www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Problem techniczny w stawianiu PitBoss'a z savami z Misia2
Author Message
Rihiter 

Mehmed IIImperium Kartagińczyków

Piwa: 133/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-09-20, 21:29   Problem techniczny w stawianiu PitBoss'a z savami z Misia2

Aby napisać podsumowania chciałem postawić u siebie na kompie PitBoss'a ładując save'y jakie mam od Domela z serwera. Wszystko zrobiłem po kolei z instrukcjami, odpaliłem plik startujący pitboss, zaznaczyłem moda, itp itd, doszło do wyboru opcji: new game, load scenario, load game...

...zaznaczyłem load game, wybrałem jeden z save'ów z misia, wpisałem hasło admina tak jak program poprosił, kliknąłem dalej i...

Wywala mi Civkę. Nie odpala pitbossa. Wie ktoś o co może chodzić? Poniżej załączam screena.

civ4 pitboss fail.jpg
Plik ściągnięto 64 raz(y) 192.28 KB

Dyplo Hymn
Postaw piwo autorowi tego posta

Maiar

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 21/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2012-09-20, 21:30   

A tych save nie da się wczytać lokalnie bez stawiania pitbossa?
Przecież to nie przez to była afera w dyplo6 bo ktoś podczas gry save zrobił czy coś takiego?

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-09-20, 21:36   

Da się wczytać bez pitbossa. Ale lepiej bez szczegółów na forum ;)

Rihiter 

starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-09-20, 21:57   

Da się wczytać i objąć jakąś nację, ale wtedy wchodzisz na tą nację, a resztą rusza się AI i przestawia wszystko. Ciężko się przez to pisze podsumowania, które wymagają aby zmieniać savy i nacje, oglądać różne momenty itp. No chrzani się wszystko w ten sposób.

Więc najlepiej jest postawić grę PitBoss u siebie i się na nią po prostu logować - tak mi doradził Cheos. Ale jak widać mam problem z postawieniem na savach jakie otrzymałem z serwera.

Dyplo Hymn

cheos 

Nieznany

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2012-09-21, 00:59   

Postawiłeś najpierw pitbosa a później civkę ? (nie powinno mieć znaczenia ale szukam jakiegoś szczegółu).
Czy aby nazwy save nie zmieniałeś ?
Wgrałeś w pitbosie moda dyplo najpierw (poprawnego) ?
Wywala się na jednym konkretnym save czy na wszystkich ?

Rihiter 

Posted: 2012-09-21, 17:12   

Cheos! Bingo! Trafiłeś :D

Jak uruchomiłem PitBossa bez uruchomionej w tle Civki to poszło wszystko dobrze :D

Dyplo Hymn

cheos 

Nieznany

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2012-09-22, 13:33   

Wyślij mi browarki, bardzo pilnie potrzebne :]

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Rihiter
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum