2007-05-01 bombel79 - jaCO?!
Reply to topic

: 2007-05-01 bombel79 - jaCO?!
1. bombel79
2. jaCO?!

Dwa konty od astro Ja Shaka Bombel Mehmed

Juz bylo niezgorzej... Nawet udalo mi sie spalic dwa porty Bombeltonowi w udanym rajdzie galleonowym. Potem niefartownie stracony najwiekszy portz Latarenką... I to byl poczatek konca... Najwazniejsza jest nauka - gdyz w graniu nacjami non fin jestem swiezynka jak diabli. A z nauk coraz wiecej wnioskuje przetwarzam i wdrazam i z nadzieja czekam na kolejne pojedynki . Gratki generale Bombelton.

:
e, widze Jaco ze Ci przeszlo, bo w grze byles strasznie wkurzony na random :)
moze troche farta mialem, ale to jak w zyciu :) (pamietaj, wojo stalo na gorce! :)
generalnie wydaje mi sie, ze jakbys cicho siedzial w tym miescie z latarnia, to bym go nie zajal, a tak to ostatnia, ledwo zywa jednostka spalilem twoje Pearl Harbour :)

podobal mi sie motyw ze sciagnieciem na pomoc i skauta i upgradem do explorera :)
mozecie wierzyc badz nie, ale ruch ten wydatnie zwiekszyl sily obroncow (w tej fazie bityw :)

generalnie mapa byla ciekawa... mnostwo surowcow i hiperwypasione stolice... nie lubie takich map; wole gdy hardcorowe...:)

"W świecie wariatów, to normalny jest świrem."
:
W ramach wykopalisk... ech... stare dobre czasy... zobaczycie ze jeszcze kiedys do tego kiedys wrocimy ;)

ps
jak czlowiek byl mlodszy to chyba sie wiecj chcialo... teraz to juz z gorki... :)

:
No kurcze - 9 lat - az lezka sie w oku kreci...

:
Nie zwróciłem uwagi na daty i myśłałem ze Bombel wrócił do grania :D

:
Bombel chyba długo pracuje więc nie pogra :(

martin
:
To już nie jest urzędnikiem??? Przecież słowa "urzędnik" i "długo pracuje" nie tworzą związku frazeologicznego :P

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
:rotfl:

:
A Leszek ciagle biega...

przyznaj sie, jak pisales "frazeologicznego" to sprawdzales 2 razy pisownie? ;)

:
LDeska wrote:
To już nie jest urzędnikiem??? Przecież słowa "urzędnik" i "długo pracuje" nie tworzą związku frazeologicznego :P

Oj żebyś się nie zdziwił
Problem z urzędami polega na tym że 10% kompetentnych musi nadrabiać robotę za pozostałych i niestety nawet siedząc do nocy nie dajesz rady nadrobić.

Veni Vidi Vici
Forek nie narzeka Forek opisuje rzeczywistość

:
i było Bombel stara grę odkopywać ? :P

:
Hammurabi [d11] wrote:
A Leszek ciagle biega...

przyznaj sie, jak pisales "frazeologicznego" to sprawdzales 2 razy pisownie? ;)

Teraz są takie komputery co podpowiadają pisownię :krzeslem:
Ale głupi pomysł z tymi kontami na potrzeby dyplo, trzeba się uczyć kto kim gra w dyplo :szok:

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.33 s.