www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Francja - oświadczenie w sprawie kolejności na wojnach
Author Message
Rudi2

Ludwik XIVImperium Francuskie

xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Piwa: 202/69
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2014-04-18, 22:30   Francja - oświadczenie w sprawie kolejności na wojnach

Co prawda zaczyna się w Dyplo przerwa świąteczna ale żeby nie uciekło mi z głowy daję to już dziś.

W związku z tym, że mam wojnę z 6 nacjami a jednocześnie nie odgrywam już najmniejszej roli w zdarzeniach chcę odciążyć moich wrogów z obowiązku logowania się max do 21.00 i zgadzam się na logowanie nawet gdy ja zrobię turę po 21.00 i daję im prawo do podwójnego w następnej turze.
Oczywiście gdyby któryś z graczy zamierzał mnie atakować to musi tak sobie ułożyć kolejność wcześniejszych wejść by nie było to na podwójnym ruchu. Gdybym ja zamierzał atakować (jak tylko będę miał czym) to też oczywiście nie na podwójnym. Wiecie o co chodzi.
Pisząc prościej, wchodzicie kiedy sobie chcecie byleby nie było podwójnego przed jakąś potyczką a jak chcecie się bić ze mną to obowiązkowo wracacie do regulaminowej kolejności już jedną turę wcześniej.

Nie wiem jak taka zachwiana kolejność wpłynie na relacje pomiędzy innymi graczami gdyby oni chcieli sobie nawzajem wojny zrobić ale wydaje mi się, że nie powinno to być problemem bo ja swoją turkę robię jako drugi.

Last edited by Rudi2 on 2014-04-18, 22:33; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
trebuch
Peter 

Nieznany

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2014-04-19, 07:55   

Quote:
Nie wiem jak taka zachwiana kolejność wpłynie na relacje pomiędzy innymi graczami gdyby oni chcieli sobie nawzajem wojny zrobić

Burdel będzie.

Proponuję case fire podpisywać - wychodzi na to samo co proponuje Rudi, a w przypadku nowych wojen będzie prościej.

Rudi2

Ludwik XIVImperium Francuskie

xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Piwa: 202/69
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2014-04-19, 10:56   

Case fire zeruje niezadowolenie.
Regulamin przewiduje wzajemne uzgodnienia odnośnie wykonywania tur podczas wojen. Oczywiście jeśli nie wpływa negatywnie na możliwość wypowiedzenia wojny jednej z walczących stron przez inne nacje. Nie chce mi się tego analizować więc decyzję pozostawiam innym. Ja w każdym bądź razie pretensji wnosił nie będę.

Bodek 

RagnarImperium Wikingów

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2014-04-19, 14:19   

Rudi2 wrote:
Case fire zeruje niezadowolenie.

Nie mam nawet jednego niezadowolonego ludka z powodu wojny z Francją także nie ma się co zerować - tak dla jasności.

cheos 

Zera JaykobImperium Etiopskie

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2014-04-19, 14:20   

A ja CF nie mogę podpisać bo mi łódki teleportuje.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum