www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-10-11, 14:54
Jesteś nowy - tutaj się przywitaj, zadaj pytanie o forum
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-07-30, 12:07   Jesteś nowy - tutaj się przywitaj, zadaj pytanie o forum

Temat dla wszystkich nowych forumowiczów. Tutaj możesz zapytać o obsługę forum, przywitać się i napisać parę słów o sobie.

Vonlitwin 

Posted: 2007-08-03, 14:08   

Witam !!!
Gram w civke od jedynki ( na amidze wer. Pl) a teraz poznaje IV która na początku mnie odrzuciła ( zbyt długo grałem w dwójke :) .Mam 36 lat ,boże ale jestem stary,dalej lubie gry strategiczne i Rpg no i od czasu lubie zagrać w FPP.
Aha neta nie mam w domu tylko w pracy ale juz nie długo

pozdrawiam.
Last edited by Vonlitwin on 2007-08-03, 14:08; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-08-03, 14:16   

Witamy :)
Jak miło, że znalazłeś odpowiedni temat na odpowiednim forum :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-08-03, 14:21   

Tak, to był pomysł Benego żeby taki temat zrobić :) Witamy w naszym gronie - już niedługo staniesz się jednym z nas - maniaków ;)

Siewi 

xfire: siewi
starszy sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2007-08-04, 19:16   

Witam! :P Kiedyś grałem w civke 1(albo może to była 2 :dontgetit: )potem dorwałem zwykła civkę 3 bez dodatków i jak się po prostu śliniłem jak czytałem opisiki gierek online civki 4.Civke 4 mam(po wielu godzinach harówki) ale oczywiście to mi nie wystarcza i ciągnie mnie do gier online.
Aktualnie moje życiowe cele to:załatwienie problemu z civ 4 1.74, ****** , no i naturalnie nauczenie się grać w civ 4 :rotfl:

Witamy na forum :)
Peter
Last edited by Peter on 2007-08-04, 21:08; edited 2 times in total  

Beny 

generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-08-04, 19:56   

Witamy :)
Z Twoich celów życiowych zostaw pierwszy i ostatni, bo jak nie to Cie moderator weźmie pod nóż, a raczej Twego posta ;)
Bo my przecież jesteśmy legalni ;) ;)

Every 

xfire: reckooo
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2007-08-04, 20:09   

Noooooooooooo ;]

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2007-08-18, 09:28   

ale gry to już nie koniecznie ;)

Monia 

Posted: 2007-09-05, 21:01   

Również witam Was wszystkich i dziękuję za odpowiedzi :* Co do xfire, nie grałam przez to :P ciągle uzywam hamachi ze znajomymi :) multi => direct ip i go :) ale myślę, że warto byłoby sprobować :) pozdrawiam :)

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-09-05, 21:07   

A gracie też teamy? Bo jakbyś nie miała kiedyś partnera do teamu, to wiesz... :D

@Leszek - przenieś proszę ostatnie 2 posty do topicu z powitaniami. Dzieki :)

Beny 

Posted: 2007-09-05, 21:26   

Monia wrote:
Co do xfire, nie grałam przez to ciągle uzywam hamachi ze znajomymi

xfire to komunikator, coś jak gg tyle, że stworzony dla graczy i pod gry :)
Zainstaluj, dodaj sobie nas do listy i już Cie któryś wprowadzi na bank. Przecież kobiecie nikt nie odmówi ;)

Nasi admini szybsi od TGV, nie zdążyłem odpisać a tu wyciachane ;)
A Monia chciała zapewne napisać w temacie tym samym co wtedy :)

Monia 

Posted: 2007-09-06, 04:54   

heh właśnie się skapnęłam, że rzucają mnie po forach :) odezwę sie na xfire tylko dokończę partyjkę, ty 4 help :)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 55/3
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2007-09-06, 08:13   

hm.... chyba sie starzeje... widze: "ty 4 help :) " i rozumiem "ty 4 w rankingu (tj PEter) pomoz mi..." a przeciez Peter jest na 2-tgodniowym urlopie :)

ech... za duzo z informatykami sie zadaje ;)

PS
witamy Monia i polecam zainwestowac pare godzinek w gry z nami, na pewno ci sie spodoba :)

PS2
jesli chodzi o BtS to na razie gramy na wersji podstawowej tj. 3.0.0 a nie 3.0.3...

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2007-09-06, 18:16   

no Monisiu także liczę na grę :) nawet towarzyską, nie do rangu...
PS: podaj nick xfire albo nr gg :D

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-09-06, 20:20   

myślisz że Ci ranga skoczy wtedy?? ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum