www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

KTO ADMINEM DYPLO 8

Kogo chciałbyś na Admina Dyplo 8
Chcę, aby adminem Dyplo 8 był Scooby
27%
 27%  [ 6 ]
Chcę, aby adminem Dyplo 8 był Bodek
45%
 45%  [ 10 ]
Chcę, aby adminem Dyplo 8 był Ponti
9%
 9%  [ 2 ]
Wszystko mi jedno
18%
 18%  [ 4 ]
Voted : 22
Total Votes: 22

Author Message
cheos 

HannibalImperium Kartagińczyków

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/122
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
  Posted: 2013-01-16, 15:10   KTO ADMINEM DYPLO 8

Jako, że padły propozycje zmiany Admina Dyplo 8 jak również są dobrowolni kandydaci to zakładam tą ankietę.
Proszę aby każdy gracz zagłosował wg własnego uznania aby zakończyć ciągłe narzekanie na decyzje Admina.
Większość niech zdecyduje a reszta w przyszłości gryzie się w język.
Jest do wyboru tylko jedna opcja.

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
ScoobyDoo, dzia, Maiar
cheos 

starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2013-01-16, 15:13   

Ja zagłosowałem na Bodka. Uzasadnienie: bardziej mi pasuje jego logika podejmowania decyzji a co ważniejsze, pozwolił mi wygrać Dyplo 6 :D

Edit:
Oczywiście jak Scooby dalej będzie Adminował to nie porzucę nacji i podporządkuję się grzecznie.
Scooby, nie mam nic do ciebie. Jest flame, jest ten moment. Podejmujmy decyzję i jedźmy dalej.
Last edited by cheos on 2013-01-16, 15:17; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Nieznany

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 83/74
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-01-16, 15:18   

Ja zaglosowalem na Piwo dla Cheosa.
(PS. oczywiście nie biorę udziału w dyskusji,)

dzia 

Dariusz IImperium Sumeryjskie

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 41/23
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-01-16, 15:19   

Cheos na prezydenta!
I tak nie ma chłop szans w dyplo jako faworyt,a w adminowaniu ma doświadczenie :)

ScoobyDoo 

Nieznany

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-01-16, 15:22   

vox populi vox dei !

P.S. Do nikogo pretensji nie mam.
Proszę glosować wg uznania.

ponti 

GilgameszImperium Osmańskie

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-01-16, 15:30   

Przede wszystkim ankieta powinna byc zupełnie inna ,pytanie powinno brzmiec czy chcesz odwołania Scoobiego z funkcji Admina)

A tak to juz zupełnie nie wiadomo o co chodzi.Bodek nie chce ale musi ja nie chce ale muszę ,jezeli jednak ta jest wiązaca to moj głos na Bodka.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Martin 

HammurabiImperium Inków

xfire: martinpol
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2013-01-16, 15:32   

Ja jestem za Scoobym, dobrze prowadzi.

czajmen 

NapoleonImperium Świętego Cesarstwa Rzymskiego

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-01-16, 15:33   

Scooby - jestem zwolenikiem drugich szans i liczę, że scooby przemyśli swoje postępowanie i zacznie sam stosować regulamin. Admina możemy zmienić w dowolnym momencie. Niech ma szanse wyciągnąć wnioski ze swoich błędów.

ScoobyDoo 

Nieznany

Posted: 2013-01-16, 15:34   

DODAM ze glosują TYLKO I WYLACZNIE ZYJACY GRACZE DYPLO 8.
Bo tylko oni grają.
Ankieta będzie finalnie przeliczona odrzucając nieważne glosy.

Martin 

HammurabiImperium Inków

xfire: martinpol
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2013-01-16, 15:36   

Dobrze, że jeszcze żyję :rotfl:

dzia 

major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-01-16, 15:38   

Skubi,ja na Twoim miejscu bym to rzucił w diabły-niech się sam lud adminuje skoro wie lepiej-decyzje będziemy podejmować na podst.kto zbierze więcej piw w dyskusji

Już widze jak Bodek czy Ponti w podskokach przejmują funkcje-napewno tylko na to czekał jeden z drugim.
Pozatym-skoro w ankiecie jest Ponti dlaczego nie można głosowac np.na Centa?
Last edited by dzia on 2013-01-16, 15:40; edited 1 time in total  

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 49/44
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-01-16, 15:40   

dzia wrote:
Skubi,ja na Twoim miejscu bym to rzucił w diabły-niech się sam lud adminuje skoro wie lepiej :)
Już widze jak Bodek czy Ponti w podskokach przejmują funkcje-napewno tylko na to czekał jeden z drugim.

Bo się nie zgłosił

Scuby to możesz zdjąć mój głos z Pontiego nie było infa że tylko żyjący więc zagłosowałem zgodnie ze swoim interesem ;)

ponti 

GilgameszImperium Osmańskie

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-01-16, 15:45   

Ankieta ta jest z dupy ja i Bodek zgłosilismy sie bo nie chcemy patrzeć na to co robi Scooby ze swoimi decyzjami.Wiec głosy powinny sie rozkładac na dwie a nie trzy opcje.

Różnica miedzy Scoobym a nami jest taka ze my chcemy przywrócenia praktycznie regulaminu D6 czyli zostawienia magicznego słowa łańcuszek tylko w przypadkach absolutnie koniecznych a nie pozwalanie na to w sytuacjach niejasnych które zalezy na teraz po dwoch decyzjach Scoobiego od Admina interpretacji.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

dzia 

Posted: 2013-01-16, 15:51   

Ponti,a jaką Ty byś podjął decyzje ws.Trebuch-Bobek jeśli można spytać?

Zapewne ukarałbyś Trebucha za zrobienie łańcucha,tak?
Last edited by dzia on 2013-01-16, 15:51; edited 1 time in total  

cheos 

Posted: 2013-01-16, 15:54   

dzia wrote:
Skubi,ja na Twoim miejscu bym to rzucił w diabły-niech się sam lud adminuje skoro wie lepiej-decyzje będziemy podejmować na podst.kto zbierze więcej piw w dyskusji

Co ty pitolisz Dzia ?
Nie podejrzewam Scoobyego o brak przyrodzenia aby się tak łatwo poddał.
A to jest myślę dobry moment na Ankietę i jak Scooby zostanie bo teksty Centa o Adminie z przypadku będą równie nie na miejscu co i niezasadne.
Dla tych co (Cent) co skandują Bodek wróć jest to ten moment.
Ja tam nie mam nic przeciwko Adminowaniu Scoobyego poza tym, że się z nim nie zgadzam w kilku kwestiach :P

GO GO GO z Ankietą bo nam Martin zejdzie zanim się skończy i głos mu przepadnie :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum