www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

rodzynkitajnych

rodzynki z tajnych
Author Message
ScoobyDoo 

Kubilaj ChanImperium Mongolskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 83/66
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2015-06-22, 23:22   rodzynki z tajnych

niech będzie nowy wątek.

Z paktu
trójporozumienie graniczne - Shaka-Sumer-Jusuf

ponti
Quote:
Cola co z tą wojną ,jak mam to traktować?

Cola
Quote:
wojna to wojna :)
traktować poważnie
a co z tego będzie to cholera wie :D

Kurda tak patrze Cola, to ty boku to bezczelny na maksa jesteś. Kłamiesziesz w żywę oczy i jeszcze się śmiejesz.

Peter 2015-05-12
Quote:
O możesz rozwinąć myśl co to za turę się tak skomplikuje?

Cola 2015-05-12
Quote:
niestety nie mogę zdradzić :)
teraz się pewnie nic nie wydarzy, bo wyprzedziłem ruchy :)

Masakra Cola, masakra.
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2015-06-22, 23:56   

w pakcie ponti peter

ponti 2015-02-02 12:26:00
Quote:
Zulus nie ukrywam ze zalatwienie tych gemsow na gorze z Egiptem i wyczyszczenie ich bez mojego udziału nieco mnie boli .Zwłaszcza ze odzegnywales mnie od postawienia miasta na srodku obok Ciebie zebym tez objał słonie i gemsy - <bo Egiptowi sie to nie spodoba> ,wiem ze grealiscie razem z Egiptem lecz nie ukrywam ze

Ponti ja bym to może tak opisał. Gilgamesza po wydymaniu go przez swojego "sojusznika zulusa" tak duuupa bolała ze przez kilka tygodniu na tronie usiąśc nie mógł.
Oczywiście, dale brniesz jaki to Mongoł i INek są źli, jaki to Egipt nie dobry, i idziesz na współpracę z shaka.

Szczerze, dostałbyś te słonie (co jakiś czas) i gemsy bo miałęm tego nadwyżke.
Ale kurde z podejsciem twoim to za bardzo nie miałęm przekonanania, że dasz sobie spokoj, tym bardziej ze cheos był przekonany ze jest inaczej (czyli że duma ci nie pozwoli).
Po prostu ponti, duma ci nie pozwoliła zaakcpetowac sytuacji, ze jakiś tam mongoł i warzywniaka Inek zabrali ci twój (Pana Leadera) środek. Problem polegał tylko na tym, tak jak ci mówilem ze ja nie mialem podwójnej startówki, i że nie odpuścimy.
Cóż razem na dno. W doborowym towarzystwie, z nacjami które łatwo siękneły sąsiada.

Od razu dodam, że nie piszę tego ze złośliwości (ten PAN leader to po prostu tak cię nazywaliśmy), po prostu tak sobie czytam i piszę pszemyślenia. A jeszcze ten rihitr mi mówił, ze do pontiego trzeba było podjeść z odpoweidnim szacunkiem. Cóż, kurde nie miąłem jak bo chciałeś mój i INKA teren :D .
Też mieliśmy tupet, a co.
Szkoda ze ubiłem tylko cheosi 3 axy, egiptowi chariota samemu traać spear i chariota.
przed wyprawą na srodek.
Czego się nie robi dla dobra sojuszu :D

Spoko ponti, także cie rozumiem, dostałęm po dupie a miałem fajne państwo.
My o te gemsy chcieliśmy się pozabijac i tak zrobiliśmy jak powiedzieliśmy, nie było alternatywy.

Dwa inne gesmy stała znaaaczniej dlużej puste, i normalnie mozna była to wziąc za free poławą tej armii co ja wysłałem. Ech to się nazywa sprawiedliwość.
Ale i tak najwiekszy błąd od zaufanie do słowności Petera.

ScoobyDoo 

Posted: 2015-06-23, 00:17   

I jeszcze jeden na koniec.

Larry i white.

Lary33 2015-02-08 00:41:36
Quote:

Stalin poczuł sie strasznie mocny. Wiesz o czym on pisze, kto mógł ierozebrac . kim ty tam jeszcze sasaidujesz? Chyba trzeba przmyslec pewne sprawy i za 50 tur się zemscic ;)

Cóż larry mogę powiedzieć. Incjatorem całego planu na ciebie był Cola (ta to on).
Ja przehandlowałem pomoc jemu, za teren pod miasto, gemsy oraz dezinformacje ciebie.
Czy to mało czy dużo, ja uważem że Stallin dostał sporo, deal był uczciwy.
Wysałem tam 9-10 jednsotk, czyli 350 młotkó, za to miałbym całkowicei obrobiony teren przy peterze, np miałby 2x set i 2x worki.
Dodatkowo czystą kartę larrym.
Ale miasto to przy oazie dla piramid było pięknę, wiec spróbowałem dealu.
I faktycznie Stallin dobrze wyszedł i zakłądałęm, że będzie cie krótko trzymał i z tobą żadnej współpracy mieć nie bedę. Cóż, Stalinn nie sprawdzał ciebie, nie trzyamł woja od twojej strony i stała się tragedia (byłem zachwycony twoim sąsiędztwem mają peter z dwóch stron (morze i ląd), przecudownie, xxx mać.
Więc nie dziwie się, że mnie zaatakowałes i sam pisałem ze gdyby nie interesy Egiptu to bym ci sieknał pierwszy.

Z drugiej strony, to gdybym nie spier.. sprawy z peterem na morzu, to raczej byście nie ruszyli na ruska. Mało pisałem z cola i kurde nie pomogłęm mu w analizie sytucaji.

A na końcu powiem, dlaczego ruska bym nie zaatakował jak mi proponowałeś.
Twoja propozycja urągała sprawiedliwości społecznej, blokowała mi rozwój (np na hannibala), blokowala mi ekspansje. Dodatkowo ty miałbyś wierenego white za plecami, a jak Petera, Pontiego, Cheosa, i jeszcze ciebie za sąsiada.
A każdy łasy na teren jak stonka na łęcinę.

Cola 
WTF?

HatszepsutImperium Egipskie

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2015-06-23, 10:24   Re: rodzynki z tajnych

ScoobyDoo wrote:
niech będzie nowy wątek.

Z paktu
trójporozumienie graniczne - Shaka-Sumer-Jusuf

ponti
Quote:
Cola co z tą wojną ,jak mam to traktować?

Cola
Quote:
wojna to wojna :)
traktować poważnie
a co z tego będzie to cholera wie :D

Kurda tak patrze Cola, to ty boku to bezczelny na maksa jesteś. Kłamiesziesz w żywę oczy i jeszcze się śmiejesz.

Peter 2015-05-12
Quote:
O możesz rozwinąć myśl co to za turę się tak skomplikuje?

Cola 2015-05-12
Quote:
niestety nie mogę zdradzić :)
teraz się pewnie nic nie wydarzy, bo wyprzedziłem ruchy :)

Masakra Cola, masakra.

ale co masakra?
rozwiń myśl

grałem na czas maksymalnie
atak na Pontiego nie był tak oczywisty
wojnę wypowiedziałem, ale cały czas miałem nadzieję że może się uda pójść z Pontim na Petera

Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2015-06-23, 11:25   

Shaka[D10] 2015-02-02 19:31:31
"Zulus nie ukrywam ze zalatwienie tych gemsow na gorze z Egiptem i wyczyszczenie ich bez mojego udziału nieco mnie boli "

Powiem tak - wolałbym te północne złoża dzielić z Tobą niż z Egiptem, gdyż Egipt jest bardzo ale to bardzo roszczeniowy!
Do tego stopnia że aż korci aby pokazać co mogą zrobić impy z war chariotami.
A z Tobą można merytorycznie się porozumieć co do przebiegu granic.
Nie rozmawiałem o tym z Tobą gdyż uznawałem za wiążący podział zasobów północ vs. południe i dlatego o północnych gemsach gadałem z Egiptem. Nie że jakiś spisek czy podstęp.
W zasadzie to z każda tura gdy odkrywam teren tam w okolicy to czuję się coraz bardziej przez Egipt wydymany przy podziale.

I to było właśnie to czego do dziś nie objąłem rozumem
Impy na warcharioty - do słoni obie strony miały daleko w techu
Jak to się stało że ten podział był taki i jak on się utrzymał ?? :zdziwko:

ScoobyDoo 

Posted: 2015-06-23, 11:38   

Cola tak troszkę żartuję sobie.

A dlaczego Peter tak zagrał to mnie dziwi.
Egipt mu zajumal teren to zaatakował mnie.
Gdzieś tam harama na pisał do Cheosa ze "scooby włączył mode antypeter"
A potem zdziwienie.

Wyświetl szczegóły
Bobek1971 

AleksanderImperium Greckie

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 83/275
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2015-06-23, 18:15   

dluzej utrzymujcie anonima a nie juz na wstepie znacie swoje telefony...

Rookie 

Piwa: 10/70
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1  zlot  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2 
Posted: 2015-06-24, 12:45   

dokladnie mniej telefonow a wiecej gry :P

ScoobyDoo 

Posted: 2015-06-25, 20:22   

Jak się larry dowiedzial ze haram oddaje nacje coli.
larry wrote:
Nie ide p oastro tylko gonie p orycerzy. To jest cały skurwysyński plan scoobiego ,

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum