www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Trebuch-Lary" (Lary33)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 38/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 22:01   Pakt "Trebuch-Lary" (Lary33)

Pakt numer 2764, założony 2012-04-19 23:15:52 przez Lary33 (Sumeria / Roosevelt)

Nazwa paktu: Trebuch-Lary

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Lary33
trebuch
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 38/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 22:01   

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-19 23:16:51
Witaj sąsiedzie. Nawet nie wiedziałem ,ze zostaliśmy sąsiadami. Myslałem ze to niebeiskie to Korea :D . W kazdym razie miło cie miec za sąsiada. Ma takze nadzieje ,ze nie bedzie póbowął podbić moich ziem. :D

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-22 11:25:45
Moze ponegocjujemy pokój. Co ty na to?

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-22 11:41:59
Moja propozycja bedzie dla Ciebei bardzo chojna gdyz jako jedyny nie okazałes sie zdrajcą i łamipkatem, co w moijej opinni należy z całą bezwzglednościa tępić , gdyz każdego z nas moze spotkac los zdrady. Zwiazku z tym ze Kasztelan przyłaczył sie do wojny ( na marginesie knuł przeciwko Tobie juz 20 tur temu i chaiłCie atakwoać) mozesz nie zdobyc juz za bardzo ziemii bo inni cie uprzedzą. Proponuje ,ze oddam ci 3 miasta na ołudniu. Bardzo łądne z rzeka i floodasami za pokój i pomoc przeciwko kasztelanowi. Jest to dla Ciebie potrójnei opąlcalne:

1. Zdobedziesz aista ,których byś nie zdobył bo anglik cie uprzedzi.
2. Nie bedzie Cie gnebic neizadowoloenie w maistach ze Statuy Zeusa , bo teraz z ztury na turę bedziesz miał co raz wi,eskze neizadowolenei które moze ci dojsc nawet do 10 buziek co przy GA bedzie zdecydowanie nie opłacalne dla Ciebie.
3. Ja zniszcze armie KAsztelana , któa idzie na mnie co pozwoli ci zajmowac miasta kasztelana z drugiej strony i pozbyciesie/osąłbienei wroga twojego.
4. Prakty cznie bez strat włąsnych zdobedziesz najwiecej na tej wojnie. Anglik za chwile bedzie miałogormne problwemy a KAsztelan po stracie armii i Twojego ataku tez. Ja juz zostąłem tka osłąbiony ze nie będe wstanie sie juz podnieśc do konca gry, ale moim celem jest ukaraie ąmipaktów. Muszi sie szybko decydowac bo Anglik zajmuje maista na południu bardzo szybko.
Przemysl to .

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-04-22 14:10:14
witam, propozycja może i ciekawa ale jeśli ją przyjmę to nadal będziesz stanowić zbyt duże zagrożenie:) po prostu musimy Cię osłabić bo inaczej już dziś będzie można stwierdzić że wygrałeś grę

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-22 14:14:50
trebuch oddajac ci połowe Panstwa juz bede osłbiony dostateczie , po drugie to ty jestes liderem w techach nie ja , po trzecie masz szanse zostacn liderem . Odrzucajac moja propozycje tracisz bezpowrotnie szanse na wygranie dyplo.

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-22 14:22:45
ok niechcesz rozmawiac to trudno. Przemysl to jeszcze. jesli teraz sie nie zgodizsz, nei podpisze z tba pokoju do konca moich dni, i bedzie cie gnebic niezaowolenie. Dodatkowo , nei zdobedziesz juz chyba zadnego maista bo zdobedzie je kasztelan i anglik. A ty poniesiesz tylko strate żołnierzy. Ale jak chcesz

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-22 23:16:08
trebuch ja i tak juz jestem osłabiony iwgrze sie nie licze, ale pryjmujac moja popozycje ty grasz wtedy o zwycięstwo, a tak to inni na tym zyskaja a ty poniesiesz tylko straty w armii

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-04-22 23:35:31
nawet jakbym chciał przyjąć tę propozycję to ja paktów nie łamię:) poza tym prawie nie uszczknęliśmy z Twojej potęgi

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-23 00:07:13
jakiej potegi, po drugie jak przyjmiesz ode mnei 3 miasta to jzu połudnai miec nei bede a razem strace na tej wojnei 6 to malo?

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-04-29 12:00:56
Słuchaj Trebuch, wiem ,ze szykujecie sie to ostatecznego ataku. Oczywiscie jest mi to bardzo na ręke. Wkoncu bede mógł skasowac Wam te armie. Proponuje ci jednak cichy sojusz. Kasztelan od dawna knułprzeciwko ti i chiał w Ciebie wjechać. Ty jako jedyny nei złąmałes paktu przecwiko mnie dlatego proponuje ,abys sie z tego wycofał, albo najlepiej abys wystawił mi Wojska Kasztelana na odstrzał. Ty dzięki temu bedzie mógł spokojnie zacząc zajmowac miasta Mail z drugiej strony dzięki temu albo nei jak chcesz. Ale osłąbienei kolejnego sąsiada jest dla Ciebei bardzo korzystne, a ja chce go ukarac za złamanie paktu. Jak widzisz zsstracięł mjuz ponad połowę maist i przestałem sie liczyc w tej rozgrywce, ale armie mam nadal najwięskza na świecie i jestem przygotowany aby zniszczyc czyjacarmie do 0 Twoja lub Aksztelana . Wybó należy do Ciebie

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-05-06 11:58:03
No i jak , jestes za moja propozycją?

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-05-06 15:38:09
hej, no niestety ja nie łamię paktów, nie wystawiam sojuszników. nie mogę przyjąć propozycji:)

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-05-06 16:14:52
ale chodzi mi abyscie wszyscy ja przyjeli. Dla kazdego po super mieście. Jesli nei przxyjmiecie mojej proozycji to trudno ale ja sie nei wycofam i dam zulusowi maista za free a wszystkie siły ptrzerzuce na was. i mzoe wtedy po 1 miescie zdobędziecie tylko jakm kosztem.

Lary33 (Sumeria / Roosevelt) 2012-05-06 16:20:12
ale Trebuch ty mie nie zrozumiałes. Pytam czy podoba ci sie moja propzycja i jestes za pokojem. Jesli tak to przekonaj Kasztelana i Itkoviana i podpiszmy ten pokój. Przeceiz spokojnie jestes wstanie go przekonac jesli tylko chcesz. Pytanie czy chcesz
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum