www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: LDeska
2007-07-20, 09:32
Marioramst - Boixos
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-06-20, 10:54   Marioramst - Boixos

Tu sie chłopaki umawiajcie na mecz. Gracz wymieniony jako pierwszy powinien być gospodarzem gry. Czas na rozegranie gry: do wtorku 26 czerwca włącznie.

Po rozegranej grze tutaj umieśćcie informację o wyniku. Gra może ale nie musi być zaliczona do rankingu - domyślnie nie jest, bo mamy graczy zagranicznych.

---

Here you should set up your game. Player listed as first should host the game. Time to play: till Tuesday 26th June (inclusive).

After played game place here info who won.

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-06-20, 11:41   

hej

kiedy mozemy zagrać???

Ja jestem codziennie od 10tej do 19tej jezeli ci to nie pasuje mozemy umowic sie na weekend wieczor. 27,28,29 mam urlop :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Marioramst 

kapral  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2007-06-20, 14:00   

Hej witam

No niestety nie załapujemy się na ten urlop ;) Ale fajnie że jesteś tak dyspozycyjny bo ja obecnie mam z tym problem. Dam znać kiedy... moze zagramy w wekend.

Boix 

porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-06-20, 16:37   

moge w ten weekend koło godziny 21, 22 w niedziele (na 12ta do roboty) sobota zdecydowanie odpada. A w tygodniu nie dasz rady do 19tej??

Ugadamy sie przez GG

Marioramst 

Posted: 2007-06-21, 18:54   

1. Boixos
2. Marioramst

Grałem Inkami, były początkowo problemy z połączeniem się ale daliśmy radę. Przyszły 4 charioty Boixosa po około 30-60 minutach i pozamiatały. To prawdopodobnie było trik z chariotami o którym tu gdzieś czytałem :P .
Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej grze.

Ps. Pierwsze gra multi, wogóle prawdę mówiąc to jedna z pierwszych gier na civ4 :)

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-06-21, 18:58   

Marioramst wrote:
To prawdopodobnie było trik z chariotami o którym tu gdzieś czytałem :P

Drugie miasto przy koniach ;)

Marioramst wrote:
Ps. Pierwsze gra multi, wogóle prawdę mówiąc to jedna z pierwszych gier na civ4

Spodobało sie? Zapraszamy :)

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-06-21, 20:00   

Gratulacje Boixos i dzięki dla Marioramsta że nie olał sprawy i się stawił!

Teraz grasz Boixos z holocanthe

Marioramst 

Posted: 2007-06-21, 20:22   

Było parę bitew nawet kilka wygrałem ale ostateczne przyjście 4 chariotów i atak na nie 6 qu(coś tam) przyniosło wynik zniszczeń 6:0. Przejęcie kolejnego miasta to była tylko formalność.

Charioty nie do zdarcia... no ja za późno o konikach pomyślałem... drugie missto postawione troszke z boczku ale grałem na spontana, tak bywa :D

Ps. No jak Ldeska mogłeś wątpić :/
Ps2. Widze ze jest opcja aby grę dodać do rankingu wiec ja chciałbym z tej opcji skorzystać...
Last edited by Marioramst on 2007-06-22, 00:12; edited 1 time in total  

Boix 

Posted: 2007-06-22, 04:28   

no z tymi 60 minutami to przesadziłeś :P

Ale z tego co piszesz (pierwsza gra multi i jedna z niewielu w civ4) wynika, że masz niezły potencjał. Nie szło Ci najgorzej. Poi za paroma fatalnymi w skutkach decyzjami było przyzwoicie. Przede wszystkim błąd w postawieniu 2 miasta - miało być przy konikach, złocie i rybkach, a nie samym złocie.

Zachęcam do częstszego grania.

dzięki

LDeska

Posted: 2007-06-22, 08:50   

Grę zgłasza przegrany. Robi się to tak: wejdź na forum Ranking KAC -> Zgłaszanie gier do rankingu http://forum.civilization...wforum.php?f=58 naciśnij 'Nowy temat', z listy 'wygrany' wybierz Boixos, potem w treści posta dopisz na dole kilka słów o grze i naciśnij 'Wyślij'. Zostaniesz automatycznie dodany do rankingu z 1000 punktów i możesz zacząć zbieranie punktów i poprawianie statystyk :)

Marioramst 

Posted: 2007-06-22, 10:52   

Boixos gdzieś tak 30-60 tego nie zaprzeczysz ;P
Miasto źle postawione tak tak... ale stawiane było w ciemno ze względu na brak mapy :) a wysłany skaut samobójca wskazał mi twoje rozstawienie. Poza tym zauwazyłem ze totalnie olałeś obronę i tylko koniki.
Nie chciałem przedłuzac gry bo i tak tobie sie spieszyło oraz mi :) a spalony teren przesądzałby o wszystkim... atak samobójczy mógł przynieś jakies efekty ale tylko wyczyścił czy pionki do jednego zycia.

Ps. gra zgłoszona i widze ze to pierwsza rozegrana gra
Last edited by Marioramst on 2007-06-22, 10:56; edited 1 time in total  

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum