www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Zmiana Admina
Author Message
Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-01-16, 13:29   Zmiana Admina

:zalamany:

Od razu na początku zaznaczam że nie chce mi się być adminem i zupełnie mi na tym nie zależy
Dużo roboty a frajda żadna (wynagrodzenie też mizerne) :P

Ale nie chce patrzeć z boku jak flagowy produkt Kaca się sypie na moich oczach
Sporo czasu spędziłem na tym forum i sporo gier Dyplo zagrałem. Jedną nawet adminowałem. Naprawdę uważam że gra Dyplo to jest taki wyróżnik tego naszego Kacowskiego forum. Nikt na świecie nie gra takich wielkich gier w C4 i nawet na civstats nigdy takiej gry na ponad 30 osób nie było
Nasze dyplo jest wyjątkowe i pomimo bluzg flame itp przyciąga cały czas ludzi do gry

Jak teraz widzę to ostatnie decyzje Admina są troszkę nieprzemyślane i prowadzą nieuchronnie do rozwalenia tej gry
A mamy dopiero 30 turę :zdziwko:

Co będzie jak się zaczną naprawdę duuże wojny i poważne sytuacje konfliktowe
Kilka osób mnie o to poprosiło
Dlatego zgłaszam się "dobrowolnie" i mogę dokończyć ten projekt pod tytułem D8

Jest jeszcze wariant drugi
(jak to mąż patrząć na ubłocone i brudne dziecko pyta się żony
-myjemy czy robimy nowe-)

Oczywiście jeśli tylko znajdzie się ktoś inny chętny to ja z przyjemności się wycofuje
Postaw piwo autorowi tego posta

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 48/43
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-01-16, 13:33   

O już dwóch się zgłosiło
To ja głosuję za nowym i od razu się zgłaszam

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-01-16, 13:37   

No w końcu. :padam:
Bodek na admina :ok: , ponti niech zostaje i gra i karawana jedzie dalej.

Skończmy tą farsę z adminem z przypadku :P

Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-01-16, 13:58   

Scooby
mi naprawdę zupełnie nie zależy na adminowaniu, ale niektóre ostatnie decyzje Twoje
np karanie kogoś za "przestępstwa" których jeszcze nie zrobił
(raport mniejszości mi się przypomina i Tom Cruise który zakłada komuś aureolę
a w tle reklama
PreCrime - it works)
doprowadzą nieuchronnie do rozsypania się gry
Gracze odejdą ( już kilku chce porzucić nacje) a dyplo się zakończy jak D5 - gigantyczną awanturą

ScoobyDoo wrote:

....................
z chęcia oddam adminowanie gry każdemu kompetentnemu w moim mniemaniu, np Bodziowi.
Naprawdę nie pchałem sie nogami i rękoma aby adminować, zostalem wskazany (chociaż nie było takiego obowiązku).

Masz teraz okazję odejść z twarzą

PS Jeśli się zgłasza Ponti to ja z największą rozkoszą nie wchodzę w to bagno

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-01-16, 14:09   

Uważam ,ze nalezy zrobic tajne głosowanie w tej sprawie. i musi byc te 50% abysmy admina zmienili.

Osobiście chyba tez wole Bodka bo sie sprawdizł w duzym dyplo. Ponti robił tylko misia a wiadomo misie jednak są mniej kreatywni na początrku i mniej agresywni w swoich racjach niz stare misie ;) .

Acha i na koniec następne dyplo adminuje Cent ;)
Last edited by Lary33 on 2013-01-16, 14:10; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Nieznany

xfire: scoobydoopl
Piwa: 84/70
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-01-16, 14:29   

Bodek wrote:
Masz teraz okazję odejść z twarzą

Bodek przez szacunek dla graczy, proszę zrobić ankiętę dla graczy.
To gracze jako całość decydują.

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-01-16, 14:31   

Bodek rób ankiete tylko dla graczy dyplo. A jak przejdzie to druga Ponti /Bodek.

ponti 

GilgameszImperium Osmańskie

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-01-16, 14:38   

Lary33 wrote:
Osobiście chyba tez wole Bodka bo sie sprawdizł w duzym dyplo. Ponti robił tylko misia

Lary dorosłe Dyplo tez prowadziłem jak Domel rzucił zabawki w D5 ktos musial posprzatac wtedy.Ale tez uwazam ze lepszy byłby Bodzio - sam się zgłosił przecież :) wiec ja sobie pogram.

Moja decyzja jest z tych samcyh powodów co Bodka ,brak logiki w postepowaniu Admina a dokladnie brak logicznego uzasadniania decyzji.Nie mam nic przeciwko innemy spojrzeniu czy łańcuszkom bo kazdy moze miec swoja wizje ale ta wizja musi być poparta logiką wydarzeń a nie "wybiórczością" racji tylko dla jednej strony

Zgadzam się ze trzeba zrobic ankiete wsród grajacych graczy,Scooby ciągle jest Adminem Dyplo i jego decyzje sa wiążące cały czas.Jezeli bedzie zmiana to nowy Admin wprowadzi nowe rozwiązania jezeli nie to gramy dalej.

Jednocześnie nie namawiam nikogo do konczenia gry.Ja sam po rozmowie telefonicznej ze Scoobym nie bede z gry rezygnował.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Rihiter 

SulejmanImperium Arabskie

Piwa: 133/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-01-16, 17:38   

Zastanawiam się, czy nie idzie to w stronę lekkiej przesady. Przez przesadę mam na myśli zmienianie Admina z powodu jednej błędnej decyzji (karanie Bobka za coś, czego nie zrobił, lub jeszcze nie zrobił).
Panuje atmosfera ogólnego niezadowolenia, ale czy jest to winą Scoobiego? Sam mogę być niezadowolony, bo "mapa" mnie trochę pokrzywdziła, ale powiedzcie szczerze, gdzie są te fatalne zagania, decyzja i zachowania obecnego Admina? Póki co jedynie z tą o Bobku się tak wychylił dziwnie.

Dyplo Hymn

ponti 

GilgameszImperium Osmańskie

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-01-16, 17:40   

To masz swój głos jak kazdy uczestnik gry i mozesz głosować dowolnie.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Maiar

KatarzynaImperium Babilońskie

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 21/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-01-16, 17:43   

Rihiter, tyle że każdy ma swoje zdanie, i ktoś może uważać że popełnił on więcej błędów czy jego stosunek wobec pewnych rzeczy nie jest zbytnio ok. Dla mnie zmiana admina to też trochę za dużo, ale cóż, zawsze to jakieś wyjście.

cheos 

HannibalImperium Kartagińczyków

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2013-01-16, 18:02   

Najwazniejsze aby podjac decyzje i skonczylo sie biadolenie o adminie z przypadku. Jaka decyzja nie bedzie to i tak nik nie powinien rzucic po niej zabawek przez szacunek dla wiekszosci. (pisze z tel moga byc bledy)

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 48/43
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-01-16, 18:15   

cheos wrote:
Najwazniejsze aby podjac decyzje i skonczylo sie biadolenie o adminie z przypadku. Jaka decyzja nie bedzie to i tak nik nie powinien rzucic po niej zabawek przez szacunek dla wiekszosci. (pisze z tel moga byc bledy)

Skończy się jechanie na Scubiego zacznie na jego następcę
Wszystkim się nie dogodzi

Maiar

KatarzynaImperium Babilońskie

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 21/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-01-16, 18:21   

Forever wrote:
cheos wrote:

Skończy się jechanie na Scubiego zacznie na jego następcę
Wszystkim się nie dogodzi

Święta racja, ale czysto teoretycznie gdy admin ma więcej zwolenników niż mniej to dobrze dla gry.

Rihiter 

SulejmanImperium Arabskie

Piwa: 133/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-01-16, 20:04   

Szkoda tylko, że Admin jest trochę jak policja. No to śmiało i szczerze. Kto lubi policję?
Gdyby zrobić w Polsce referendum: "Czy powinniśmy zamienić Policję na inną służbę mundurową?" to by pewnie policja wyleciała z hukiem.

Sam jako pierwszy wyskoczyłem do Scoobiego z uwagami, że ostatnia decyzja jest idiotyczna. Ale to był taki klapsik, kontrolniaczek :P , celem sprowadzenia go na słuszną drogę. A nie od razu robić na kimś lincz jak to teraz robicie próbując gościa odwołać.

O tym, że musi się bardzo niewdzięcznie teraz Scooby czuć, to nie wspominam. Bo musi się czuć paskudnie, skoro pomimo tego, że wolał grać i mówił o tym, to go wszyscy solidarnie w rolę admina ubrali, a teraz siłą głośno krzyczącej licznej grupy chcecie go z tego adminowego stołka zrzucić.

Dyplo Hymn

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum