www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Sumeria i Mongolia" (Deb)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-18, 21:51   Pakt "Sumeria i Mongolia" (Deb)

Pakt numer 1100, założony 2011-05-12 20:17:23 przez Deb (Deb Hammurabi/Sumeria)

Nazwa paktu: Sumeria i Mongolia

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Deb
King_Chrobry
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-18, 21:51   

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-05-12 20:18:11
Witam Cię sąsiedzie, mniemam że nasza współpraca będzie owocna. Chcę pozwiedzać teren wojami, mam nadzieję że Ci to nie przeszkadza.
Hammurabi

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-05-19 18:24:52
Oj zapomniałem odpisać - sry Hammurabi. Czy tu faktycznie jest tak ciasno na tych terenach ?. Mam teraz pod granicami wary już trzech nacji.

Pacal-Chan

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-05-20 19:03:13
Właśnie , jest dość ciasno do tego Sumeria ma agresywnego sąsiada pod bokiem i chciałbym zwolnić południową granicę i przerzucić wojsko tam gdzie potrzeba. Jakie plany ma Pacal-Chan?

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-05-20 20:46:56
Ale widzę w paktach, że się dogadałeś już z Japońcem. Czy też innego agresywnego się obawiasz jeszcze ?

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-05-20 20:50:49
Japoniec spi/cre mało agresywny...

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-06-02 18:57:23
No to sąsiedzie pozwiedzałeś skutecznie.

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-02 19:43:02
Bardzo mi przykro Kingu że na Ciebie padło, osobiście na sercu nie lekko mi zdobywać Twoje miasta, takie to już dyplo.

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-09 14:42:10
Witaj Pacalu władco ostatniej włości Mongolskiej, widzę że przetrzymujesz to miasto.
Cóż cierpliwość Hammurabiego jest duża, do tego dajesz nam darmowe promocje - właśnie wyhodowaliśmy dzięki temu generała.
Mam nadzieję że miasto rozwiniesz i skończymy z honorem nasz pojedynek.
Inaczej, będziemy skazani na dalsze wyczekiwanie tego co i tak ma nadejść.

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-06-09 15:01:02
oki - miasto wzrośnie :) jeśli obiecasz zachować nazwę tego miasta na wieki szczęśliwe.

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-09 17:06:19
Obiecuję, miasto zachowa nazwę dopóki, dopóty Hammurabi żyje :)

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-06-10 00:30:59
wlazłem ponownie i teraz na bank wskoczy na 2 miasteczko :) powodzenia Mistrzu.

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-10 12:13:21
Dzięki, mam nadzieję że mi wybaczysz i będziesz miał ochotę również na zastępstwo w razie czego :)

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-10 16:15:44
Miasto w tej turce urosło, przejęte szacunek Kingu za grę...

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-06-10 18:39:15
Musiało urosnąć bo zrobiłem mały wałek wczoraj z podwójnym wejściem :) ale cicho sza bo mi admin nacje odbierze :D

Też dzięki :)

Od pewnego czasu czułem , że mnie zaatakujesz. Obłożyłeś się paktami - no i te bliskie wycieczki wokół mego terytorium. Niestety wcześniej tak nie myślałem i poszedłem po zwierzęta, bo sporo ich miałem wokół miast a zależało mi na szybkim ich wzroście. W tym ostatnim mieście od początku robiłem seta, pozostało mi chyba jeszcze 6 tur do finału. A że myślałem trochę na wyrost o gospodarce i rozwoju, to i koniki pozostawiłem na zewnątrz. I wydarzyło się. Powodzenia, tym bardziej, że miasta moim zdaniem postawiłem dla Ciebie wzorowo - dwie twarde górki :)

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-11 10:45:31
Spoko, nawet nie wiedziałem, pewnie jak się pakty ujawnią kilku najbardziej "uczciwych" się odezwie ;) Ale to nie ma większego znaczenia teraz mam 3 tury buntu, poza tym nie pracuję jeszcze na polu które odsłoniło się dla mojej kultury przez zdobycie Twojego miasta więc sprawiedliwości stało się zadość. A sytuacja podobna jak kiedyś miałem z PawłemT, postawiłem na rozwój i broniłem się warriorami na rydwany. Te miasto na południe myślę że lepiej stawiać byłoby kratkę niżej objąwszy konie od razu przez kulturę, postawiłeś na złoto , no ale w tym wypadku tylko iść było w bw.

King_Chrobry (King_Chrobry Pacal / Mongolia ) 2011-06-11 10:52:44
Wystarczyło abyś opóźnił atak - o 2-3 tury i bw skutecznie zadziałałoby.

wraith (Wraith Hammurabi/Sumeria ) 2011-06-11 11:00:17
Wiem, widziałem po punktach że gdy odkryłeś animal nie miałem wiele czasu , początkowo atak miał iść 4 ma rydwanami + woje, w 22-23 turze, musiałem się spieszyć z tego powodu i wszedłem wojami , a 2 rydwany dopiero wjechały w następnej turce, w 22 miałbyś już pierwsze speary.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum