www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Rudi-cule" (cule)
Author Message
wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 21:02   Pakt "Rudi-cule" (cule)

Pakt numer 2815, założony 2012-05-10 19:40:54 przez cule (Brennus / Indie)

Nazwa paktu: Rudi-cule

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: cule
domel
Rudi2
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 21:02   

cule 2012-05-10 19:43:42
Rudi, Didi na bank pojedize pomagać Scooby'emu. Przyłącz się do światowego dnia bez komunizmu i weź mu parę miasteczek uszczknij ;) Kurcze no przeciez oni nie mogą tak sobie grać w kupie. Didi ma za plecami tylko Papieża i ZSRR, wcześniej czy później by do Ciebie wjechał jeśli chce się rozwijać (może naiwne założenie, że chce być kimś więcej niż buforkiem ZSRR przez całą grę ;) ).

Przemyśl, będzie fajnie. Mapy wojsk możemy dostarczyć jakby co-krótkie ciecie i wjedziesz na łatwy łup, a komuchy bite z kilku stron już nie dadzą rady sie odegrać.

Rudi2 2012-05-11 02:42:33
Tak dla wyjaśnienia. Nigdy Komuchem nie byłem ale twoi sojusznicy wpychają mnie w ten dziki dla mnie świat.

cule 2012-05-11 07:29:03
No coś czytałem, że Peter zaatakował miastami Twoje jednostki. Na szczęście się wybroniłeś i miasta spłonęły ;)

Dziki owszem, ale Ty go współstanowisz. Jakbyś miał chęć zmienić postępowanie to będziemy mogli zagwarantować Ci pokój.

Rudi2 2012-05-11 09:50:51
Nigdy wrogiem ci nie byłem ale moja lokalizacja i wrogość twoich sojuszników wymusza dobre relacje z Komunistami.
ps. Peter zagrał bardzo impulsywnie paląc miasta Bodka i nie miałem wątpliwości, że podobne plany miał do moich miast więc przystąpienie do wojny po stronie Bodka było oczywistą oczywistością. Profilaktycznie spaliłem mu miasto dla ochłodzenia gorącej głowy.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum