13, 21:06   

Zainstaluj sobie CIV 4 co?

Issandii 

Posted: 2016-01-13, 21:39   

Taaaa tylko że najpierw to by go trzeba kupić ;P :przestraszony:

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/64
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2016-01-13, 22:17   

Issandii wrote:
Taaaa tylko że najpierw to by go trzeba kupić ;P :przestraszony:

koszt 30zl? :przestraszony:

Issandii 

Posted: 2016-01-13, 22:23   

nooooooo wiesz jak się nie pracuje, a studiuje to nawet takie 30 zł to sporo

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2016-01-14, 06:53   

Issandii wrote:
nooooooo wiesz jak się nie pracuje, a studiuje to nawet takie 30 zł to sporo

Przez 5 dni nie jedz a w weekend zostań w akademiku i będziesz miał na civ4 ;) Ale racja mało kto tu gra w C5. Ja natomiast ciupię w nią na okrągło i jeśli tylko dokupisz BNW i GK oraz wszystkie DLC z dodatkowymi nacjami to zapraszam do mnie na steamie (nick: domel113). Gramy dość często a nawet codziennie :smt096

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 52/26
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2016-01-14, 07:24   

Ja też staram się w wolnym czasie w civkę grać. W piątkę sporo osób grywa wbrew obiegowej opinii
Powyższymi starymi piernikami się nie przejmuj, oni są z czasów gdy internet był na kartki, i dlatego tylko civ4 widzą :P

Issandii 

Posted: 2016-01-14, 14:51   

Cholernik wrote:
Ja też staram się w wolnym czasie w civkę grać. W piątkę sporo osób grywa wbrew obiegowej opinii
Powyższymi starymi piernikami się nie przejmuj, oni są z czasów gdy internet był na kartki, i dlatego tylko civ4 widzą :P

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Spoko jakoś postaram się załatwić sobie BNW i G&K ale na pewno nie będę miał od razu.
A co do DLC dodatkowych nacji to one są darmowe albo mam zbugowanego steama bo ja akurat mam ;P

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2016-01-14, 15:45   

domel wrote:
mało kto tu gra w C5. Ja natomiast ciupię w nią na okrągło

Domelos, ty zdrajco wiekowej tradycji grania w jedyną słuszną strategię czyli Civ4 :P .

goSciuPlayer 

szeregowy 
  Posted: 2016-10-11, 11:24   T´jakby nowy tu jestem

Hey Hi Hello Ludziska,
Jak widać nowy jestem :)
To tak: jestem goSciu, chodzę do 3 gim. W Civ gram od gwiazdki '13 zaczynając od CivBE. Mam aktualnie wszystkie części Civ na PC (nie licząc nielicznych brakujących DLC).
Moją pasją zaraziłem najpierw tatę, a po jakimś czasie też najlepszego kumpla (choć i tak on woli CSa, mimo, że jest w tym no0bem).
Inne gry, które uwielbiam to Rayman (też mam wszystkie PC), FIFA i od pewnego czasu MC.Poza tym interesuję się programowaniem, animacją i takimi podobnymi, a poza kompem to lubię czytać książki, jeździć na rowerze, grać w nogę i chyba tyle.

Nie zanudziłem was?

Mam jeszcze takie pytanie: do rankingu trzeba się zapisać czy po prostu umawiam się na grę i potem dodaję save´a i od razu jestem w rankingu?

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum