Panie Premierze... jak żyć?!? ...i czym palić???
Reply to topic

: Panie Premierze... jak żyć?!? ...i czym palić???
z racji tego, ze tematy polityczne cieszą się bardzo dużą popularnością to wiem że każdy tu zaglądnie...

....i mi powie czym palic w kominku?
drewnem czy brykietem?
i czy macie jakies dojscia do taniego surowca?

czekam na podpiecie gazu, ale zeby mi chata nie przemarzła to muszę ją popodgrzewać w zimie :)

na drewnie zaczynają rżnąć aż miło i kancą że metr przestrzenny a w ogóle to masakra... i w sumie g..wno a nie drewno sie dostaje
no i sobie tak o brykiecie pomyslalem....

macie z tym jakies doscwiadczenia?

Last edited by Cola on 2011-12-21, 16:00; edited 1 time in total
:cola:
:
A już myślałem, że Klape znow zakłada temat

"Jarek,ale nie możesz wypominać tego zakichanego statku kiedy ukradłes mi całe państwo szwedzkie"
"Czy tęsknicie za pięknymi czasami miniksa-1.1, kiedy mężczyźni byli mężczyznami i pisali swoje własne sterowniki?" Linus Torvald
:
znaczy że działa ;)

:
Najlepiej drewno :)

martin
:
no tos mi napisał

a dlaczego?
jakie plusy względem brykietu a jakie minusy?

:
hehe weź w lesie sobie działkę do czyszczenia i masz 2 jednym :) drewno za free i poruszasz się na świeżym powietrzu :)

martin
:
ja pale drewnem ale mieszkam 200 m od lasu i kupuje najczesciej grab albo dębinę od leśniczego pociątę w takie 1,2 m kawałki. . Na zimę mi schodzi jakies 6-8 m przestrzennych . Nie wierze w brykiety ale nigdy ich nei stosowałem.

:
Nie ma jak ekologiczne palenie :)

martin
:
no brykiet przeciez to tez drewno wiec co w tym nie eko?

:
Ale przerabiane już, a to jakąś energię trzeba włożyć nie :) Jedź do lasu po drewno :)

martin
:
Cola wrote:
no brykiet przeciez to tez drewno wiec co w tym nie eko?

a skad wiesz co jest w tym brykiecie. Płacisz za brykiet dębowy a dostaejsz 30 % debowego a reszta sosnowe ;)

:
No bo to jest jak z parówkami drobiowymi, 5% drobiu a reszta syfu.

martin
:
Biorąc pod uwage że polskie cechy specjalne to złodziejstwo i oszustwo (a jednostka specjalna to polityk), to zdecydowanie drewno, bo brykiet jest jak za komuny wyrobem czekoladopodobnym.

Martin wrote:
hehe weź w lesie sobie działkę do czyszczenia i masz 2 jednym drewno za free i poruszasz się na świeżym powietrzu

Odradzam.
Jak nie mieszkasz na miejscu to rodacy rozkradną.
I to nie po jednym drzewku - wpada ekipa z piłami i ładuje na ciągniki, i tak aż im się znudzi albo wytną wszystko co ciekawsze.

"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John D. Rockefeller
:
A no to prawda :(

martin
:
wnuczus wrote:
A już myślałem, że Klape znow zakłada temat

Nie myśl tyle, bo sie zmeczysz

Demokracja nie jest systemem, w którym większość ma rację. Rację ma ten kto ją ma, wiekszość ma jedynie władzę
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.34 s.