www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Admin - Majowie (Treviss)" (Rihiter)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 21:02   Pakt "Admin - Majowie (Treviss)" (Rihiter)

Pakt numer 2283, założony 2011-12-09 22:30:30 przez Rihiter (Państwo admina)

Nazwa paktu: Admin - Majowie (Treviss)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Rihiter
Treviss
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 21:02   

Rihiter (Państwo admina) 2011-12-09 22:34:06
Witaj Władco!

Podziel się proszę tutaj swoimi spostrzeżeniami, uwagami, koncepcją gry.
Uwagi do mapy i lokacji startowej również mile widziane, zarówno pozytywne jak i negatywne.
Niechaj zostanie ślad dla potomnych z Twoich przemyśleń, a uwagi do mapy pomogą przy tworzeniu kolejnych gier.

Pozdrawiam.
Wielki Niedźwiedź Rihi

Treviss (Majowie / Stalin) 2011-12-12 13:14:08
Ja ******, druga tura, a ja trafiam na Khmerów z kreatywnym władcą i od razu moja miejscówka na miasto3 zostało zajęte przez rozpychającego się kulturą Khmera. Wybornie po prostu, mam nadzieje, że wszyscy będą mieli tak ciasno, a nie tylko ja, w takim wypadku będę musiał szybko zbudować Stonhenge!

Rihiter (Państwo admina) 2011-12-12 17:20:19
Owszem, jest ciasno. To było wiadomo od początku.Dasz radę ^^

Treviss (Majowie / Stalin) 2011-12-19 10:58:51
robi się coraz ciekawiej w okolicy i wydaje mi się, że Khmerowie i Ottomani na mnie czyhają bo jestem nieszczęśliwie między nimi...

Treviss (Majowie / Stalin) 2011-12-31 00:13:39
NO to trzasnelimy SH! Pierwszy sukces, czy było konieczne? granicząc na tak ciasnej mapie z Yakobem absolutnie tak. Na razie zawarlismy tajny pakt na 30 tur. CO będzie potem nie wiem... mam zamiar jeszcz wcisnąć jedno miasto a potem,..będzie potem

Rihiter (Państwo admina) 2011-12-31 00:25:28
Dobry plan to podstawa. Gratulacje :]

Rihiter (Państwo admina) 2011-12-31 00:26:25
p.s. W Misiu1 też miałem SH. Co prawda zbudował mi go Marw... ale miałem ja :P

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-03 11:31:53
No i jestem pierwszy! wooohoo!
To tyle pozytywów, bo wiem, że Turasy i Kmery już sie na mnie szykują.
Tak na prawdę wiadome to było od samego początku, bo mam takie niefartowne miejsce między nimi. Co prawda od razu napisałem do wszystkich ich sąsiadów i ferment zasiałem, ale chyba nie złapali haczyka, więc wojna lada dzień, ale buduję już axy także szybko nie skoncze mam nadzieję!

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-16 12:44:25
haha, ale się dzieje.
Khmer czeka na niewiadomo co, byłem pewien, że już dawno zaatakuje. Dogadałem się w miedzyczasie z Chinczykami, że atakujemy Khmerów w turze 32. Jest tura 34 i sie dowiaduje ze Chiny uderzyły na Francje. Mao twierdzi, że to tylko przykrywka i uderzenie na Kmera pójdzie dziś o 17. Obawiam się, że ściemnia! Jeśli tak to po mnie, bo sam Kmera nie ugryze,a jeszcze czycha Turas.
Adminie co robić? :P

Rihiter (Państwo admina) 2012-01-16 17:25:26
Zalecam myślenie i dogłębną analizę ^^

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-18 01:11:27
Szefu, prosze o zastępstwo.
Jest to w najgorszym możliwym terminie bo w dniu po wybuchu wojny z Khmerami, ale ta wojna tak dlugo sie ociągała, że wreszcie dziś musze to zrobić wreaz z Cholernym, a jutro musze wyjechać na calutki dzień.

Generalnie to moje życzenie jest takie, żeby 4 axy doszły do tego jednego stojącego na owcach. do tego świeżo zbudowany włócznik również w to miejsce niech idzie.

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-18 01:19:15
a i hasło moje :druzus

Rihiter (Państwo admina) 2012-01-18 01:45:47
Dobra, postaram się nie zapomnieć ;]

Rihiter (Państwo admina) 2012-01-18 22:37:41
Turka zrobiona tak jak poinstruowałeś. Skończyła się produkcja holkana w stolicy, wstawiłem w kolejkę chariota (bo nie widziałem u Twojego wroga żadnych spirów, same axy). Ruszyłem też wariora co to podszedł w turze poprzedniej pod miasto Angkor Wat. Tak pomyślałem, że jak już go tam wystawiasz na zabicie to po to żeby czegoś się dowidział... mam nadzieję, że nie zrobiłem czegoś wbrew Twojej myśli ^^
Wklejam screena żebyś miał informacje ze zwiadu, bo warior może nie przeżyć do Twojego kolejnego ruchy. Siedzi w mieście axe + warior.

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-19 23:43:54
Dzięki Wielkie Szefu!
Nasi kapłani złożyli ofiary Wielkiem Niedźwiedziowi.
Dzięki również za chariota o to mi chodziło.
Wszystko wskazuje na to, że jednak Khmer nie jest taki dobry jak myslalem bo juz dawno wraz z Turkiem powinni mnie zaatakować a on czekał na nie wiadomo co i do tego Turek dostanie jedno jego miasto chyba.

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-19 23:43:58
Dzięki Wielkie Szefu!
Nasi kapłani złożyli ofiary Wielkiem Niedźwiedziowi.
Dzięki również za chariota o to mi chodziło.
Wszystko wskazuje na to, że jednak Khmer nie jest taki dobry jak myslalem bo juz dawno wraz z Turkiem powinni mnie zaatakować a on czekał na nie wiadomo co i do tego Turek dostanie jedno jego miasto chyba.

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-01-27 13:24:57
no i wiele sie pozmieniało od zeszłęgo tygodnia, Turek zaaatakował jednak mnie, zdobył miasto, ja zdobyłem stolice Khmera i wracam do odbicia mojego miasta, będzie ciekawie , tymbardziej, że do wojny przystąpi Pan NIespodzianka, czego sie turek nie może spodziewać, coraz ciekawsza ta rozgrywka!

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-02-02 23:27:17
Witaj,
Wysłałem Ci 50 golda, które prosze zebys przekazał Alexxowi w zamian za jego udział w wojnie z VGT.

Rihiter (Państwo admina) 2012-02-02 23:49:48
Panowie, to tak nie działa. Najpierw wojna, później wynagradzanie i to najlepiej w granicach łupów wojennych. Np. zdobywacie walcząc wspólnie kilka miast, a Ty swoje łupy przekazujesz Alexowi. Także stwórzcie pakt tajny, gdzie będzie wasza dwójka + admin i tam się poustala co i jak.

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-02-29 11:17:19
Witaj Adminie,
Zastanawiam się kiedy dodasz nowego Faroana do paktów tajnych bo musze z nim koniecznie pogadac

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-01 16:13:14
Napisałem do Wnuczusia aby dodał Hermiliona do tajnych. Jestem tylko modem forum Misia2, więc sam tego zrobić nie mogę.

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-01 16:13:33
Póki co pisz do Egiptu na PW, a jak tylko będzie Wnuczek to doda.

Treviss (Majowie / Stalin) 2012-04-25 13:58:40
Pewnie cały świat sie zastanawia jak to sie stało, że Majowie wtopili 50 jednostek pod murami Chichen Itza, tak to się dzieję gdy emocje biorą górę i przywódca nie dopuszcza do siebie możliwości klęski, aż do momentu kiedy na placu boju zostaje sam....

Rihiter (Państwo admina) 2012-04-26 00:43:41
Ano ***łeś. To pewne.

Rihiter (Państwo admina) 2012-04-26 00:43:56
Aż zaraz wejdę i popatrzę co tam porobiłeś.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum