www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Witam Zulusa." (cule)
Author Message
wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 22:05   Pakt "Witam Zulusa." (cule)

Pakt numer 2801, założony 2012-05-06 18:26:38 przez cule (Brennus / Indie)

Nazwa paktu: Witam Zulusa.

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: cule
domel
ponti
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 22:05   

cule 2012-05-06 18:33:58
Siema, nie wiem czy grasz na stałe na tej nacji już, bo nie raczył nikt tego na forum ogłosić, ale na wszelki wypadek już rozpoczynam dyplomację.

Bez owijania w bawełnę-masz genialną pozycję. Państwo wielkie i pod Twoimi łapami doświadczonymi może się rozwinąć jeszcze (wiem, że geo je słąbo wychatkował więc ekonomicnie chyba musisz nadgonić). Bodek zajęty ze wszystkich stron, a Bombel stracił większość woja i długo będzie lizał rany-masz wolną drogę żeby się wyswobodzić z "sojuszu" z ZSRR i samemu stać się czołowym krajem. Przy okazji rozruszać to, do porzygania nudne, Dyplo.

Więc moje pytanie brzmi-czy jesteś zainteresowany opuszczeniem komuszego obozu? :D

ponti 2012-05-06 20:22:55
Witam,

No tutaj mnie ostrzegano przed kontaktem ;) ,widze ze odzywa się prawdziwy Darth Vader :) :starwars:

W skrócie o co przede wszystkim tutaj walczysz i dlaczego oraz co mi mozesz dać :)

Szczerze to musze się konkretnie rozejrzec w sytuacji .Geo nie napisal praktycznie nic o dyplomacji.Państwo ma potencjał nie powiem.

cule 2012-05-06 20:41:04
Ostrzegano? Scooby już mąci? Ten gość zawsze jest krok przede mną. Nawet jak Jarek odpuścił sobi 5 turek i napisałem do admina czy coś z tym zrobi, to już miał wytyczne od Scooby'ego, że on się nie zgadza żeby wyrzucał Jarka, bo cule tego chce :D

Co Ci mogę dać? No nie za wiele :) Nie jesteśmy nawet blisko siebie. Przede wszystkim zadziałasz dla siebie sam-komuszy blok jeśli nikt się nie wyłamie to jest niestety nie do ruszenia i zanim zaczniesz sobie dobrze grać to dyplo się skończy. Bodek mi to już pisał 20 tur temu, jak był szansa na koalicję porządną. Od tego czasu Bodek zaczął się tłuc z Rihim i Peterem. A ZSRR patrzy i puchnie :) "Ja" dam Ci fajną jazdę. Nie wiem kto to wygra, ale stając przeciw ZSRR na pewno będziesz miał wiecej zabawy niż z sekundowania mu i czekania aż coś się uda za darmo wyłapać u Bodka, albo Bombla (u Bombla to raczej za darmo nie da rady).

A o co ja walczę? No o to samo. Od patrzenia na odlatującego Scooby;ego żadnej radości z gry nie ma. Zaraz doskoczy do Kozaków i będzie dzielił i rządziła całym światem. Oczywiście w myśl jego słów, że "sojusznicy ZSRR zawsze zyskują", "na interesach z nim zawsze dobrze się wychodzi" itd. pewnie Wam coś odpali. No może poza Didim, który nie ma się już, w którą stronę rozwijać :D

cule 2012-05-06 20:44:32
W każdym razie wg. mnie dyplo wygra Scooby albo Rihi, obaj ostro odskoczyli w techach. W dalsej kolejności ja, Ty i Bodek. Bodek sam sie wykluczył (na dzień dzisiejszy). My możemy mieć trochę frajdy, a przy okazji może jakieś przetasowania się pojawią na szczytach? :) Ja na tym nie zyskam kroci, bo nie mam granicy z ZSRR-żadnych miast nie łyknę na nim. Ty mógłbyś co nieco wydrapać.

cule 2012-05-06 20:47:13
Ty masz też opcję szybkiego wjazdu do luka-kilka miast wpadnie z marszu, bo on nie powinien stawić wielkiego oporu. Wtedy będizesz już zabójczo tłusty i będizesz mógł poważnie myśleć o zaszkodzeniu ZSRR

ponti 2012-05-06 21:05:52
Czyli za wiele zaoferowac nie mozesz poza ciekawą grą :) Na teraz jestem troche rzucony jak Nemo w stadzie rekinów.

cule 2012-05-06 21:19:13
No chyba o to chodzi w tej grze ;) Albo jest się przystawką albo się kreuje politykę. Brzmi jak tanai prowokacja-wiem. Ale takie są w sumie fakty. Jak masz pomysł co lepszego mógłym Ci zaproponowac to wal. Mi nie przychodzi nic do głowy.

ponti 2012-05-06 21:20:20
Cóż moge cie zapewnić ze od teraz Zulusi zaczna uprawiac swoja politykę :)

cule 2012-05-06 23:43:12
No to klasa. niekoniecznie będzie mi z nią po drodze ;) ale to i tak lepsze niż niektórzy. To co mnie najbardziej frustruje to tacy gracze jak Didi, który nie ma żadnych perspektyw rozwoju, jest otoczony wyłącznie komuszymi sojusznikami i nigdy nie przyłączy żadnego miasta, ale dzielnie sobie klika to co każe Scooby i jeździ konikami ślicznie tam gdzie mu wskaże szef. Masakra.

cule 2012-05-10 18:59:12
Ok Ponti. Powiedz jak Twoje gotowość i wola do walki z komuchem? My dziś z Peterem i HRE wchodzimy do Scooby'ego setką rycków. Wszystko absolutnie rzuci na nas. Jeśli masz czym to masz drogę wolną do kasowania pustych miast. Namawiam już Larego na to samo. Z naszej strony powinien stracić 5-6 miast, później pewnie nas obije, ale jeśli z Twojej bu stracił też, to już bedzie na tyle mały, że nie ma opcji żeby komuś groziła jakaś kontra-nie da rady nastukać woja do ataku u obrony. No i jeśli się przyłączysz to jest szansa, że wesprze nas też faust, a wtedy to już będzie rozbiór komucha. Jak towidzisz?

ponti 2012-05-10 19:07:28
Ja mam całe wojsko u Bombla ale dam znac

cule 2012-05-10 19:35:03
Ponti, Bombel też byłby chętny pewnie. Daj mu OB i wpadnijcie razem. Materialnie to Ty zyskasz więcej, bo jego wojo, a miasta Twoje, on się zemści więc też będzie rad. TO jest idealny moment. Powiem szczerze, że my tam nie będziemy 10-20 tur-ni ma z czym jak mamy tylko konne a on rifle i kozaki zacznie wypluwać od jutra. Coś sie spali, coś zajmie, a on w tym czasie wszystko rzuci do nas i wtedy byłby moment na wbitkę. Kwestia 4-6 tur.

Rzucam głównie argumentami materialnymi, ale też faktem jest, i warto to brać pod uwagę, że jak nas teraz Scooby wlanie to już go nikt nie przystopuje. Sam wiesz jak działa fin.

ponti 2012-05-10 19:56:58
Cule ,doceniam wage tego wydarzenia mozesz mi wierzyc,wiem ze stwarza mozliwości .ale na teraz moja realna pomoc przybyla by po walsnie jakis 10 turach.Jestem pusty przy Scoobim.Ponadto on moze isc na sporo ustepstw jak bedzie pomocy potrzebowal :) .Cóz mam sporo do przemyślenia ale nie mowie nie

cule 2012-05-14 23:16:06
Ponti, jak tam się sprawy mają? Jest szansa na jaki wjazd czy się już zwąchałeś z nimi całkiem? ;) Didi jak patrzyłem na mapkę to aż się prosi ;)

ponti 2012-05-25 21:38:21
Z powodu obrazy dyplomatycznej zrywam wszystkie umowy handlowe oraz OB.Nie rozmawiam na tym pakcie przez 20 tur.

cule 2012-05-25 21:46:16
:rotfl:

cule 2012-05-25 21:46:37
A jak uklęknę przed Twoim murzyńskim obliczem to raczysz mnie audiencją?

ponti 2012-05-25 21:48:12
:tylek:

cule 2012-05-25 21:51:06
No no, bo wyprosisz i zapłaczesz :D

cule 2012-05-25 21:51:26
"I jeszcze Ci dupsko pęknie"

:rotfl:
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum