www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Zlikwidowanie niepotrzebnego łańcuszka na wojnie
Author Message
ScoobyDoo 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/70
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-07-05, 09:00   Zlikwidowanie niepotrzebnego łańcuszka na wojnie

Aby ułatwić grę kolegom (ponti, didi, rihi, cent, bodek), proponuje zamienić się miejscami na wojnie. (zlikwidować łańcuch)

1080 AD (T168): ZSRR (Scooby) vs Indie (Cule)

1070 AD (T167): ZSRR (Scooby) vs Etiopia (Bombel)

1040 AD (T164): ZSRR(Scooby) vs Francja (Czajmen)

1050 AD (T165): Korea (Faust) vs Indie (Cule)

Chodzi o to aby Francja, Etiopia, Indie były pierwsze na wojnie, a ZSRR i Korea drudzy.
Postaw piwo autorowi tego posta

cheos 

Nieznany

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2012-07-05, 09:58   

Może wstrzymajcie na jedną turę ruchy wojsk na granicach tam gdzie graniczą ze sobą w/w armie i dzisiaj ustabilizowali byście robienie tur.

ScoobyDoo 

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-07-05, 10:11   

NIech cule napiszę co on sądzi, ja na mogę pójść na każdy ukłąd w którym nie zostanę zalatwiony na podwójnym ruchu.

cule 

BrennusImperium Indyjskie

xfire: culecivka
Piwa: 47/11
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-07-05, 10:24   

Oj zobacz jakiś troskliwy. Tak cię zajmują moje łańcuszki, że aż tematy specjalnie zakładasz. Jak "ponti, didi, rihi, cent, bodek" mają jakieś problemy z moimi wojnami to niech je rozwiązuje oni (najlepiej orężem :D ).

Ja się nie zgadzam żebyś za mnie wskoczył w wojnie. I ani na chwilę nie przyszło mi do głowy, że sytuacja tak cię interesuje właśnie dlatego, że chcesz się tam wbić. :rotfl:

ponti 

Juliusz CezarImperium Zulusów

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2012-07-05, 14:19   

To się dogadaliście. :) patologia goni patologię ,zatracono już sens grania w ta grę na serwerze, za to znacznie wieksza walka odbywa sie na forum.Kto ma silniejsze nerwy bardziej sie przepchnie to wygra. Po trupach stłamsić zdeprecjonować wyśmiać robić na złość. Jak kiedys miałem olbrzymie nadzieje dla projektu Dyplo tak teraz uważam ze powinno się to w p*** zaorać i zostawić aby zdechło śmiercią naturalna.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Whiteye
ScoobyDoo 

Posted: 2012-07-05, 14:25   

Cule wytlumacz kolegom dlaczego nie chcesz?
Jest jakiś powód w grze?
Czy raczej czysto wrodzonona złośliwość do wszystkiego co czerwone ;)

Centurion 

AsokaImperium Egipskie

Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-07-05, 14:47   

Etam ponti nie przesadzaj, to tylko cule :P

Peter 

Kubilaj ChanImperium Japońskie

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2012-07-05, 14:57   

ponti wrote:
To się dogadaliście. patologia goni patologię ,zatracono już sens grania w ta grę na serwerze, za to znacznie wieksza walka odbywa sie na forum.Kto ma silniejsze nerwy bardziej sie przepchnie to wygra. Po trupach stłamsić zdeprecjonować wyśmiać robić na złość. Jak kiedys miałem olbrzymie nadzieje dla projektu Dyplo tak teraz uważam ze powinno się to w p*** zaorać i zostawić aby zdechło śmiercią naturalna.

Masz tupet - po latajacym impie zdobywającym miasto i poradniku jak oszukiwać takie teksty moralisty zapodawac.

Co do uporu Cule to akurat rozumiem.
Jak go atakowano to gracze wybierali sobie kiedy chcą atakować, czyli wybierali moment maksymalnie sprzyjający atakowi (najbardziej narzekający Cent też z partyzanta miasto z morza zjarał, a teraz mu czekanie na Cule nagle nie pasuje).

Miasta spalone, front zatrzymany, to teraz nagle łańcuszek zobaczyli że jest i wielkie halo i wina Cule :)

Po drugie, jak Cule chciał być w porządku z robieniem tur to Cheos nie dał pauzy, tak że mu ważna tura w czasie wojny uciekła - i tekst w stylu "było trzeba robić żeby zdążyć".
Pare tur później jak Rihiter tury nie zrobił, to się dało Domela ściągnąć i nawet wgrać turę od nowa, byle tylko Rihiter tury nie stracił i to miasto Cule spalił.

No i spalono miasto Cule, no i stracił Cule turę, no i nacje chce oddać już od dawna, więc więcej entuzjazmu że po tym jak go pojechaliście, chce te tury jeszcze robić.

ponti 

Juliusz CezarImperium Zulusów

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2012-07-05, 17:13   

Peter wrote:

Masz tupet - po latajacym impie zdobywającym miasto i poradniku jak oszukiwać takie teksty moralisty zapodawac.

Jak go atakowano to gracze wybierali sobie kiedy chcą atakować, czyli wybierali moment maksymalnie sprzyjający atakowi (najbardziej narzekający Cent też z partyzanta miasto z morza zjarał, a teraz mu czekanie na Cule nagle nie pasuje).

Miasta spalone, front zatrzymany, to teraz nagle łańcuszek zobaczyli że jest i wielkie halo i wina Cule :)

Po drugie, jak Cule chciał być w porządku z robieniem tur to Cheos nie dał pauzy, tak że mu ważna tura w czasie wojny uciekła - i tekst w stylu "było trzeba robić żeby zdążyć".
Pare tur później jak Rihiter tury nie zrobił, to się dało Domela ściągnąć i nawet wgrać turę od nowa, byle tylko Rihiter tury nie stracił i to miasto Cule spalił.

No i spalono miasto Cule, no i stracił Cule turę, no i nacje chce oddać już od dawna, więc więcej entuzjazmu że po tym jak go pojechaliście, chce te tury jeszcze robić.

ehehe Twój post jest doskonałym przykładem o czym napisałem i chcialbym naprawde aby to było ostatnia Dyplo gra ,jeszcze pare turek zostało wiec bede Wam kibicował.Uwazam ze nie dogracie tego.Obym się mylił.

Dalaczego Twój post to idealny przykład ano dlatego :

- w Twoim poscie najpierw calkowite osmieszenie przedmówcy i nazwanie go oszustem co jest odczuciem bardzo subiektywnym poniewaz ja uwazam ze nie zrobiłem zupełnie nic złego o uwaza tak bardzo duzo osob No ale trzeba wpier*** szpile bo inaczej nie umie sie zgrywac bohatera.Rudi powinien moje zagranie zgłosić a zagralem jak zagrałem sedzia nie widział :) to tak jakby miec pretensje do napastnika czemu upada na polu karnym jak nie ma faulu.

- druga sprawa ale bardzo ważna czyli umiejetnosc czytania postów ze zrozumieniem która zamazuje osłona pieniactwa,cóz wiekszosc Polaków ma z tym problem wiec jakos trzeba sie z tym pogodzić a mianowiecie: pierd*** parenascie zdań o tym jak Cule jest pokrzywdzony a wczytujac sie uwaznie moze bys zobaczył ze nie napisałem zupełnie nic o Cule.Napisalem o wszystkich Was.
Regulamin i lanczuszki zostaly przez Cheosa wprowadzone po to aby ułatwiac zycie tak samo jak ulatwiloby sie zycie zmienaijac kolejnosc czy to w jedna czy druga strone na fikcyjnej wojnie.

- trzecia sprawa to po trupach do celu czyli spalmy mosty tak ze moja racja byla bardziej mojsza niz Twojsza.Przypominam ci akcje z klubowego sprzed bodajze roku i moja rezygnacje z funkcji Admina jak zobaczylem ze ludzie z którymi piłem i bawiłem sie wspólnie maja to za nic i sponiewieraja człowieka byle ich było na wierzchu.Czemu teraz nie walczysz o ten usuniety topic :) warto było? To samo widze z Dyplo miedzy Wami juz nie ma nici porozumienia,nie ma kolezenstwa empatii ,checi pomocy .Zdajecie sobie sprawe ze bez sporej ilosci userow nie ma szans na nastepne gry??? W własnie przez takie akcje ludzie sie wykruszaja i teraz w kocu zaczalem dostrzegac że słusznie ,niewazne ze ktos ma racje czy nie ma .Dacie sie pochlastac aby obronic osobe ze swojego bloku sojuszniczego ,poslugujac sie zwykłym pieniactwem złośliwością
Dyplo zeszło na psy tak samo zreszta jak to wielkie skadinad forum.Dlatego ciesze sie ze nie bedzie mnie juz tutaj .Mam wazniejsze sprawy i priorytety niz przepcyhanie sie z niedobitkami dinozaurami grajacymi w 8 letnia gre i kłócacymi sie w tak haniebny sposób ze za chwile gra pojdzie sie je.... a wygina wszyscy tutaj jak mamuty .Bijecie sie o jakies regulaminy,o jakies miasta wgłupiej grze , o decyzje Admina o łańcuszki,wyluzujcie sie i nabierzcie dystansu

@Peter Przypomne ci ze dwa Dypla temu pozegnałes wszystkich w piekny sposób czystym chamstwem :) wiec wole przesunac jednego(!) teleprotowanego impa niz zrobic to co zrobiłes*

*. (jak juz wlazles miedzy wrony...)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

ScoobyDoo 

Posted: 2012-07-05, 17:21   

Peter wytłumacz mi proszę, jak jest (może być) powód dla którego cule (i jak rozumiem także ty) nie chce rozwiązać łańcuszka ?

Nie chcecie ułatwić życia osobistego innym?

Ludzie maja siedziec może do 2 w nocy aby łaskiewie zrobić tury?
Peter wrote:

Skoro wszyscy uznali (wymienie: Cule, Peter, Rudi, Rihi) ze jest to zgodne z duchem gry, to czemu nie. Ale poźniej można ten niepotrzebny łańcuszek zerwać, aby ludziom się żyło lepiej...wszystkim.

Miasto chyba mu nie spalono na podwójny :niepewny: , bo nie bylo afery. Wszystko odbyło się zgodnie z duchem gry.

A ze culemu przepadła tura, to wcale mnie nie cieszy, i nie uważam ze dobrze się stało.

Rihiter 

Mehmed IIImperium Kartagińczyków

Piwa: 133/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-07-05, 17:34   

Peter wrote:

Co Ty w ogóle pleciesz? Nie dało się na serwer zalogować z przyczyn technicznych, pisałem o tym na forum i co miało się stać według Ciebie? Miałem turę stracić bo Cule kiedyś tam stracił? Po cholerę w ogóle mnie mieszasz do obecnej sprawy, gdzie kwestię z łańcuszkami powinni sobie wyjaśnić między sobą Cule i Scooby.

Dyplo Hymn

ScoobyDoo 

Posted: 2012-07-05, 17:37   

Czy nie można grać fair po prostu?

cule 

BrennusImperium Indyjskie

xfire: culecivka
Piwa: 47/11
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-07-05, 17:43   

Pewnie dlatego, że jak ja kiedyś nie mogłem dokładnie z tej samej przyczyny wejść do gry to stwierdziłeś, że to tylko mój problem, bo miałem x godzin na turę i Cię to nie obchodzi. Możliwe, ze dlatego, ale ja tam u Petera w głowie nie siedzę.

Peter wrote:
ponti wrote:
To się dogadaliście. patologia goni patologię ,zatracono już sens grania w ta grę na serwerze, za to znacznie wieksza walka odbywa sie na forum.Kto ma silniejsze nerwy bardziej sie przepchnie to wygra. Po trupach stłamsić zdeprecjonować wyśmiać robić na złość. Jak kiedys miałem olbrzymie nadzieje dla projektu Dyplo tak teraz uważam ze powinno się to w p*** zaorać i zostawić aby zdechło śmiercią naturalna.

:padam:

@Scooby

No już zostało ci wyłuszczone. Nie pierwszy raz zresztą, bo też o tym pisałem. Jeździliście sobie po mnie przez miecha, dowiedziałem się że jestem odrażający (Haram), że jestem oszustem (Rihi, Cent) że mam zamknąć jadaczkę i faworyzuje mnie admin (lol, Cent)...coś ty tam odwalał to już nie wspominam, wszyscy zgodnie klaskali uszami z radości jak mi turka przepadła...a teraz co? "Ej cule, być kolega"? No nie byde. Znajdź sobie innego.

Druga rzecz-nie mam ochoty z tobą gadać o niczym, a muszę o wszystkim. Skończ łaskawie być adwokatem (zapewne samozwańczym) Centa, Fausta i kogo tam jeszcze. Jak coś mają do napisania to napiszą sami. Tobie mogę jedynie odpisywać na dotyczące ciebie kwestie-nie zgadzam się żebyś był po mnie na naszej wojnie gdyż jest to dla mnie niekorzystne i to jest ostateczna dla ciebie odpowiedź.

Peter 

Kubilaj ChanImperium Japońskie

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2012-07-05, 19:10   

Quote:
- w Twoim poscie najpierw calkowite osmieszenie przedmówcy i nazwanie go oszustem co jest odczuciem bardzo subiektywnym poniewaz ja uwazam ze nie zrobiłem zupełnie nic złego o uwaza tak bardzo duzo osob No ale trzeba wpier*** szpile bo inaczej nie umie sie zgrywac bohatera.Rudi powinien moje zagranie zgłosić a zagralem jak zagrałem sedzia nie widział :) to tak jakby miec pretensje do napastnika czemu upada na polu karnym jak nie ma faulu.

Nie miałem zamiaru Cie ośmieszać - jeśli tak to odebrałeś to przepraszam.
Moim zamiarem było wyrażenie podziwy dla Twego tupetu.
Zrobiłeś zamieszanie w Dyplo i piszesz o patologi i o tym żeby zaorać i zdechło, a masz jak na razie w tym wielki lub największy udział.
Ba, jesteś jeszcze tak wyluzowany że tym się otwarcie chwalisz (sędzia nie widział).
Wykręciłeś innych graczy Dyplo i zamiast przeprosić, to poradniki zacząłeś pisać jak wykręcać - no luzak na maxa.

ponti wrote:
- druga sprawa ale bardzo ważna czyli umiejetnosc czytania postów ze zrozumieniem która zamazuje osłona pieniactwa,cóz wiekszosc Polaków ma z tym problem wiec jakos trzeba sie z tym pogodzić a mianowiecie: pierd*** parenascie zdań o tym jak Cule jest pokrzywdzony a wczytujac sie uwaznie moze bys zobaczył ze nie napisałem zupełnie nic o Cule.Napisalem o wszystkich Was.

Pomiędzy moja wypowiedzią o Twoim tupecie a wypowiedzią o Cule są dane trzy linie przerwy, które moim zamiarem miały oznaczające zmianę tematu.

Quote:
- trzecia sprawa to po trupach do celu czyli spalmy mosty tak ze moja racja byla bardziej mojsza niz Twojsza.Przypominam ci akcje z klubowego sprzed bodajze roku i moja rezygnacje z funkcji Admina jak zobaczylem ze ludzie z którymi piłem i bawiłem sie wspólnie maja to za nic i sponiewieraja człowieka byle ich było na wierzchu

Poczytaj sobie Ponti tamten wątek, to sobie przypomnisz iż jako Admin niestety oszukałeś użytkowników i miałeś to głęboko w d. nawet jak wyszło na jaw.

ponti wrote:
Czemu teraz nie walczysz o ten usuniety topic :) warto było?

Bo uznałem że wygrałeś i odpuściłem temat.
Tak między nami to nie zapomnę im tego że ukradli mi poradniki, skasowali konto za to zostawili ponad 5 czy 6 tyś. moich postów, cenzurowali nasze turnieje, a nawet słow KAC, obsmarowywali w gazetce.
Nie zapomnę tez dobrych chwil, jak pomagałem tworzyć ligę civ 3, jak ją wygrywałem :) jak byłem kapitanem cop'a w rozgrywkach z rosjanami, jak piłem piwko na kilku (kilkunastu?) zlotach z nimi.

ponti wrote:
To samo widze z Dyplo miedzy Wami juz nie ma nici porozumienia,nie ma kolezenstwa empatii ,checi pomocy .Zdajecie sobie sprawe ze bez sporej ilosci userow nie ma szans na nastepne gry??? W własnie przez takie akcje ludzie sie wykruszaja i teraz w kocu zaczalem dostrzegac że słusznie ,niewazne ze ktos ma racje czy nie ma .Dacie sie pochlastac aby obronic osobe ze swojego bloku sojuszniczego ,poslugujac sie zwykłym pieniactwem złośliwością

Ponti ale to własnie TY z Rudim odwaliliście kaszene jakich mało.
To przez takie akcje ludzie dają sobie spokój i odchodzą.
Jesteś sprawcą a zarzucasz to innym!

ponti wrote:
Mam wazniejsze sprawy i priorytety niz przepcyhanie sie z niedobitkami dinozaurami grajacymi w 8 letnia gre i kłócacymi sie w tak haniebny sposób ze za chwile gra pojdzie sie je.... a wygina wszyscy tutaj jak mamuty .Bijecie sie o jakies regulaminy,o jakies miasta wgłupiej grze , o decyzje Admina o łańcuszki,wyluzujcie sie i nabierzcie dystansu

Niestety świat gier (filmu też) idzie ku zidioceniu.
Kolejne produkcje są adresowane do dzieciaków i jak na razie ciężko zaleście coś fajnego jak civ 4.
Nie będę szedł za komercją i na siłę grał w civ 5 jeśli podoba mi się nadal civ 4 - i tyle, mój wolny czas, moja decyzja, moja przyjemność mój wybór.
Dlatego myślę że będzie kolejna edycja Dyplo i mam nadzieję że będzie lepiej dopracowana i lepiej będzie się grało.

Quote:
@Peter Przypomne ci ze dwa Dypla temu pozegnałes wszystkich w piekny sposób czystym chamstwem :) wiec wole przesunac jednego(!) teleprotowanego impa niz zrobic to co zrobiłes*

Powiem tak - nie popisałem się stylem zakończenia gry, to fakt - emocje wzięły górę (dla nie wtajemniczonych to wyjaśnię iż nikogo nie oszukałem, tylko czując się oszukany rzuciłem grę i piękna, rozbudowana i wymyslną wiązankę bluzgów puściłem pod adresem Rudiego na forum).

Faktem jest tez iż Twoja pierwsza decyzja jako administratora tamtego dypla doprowadziła poniekąd do tego.
Zaobserwuj iz postulat który zgłosiłem aby miasto gracza ruszającego jako drugi nie mogło skoczyć kulturka od razu w turze założenia, wszedł na stałe do regulaminu.
Co ja poradzę iz nie byleś w stanie tego zaakceptować a ja sie zdenerwowałem z tego powodu?

Drugi postulat jaki wtedy zgłosiłem to dodatkowe profity jakie ma drugi gracz w kolejności z lotnictwa (pierwszy nie może odbudować kopalń i zostaje pozbawiony surowców, a drugi zawsze workerami odbudowuje).
Pojawił się punkt regulaminu na to dość kuriozalny, iz pierwszy nie będzie zgłaszał o to pretensji.
Tak na marginesie to własnie w tym watku jest dyskusja o tym kto ma byc pierwszy a kto drugi na wojnie - cóż pierwszy w obecnej sytuacji sporo traci, ale czytał regulamin to wiedział co robi.

ponti wrote:
Dyplo zeszło na psy tak samo zreszta jak to wielkie skadinad forum.Dlatego ciesze sie ze nie bedzie mnie juz tutaj

Jesteś wolnym człowiekiem więc masz prawo tu zaglądać bądź nie.
Myślę że potrzebujesz przerwy (tak samo jak ja swego czasu).
Mamy diametralnie rożne podejście do wielu kwestii, ale pomimo wszelkich drak jakie tu były, z moje strony szacunek za wkład na KAC'u względem Ciebie pozostał.
Jak będziesz miał ochotę wpaść na zlot, to możemy spokojnie browarka obalić i pogadać, jak nie będzie Ci się chciało ze mną gadać to trudno, przesiądę się na drugi koniec stolika.

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 15/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2012-07-05, 20:02   

No to żeście chłopaki pojechali na maxa :(

Kurde ja nie wiem ale jak można się na kogoś gniewać ? :( Jest sprawa trzeba wyjaśnić i już , nie warto się pieniać bo życie jest takie krótkie :zalamany:

Co do pisania postów które mają nam ulżyć to też miałem kilka :( ale na drugi dzień już mi przechodziła złość - 2-3 browarki i jest good :)

Właśnie kupiłem sobie klimę i coś zaraz pyknę :)

A jak mnie przyjmiecie do dyplo 8 to chętnie zagram.

Co do CIV 4 Ponti to pojechałeś z tymi dinozaurami i cieniacką grą :zalamany: ale cóż Twój wybór.

Każdy z Nas jest wolnym człowiekiem i robi to co chce. Nasze Kacowe forum jest dla mnie czymś bardzo ważnym. Zaglądam tutaj zaraz po odpaleniu kompa w biurze rano.
Spędziłem tutaj kupę swoich lat, zaraz po wprowadzeniu się do swojego domu. Nie zapomnę tych czasów nigdy kiedy grało tylu fajnych ludzi.
Pamiętasz Peter jak graliśmy teama do 5 rano? A ja jechałem na 9tą na chrzciny jako chrzestny :rotfl:

Albo Ponti pamiętasz jak gralismy teamy razem? Fajnie było.

Nie kłóćcie się bo nie warto.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum