www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-04-18 Astax - =DarDar=
Author Message
=DarDar= 

xfire: =DarDar=
chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2007-04-18, 18:15   2007-04-18 Astax - =DarDar=

1. Astax
2. =DarDar=

kolejna przegrana tego wieczora a raczej nocy, tym razem również długo chodziłem osadnikiem co się nioeznacznie przyczyniło do wyniku
grałem elka a kolega czaką, astax miał-3 miasta , ja-5 jednak był w przodzie z techam, to dowodzi że nie zawsze trzeba stawiać wielu miast by wygrywać i szybko się rozwijać

podobało mi się stwierdzenie astaxa że -konty od astro to co najmniej 2-godz. gry w SimSity :)

dzięki za grę

Astax

starszy kapral  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2007-04-18, 18:36   

No tak to byla moja pomylak, zajelo godzinke tylko a nie dwie :) I to Sim City niesamowite. Ogolnie miasta 3 zrobilem tylko z faktu ze Shaka uzywalem. Uzywajac Anglie to tylko bym zrobil dwa. Mialem 100% nauke cala gre.

Na tej mapie nie bylo wogole zelaza, to znaczy ze obronca nie mial wogole kuszy. To poprostu Maceman zondzi :)

Dobra gra. Mapa nowa dla mnie i wybor mojej Civki pokazuje. Spodziewalem sie walki odrazu. Ale Zulu to niezla ogolna Civka na ten wiek. Dzienkuje bardzo za gre.

Dodaje ciekawoske, Oracle uzylem na ALFABET :szok:
Last edited by Astax on 2007-04-18, 18:38; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-19, 09:12   

A jaki był rozmiar mapy? Bo na tym co zwykle gramy (chyba 'Mała' - Small) to nawet i 10 miast wchodzi na kont. Jakoś nie widzę wtedy możliwości wygrania na 3 miastach :) Z moich doświadczeń wynika że 6 to zupełne minimum, ale 8 wydaje się wartością przeciętną którą zwykle mam w momencie odkrywania Astronomii.

Gratki dla zwycięzcy!

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/246
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-19, 09:53   

gramy zwykle na tiny Leszku....small to z reguły teamy
Postaw piwo autorowi tego posta

=DarDar= 

xfire: =DarDar=
chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2007-04-19, 19:35   

mapa najmniejsza, na większej pewnie postawiłbym więcej miast

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-20, 08:22   

No to zmienia postać rzeczy... na tych najmniejszych to dużo mniej miast wchodzi. Chociaż ja wczoraj grałem z LBednarem: konty, bez fin, anonimowo, od niszczycieli. No i okazało się że dwa Bismarcki wybraliśmy :D a mimo że rozmiar był ten co zwykle (malutki = tiny) to tylko 8 miast mi weszło a i tak 2 były trochę na siłę, żeby móc zakazany pałac zbudować. A jaką ścieżkę techów sobie wybrałem :D nie miałem Edukacji jeszcze a już miałem wprowadzoną Emancypację, odkryte Drukarstwo :D i w ogóle zupełnie inaczej niż zwykle.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum