Pakt "Ostateczna Rozgrywka" (Lary33)
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

: Pakt "Ostateczna Rozgrywka" (Lary33)
Pakt numer 3405, założony 2013-04-06 01:41:38 przez Lary33 (Francja - Roosevelt )

Nazwa paktu: Ostateczna Rozgrywka

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Lary33
Barteq
Bobek1971
didi
trebuch

:
Lary33 2013-04-06 01:57:57
okej załozyłem ten pakt aby przedstawic Wam pewna propozycje. Cheos prowadzi we wszystkim jak sie chwali oprócz armii. Dodadtkowo jest fin i zachwile ma pałac apostolski. ma wlasny duzy sojusz z Bomblem ,Centem itd. Mam propozycje ( od razu mówie ze z nikim nei konsultowana ). Powinnismy uderzyc na bombla a potem na Cheosa. Bierzemy wszystko co mamy pod reką i jazda. Co bierzemy:

Ja dam ze swojej strony wszsytko co mam - czyli słonie i axy plus klka złomów typu sper i chariot i dodam 10 katap to da ze 40 jednostek pls us katapy. Bartek daje armie któa tu ma, to jest ze 30 jednostek plus katapy. Trebuch i Bobek daja wszystko czyli łącznei z ta konnica Bobka bedzie ze 40 jednostek plus katapy. Didi daje tez 40 jednostek plusk te sswoje katapy. razem poiwninsmy miec 150 jednsotek plus katapy i isc naprózd palic co sie da i sie nie oglądac. Co zysamy. mysle ze jestesmy wstanie zniszczyc Bombla i ostro osąłbic Cheosa.

Jesli to wypali to za osąłbienie cheosa mysle ,ze Barteq by mógł oddac maisto z GL Bobkowi. Zyskamy wieksza równowage w swiecie dyplo , bo z całym szacunkiem Barteq ale za 30-40 tur Cheos ci odleci tak ze go nei dogonisz. Barteq odda GL wiec tez bedzie ot jaks rówowaga.

Zeby to wypaliło to musimy w koncu sobie zaufac. Proponuje aby rozstawic w swoich państwach obserwatorów aby ie było ze ktos czegos nei wysłał.

Nie wiem co wy na to , ale moim zdnaiem dla nas tu obecnych jestto najlepsze rozwiazanie. Mi juz Cheos z Bomblem proponowali atak na grecje :D a teraz wala PR czarny na mnie bo wiedza ze jesli uderzymy razem będa mieli ogromne kłopoty. wykorzystajmy to poóki są słabi . Poki cheos nei ma jescze mcemanów i rycerzy ,a uwierzcie mi ze to wcale nei długo . Nie zdziwłbmy sie jak aza 30 tur bedzei miałrycerzy.

Porsze Was o opinie i oczywiscie Barteq musiałby sie okreslic czy jesli uda sie osąłbic Cheosa to odda miasto z GLem.

Bobek1971 2013-04-06 15:26:32
odpisuje ze czytamy analizujemy i odpowiedz bedzie. na razie nie ma calego zespolu warzywnego

poza tym ta propozycja bylaby ciekawsza jakby swoje zdanie wypowiedzial rowniez Czarna Wodza
bez tresci od najsilniejszego w waszym sojuszu...taka propozycja nie jest prawomocna i wiarygodna

Barteq 2013-04-06 19:09:57
Czarna Wodza, po dłuższych przemyśleniach na kibelku, znaczy się w swej świątyni dumania, jest gotów przystać na tak postawione warunki.
Co więcej, w dalszej perspektywie, zmusiłby Cheosa do przegrupowania części wojsk na jego tyły.

Już tak bardziej konkretnie - pat nikomu nie będzie służył i w dłuższej perspektywie zapewni Cheosowi pewną wygraną, bo nie ma nigdzie uwiązanych wojsk i wciąż zdobywa/zakłada nowe osady. Miasto z GL jest naprawdę świetne i pozbycie się go będzie dla mnie niezwykle trudną decyzją, ale w dłuższej perspektywie będzie dla mnie niezwykle trudne do utrzymania, ze względu na jego frontowy charakter, więc i tak jestem przygotowany na tą stratę.

Z dalszymi uwagami/szczegółami poczekam już na Waszą odpowiedź, bo byłoby jeszcze sporo spraw do przegadania.

Lary33 2013-04-06 19:34:19
do przegaasdania duzo a czasu mało. Czas gra na naszą niekorzysc. Mzoe jesli wstępnie jestescie za , to zacznijcie przesuwac w strone północnych granic wojo, ja to samo zrobie z Barteqiem w strone tours . Nie mozna zwlekac .

didi 2013-04-06 19:49:22
Czekamy, aż Trebuch się wypowie, nie skrobnął jeszcze niczego u nas.

Bobek1971 2013-04-06 19:50:56
nie popedzajcie bo to na niekorzysc jest...
my demokratyczny sojusz i cierpliwy...dobrotliwy :)

Lary33 2013-04-07 15:50:46
troche to dłg otrwa . Widz ze nei ma was optymizmu

didi 2013-04-07 16:09:52
Trochę sie kłócimy, różnice zdań.

Lary33 2013-04-07 19:44:39
a moze gracie na czas?

didi 2013-04-07 20:25:14
a spieszy nam sie?

Lary33 2013-04-07 20:42:24
widze, ze Wam sie przedłużjaa negocjacje z bomblem ;)

A czy sie spieszy. Wiesz co mielismy ich na widelcu , moglismy wybic stack Bombla i uąłtwic sobei sprawe . Czym dłuzej to i Bombel i cheos są mocniejsi i bedzie trudniej. tak tylko mówie abyscie nei czekali z decyzja do wakacji.

Lary33 2013-04-09 13:13:00
Mam rozumiec ze odrzuciliscie moja propozycje. Szkoda , bo oni nie maja armii a my ja wszyscy mamy i sie zabijamy niepotrzebnie

Bobek1971 2013-04-09 13:40:08
to nie takie proste...wszystko jest bardziej skomplikowane...chcielibysmy i zarazem niemozemy...

Lary33 2013-04-09 13:48:58
z tym ze nei mozecei to mi to wytłumaczcie dlaczego nei mozecie?

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.35 s.