www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "ambasada Bodiuca (Rudi) - Stalin (King)" (Ru
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "ambasada Bodiuca (Rudi) - Stalin (King)" (Ru

Pakt numer 909, założony 2011-01-30 21:12:29 przez Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) )

Nazwa paktu: ambasada Bodiuca (Rudi) - Stalin (King)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Rudi2
King_Chrobry
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-23 06:01:48
Witaj sąsiedzie. Bardzo odległy ale jednak sąsiedzie. Czy będziemy żyli w zgodzie? Czy uda nam się jakoś wspólnie zagospodarować te bezkresne przestrzenie pomiędzy nami?
Gdybyś to ty pytał to Boudica odpowiedziałby, że jak najbardziej tak.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-23 19:51:30
Witaj

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu że Piękna Boudica szuka przestrzeni życiowej w "tamtych" kierunkach i nie burzy spokoju naszych Plemion. Oby starczyło nam tej przestrzeni do harmonijnego rozwoju naszych nacji :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-23 20:01:15
Nie każdy jest wrogiem dla Boudicy :) Tylko ci co spisek knuli i sami chcieli zadać cios. Lepiej było zadźgać ich wcześniej niż zdać się na ich niełaskę.
Opss. To ten Justnian jeszcze żyje? Dobra mam robotę jak widzę do dokończenia.
Z pozdrowieniami, Boudica

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-23 20:11:00
Miłego owocnego dokańczania :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-23 21:13:40
Właśnie jestem o wykonanym zabiegu chirurgicznym. Pacjent zmarł. Justynian jednak do nieba nie pójdzie bo spiskował niegodnie.

Jeśli masz jakieś propozycje terytorialne to daj screena. Widzisz więcej twoim wojem ustawionym na górce niż ja.

Może też damy sobie spokój ze szpiegowaniem wzajemnym?

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-24 00:30:38
Jutro rozmowy dalsze :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 19:26:38
Ty poważnie z tym atakiem na mnie? Szukasz wroga na swojej granicy? Miejsca jest pomiędzy nami tyle, że spokojnie starczy na 200 tur bezkonfliktowej egzystencji a gwarantującej przyjacielskie sojusze. nawet jeśli coś tam mi ktoś urwie to nie ma szans by mnie dobić więc po cholerę dajesz się podpuszczać?
Ech Zulus, gdzie u ciebie instynkt polityka?
Czy ty nie rozumiesz, że zanim ktokolwiek z tych pozostałych do mnie dojdzie to z Waszyngtona zostanie ruina a nie nacja?

Zobacz jak to się dotychczas odbywało:
- Justynian napuszczał na mnie Hannibala - Hanibal umarł.
- Waszyngton napuszczał na mnie Justyniana - Justynian umarł
- Japończyk napuszcza na mnie Waszyngtona - palę mu miasta
Nim prowodyr zareaguje już jest po ptokach. Za duże odległości i koszty bym się miał obawiać o swój los.
Uporządkujmy nasze stosunki i masz silnego sojusznika a nie wroga.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-25 19:51:35
To nie jest sytuacja która wniknęła wczoraj czy dziś. To jest efekt dużo wcześniejszego porozumienia obronnego pomiędzy mną a Waszyngtonem. Wiem, ze mamy tu wspólnie dużo terenu do zagospodarowania. Ale też chcę dotrzymywać zawiązanych umów. Sądziłem, że jednak dogadacie się i zechcesz w końcu w pokoju zagospodarować nowo-zdobyte tereny.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 20:30:26
Czy ty nie rozumiesz, że ja to z konieczności robiłem. Zajechałem państwo by się wybronić. Trzy nacje bardzo blisko mnie chciały podzielić mój teren. Waszyngton był inspiratorem. Musiałem pierwszy uderzyć by pojedyńczo ich wydłubać. Kilka turek zwłoki i po mnie. Byłem szybszy i trochę to zamętu wprowadziło. Nie zamierzam ani przejmować miast Larego ani go dobić. Chcę go lekko osłabić. Ot i wszystko a winny temu jest on sam i jego polityka.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 20:32:34
Zaręczam ci, że źle dobrałeś sojusznika. Po cholerę ci słaby ale dużo krzyczący władca. Z takim można tylko zgubić ale na pewno nie znaleść.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-25 22:56:41
Czyli jeśli dobrze rozumiem jesteś skłonny przerwać tę wojnę z nim ? Więc rozmawiajcie o pokoju - mi to na rękę też :)

W sumie szkoda że pierwszy zacząłeś - odwrotnie nic by mnie nie zobowiązywałoby - ech.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 23:06:12
Umówmy się, że wojna potrwa jeszcze 2-3 tury. Muszę sensownie wojska wycofać. Mi ta wojna tez nie pasuje ale nie miałem wyboru wobec prowokacyjnych wypowiedzi Waszyngtona. Jeszcze by ktoś pomyślał, że jak baba to można ją bić.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-26 22:12:46
Rozmowy pokojowe trwają. Waszyngton targuje się o marne 20 goldów i oświadczenie oficjalne, że Bouidca jest najpiękniejszą z kobiet jaką spotkał.
Jeśli jemu nie zależy na stanie swego państwa to nic na to nie poradzę. On zdaje sobie sprawę, że poniszczą mu wszystkie usprawnienia i będę miał z tego dobrze ponad 150 goldów za te pieniążki (i te odłożone) w każdej chwili i w każdym stosownym miejscu przezbroję kilkunastu czekających wojowników na toporki lub włócznie. W praktyce przez jego upór dozbroję wojsko które może walczyć min. z tobą jeśli zaczniesz wojnę. Jemu chyba chodzi o to by wciągnąć ciebie i Wnuczusia w ten kocioł. Sam ma przecież wojnę z Maksim i nie bardzo rozumiem czemu jest taki nieodpowiedzialny.

Zdjąłem rydwanem jednego baraba na terenie pomiędzy nami, dalej stoi twój rydwan. Wolałbym byś nie wszczynał wojny bo to tylko zapędzenie się za barbarzyńcą.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-27 05:04:16
Wczesniej napisales ze jestes zadowolony ze szukam przestrzeni zyciwej w tamtym kierunku i ja to zrozumialem jako deklaracja pokojowej naszej granicy. Dales sie wciagnac w rozgrywki dyplomatyczne Waszyngtona choc na zdrowy rozsadek nic ci z mojej strony nie grozilo. Wystarczylo tylko ocenic odleglosc pomiedzy nami by wydedukowac ze podbuj tak odleglej nacji bylby czysta glupota. Kazdy kto posiadalby tak odlegle od stolicy miasta stalby sie bankrutem w kilka tur. Zarowno ja jak i ty jestesmy skazani na pokojowa egzystencje. Wojna dla samej wojny bez zadnych wynikajacych z niej kozysci to zacofanie nacji a jednoczesnie narazenie sie na wjazd kogos sprytnego gdy wojska sa daleko od swoich granic.
Dochodzi jeszcze jeden wazny element. W sytacji gdy ty znajdziesz sie w niebezpieczenstwie Lary za zadne skarby ci nie bedzie w stanie pomoc ze wzgledu na kosmiczne juz odleglosci i terytorium innego kraju. Zreszta silny to on juz szybko nie bedzie i raczej sam stanie sie obiektem ataku niekoniecznie przez Boudice ale tu nie chce wchodzic w szczegoly. Sojusznika dobiera sie silnego i majacego szanse na przezycie. No chyba ze sie chce w kluczowym momencie zostac na lodzie gdy slabeusza ci wybija lub mialbys ciagle go wspomagac bez wzajemnosci. Porownaj histore sojuszy z poprzednich Dyplo. Przetrwaly te nacje ktore zwiazaly sie z silniejszym lub rownym sobie.
Wojna dla samej tylko draki to zazwyczaj jest samobuj.
Daj screena z zaznaczona propozycja podzialu terenu i dogadamy szczegoly. Ja jak widzisz znalazlem juz wroga i tak bedzie skierowana moja agresja teraz jak i w przyszlosci. Zamiast agresywne wojsko powinienes strugac osadnika bo to najekonomiczniejsza droga rozwoju. No chyba ze cos ci zagraza. Mi zagrazal finansowy Hannibal i jego wspolnicy Justynian i Waszyngton. Tego ostatniego zamierzam troche oslabic bynie kasal mocno w przyszlosci. Podbijac do konca nie zamierzam i nie planowalem. Wcale nie pale sie do wspolnej granicy z Pontim.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-27 14:04:04
Odnośnie:

http://forum.civilization...16113&start=195

Dzięki, że dochodzi do porozumienia. Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenia obydwu zwaśnionych stron. :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-27 14:32:34
Już jest ale Lary je obiad z rodziną a ja muszę do pracy,

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-28 17:34:42
Wszystko poszło zgodnie z planem. Pokój zawarty z Waszyngtonem.
Wydaje mi się, że najwyższa pora zacząć poważne rozmowy sojusznicze. No chyba, że masz odmienne zdanie na temat bardzo ścisłej współpracy z Boudicą i wolisz egzotyczne sojusze.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-01 16:14:24

Bardzo dobrze, że mamy pokój. Na mapie wskazałem Ci miejsca, gdzie planuje założyć miasta.
Proponuję też , o czym już wspominałaś :) - o zredukowanie wzajemnie pkt. wywiadowczych. Szpiegujesz mnie bardziej, więc po zrównaniu się naszych pkt. tez je wyłączę. Czekam na odpowiedź.

Stalin Plemienny

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-01 17:19:35
Choroba a ja muszę założyć na twardej górce bez lasu pod czerwoną kreską bo to zaraz obok stolicy.
Z pkt szpiegowskimi zrobię jak sugerujesz.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-01 18:42:18
Oczywiście znam zalety twardej górki, ale czy nie lepiej gdybyś postawiła :) miasto na zwykłej górce (gdzie mój war) - i miałabyś :) też surowce kalendarzowe no i słodką wodę.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-01 18:44:39
A tak to będziemy się trzeć kulturą i wzajemnie się obawiać.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-01 20:35:19
Wtedy zrezygnuję z rybek ale zgadzam się. Postawię swoje miasto tam gdzie proponujesz a ja akceptuje twoje lokalizacje. Ustalmy, że więcej miast stawiać pomiędzy nami nie będziemy bo to jest najbardziej optymalny układ i nie prowadzi do konfliktu.

Teraz następna sprawa, Wiem, że Centem macie porozumienie w sprawie sojuszu. Uważam, że powinniśmy mieć przynajmniej honorowy pakt o nieagresji na dłuższy okres a jeśli zajdzie konieczność to nawet ścisłą współpracę militarną. Obronną ale i nie tylko. Byłby to najbardziej uporządkowany obszar trzech krajów i moglibyśmy się skupić na innych kierunkach.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-03 14:49:22
Z tym szpiegowaniem to jest odwrotnie niż piszesz. Masz więcej pkt. szpiegowskich więc to ty musisz je zdjąć byśmy wyrównali w końcu.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-03 15:38:49
Oki - zrozumiałem - tzn. do tej pory, źle to odczytywałem :(

Gratuluję Stona :) Już sobie układałem historyjkę do kroniki - a tu po przeładowaniu :szok:

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-03 16:24:46
Ja też byłem przekonany, że wezmę bez problemu a tu łeb w łeb jak widzę było.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-03 16:51:00
Ciekawe co zdecydowało że w Mongolii wybudowało się ?

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-03 16:53:03
Random tu decyduje.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-09 23:36:10
Ty Stalin, masz sklerozę?
Zapomniałeś zdjąć punkty szpiegowskie z Boudicy. Czy ja o wszystkim muszę sam pamiętać?

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-10 00:51:29
Zdejmowałem je na bank- ale jutro sprawdzę ponownie - sry

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-04 22:28:19
Jak ci mogę pomóc w wojnie z Imkiem?
Mogę podesłać kilkanaście koników byś jakąś obronę sensowną mógł postawić.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-05 00:39:28
I tu mnie zaskoczyłaś :) Sądziłem że zaraz wejdziesz armią i dokona się reszta podziału Zulusów. Serio chcesz nam pomóc ?

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-05 05:23:48
A czemu by nie?
Inek nie jest moim ulubieńcem ze względu na jego pozycję. Dokopmy mu.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-05 11:22:07
No i masz jedną turę niepewności :)
Zaatakuję czy będę cię próbował wesprzeć?

Kiedyś cię zaatakuję ale jeszcze nie teraz :) wpierw może coś uszczkniemy twojemu najeźdźcy.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-05 12:08:09
Realizuj swój plan :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-06 15:32:02
Po stracie dwóch miast wstawiaj wszystko co masz do tego najbardziej wysuniętego miasta. Tam spróbujemy powstrzymać Inka. Jeśli zatrzyma się na jedną turę leczenia to moje jednostki konne zdążą dojechać i mogą zaatakować już podchodzący jego stack. Jednak masz za mało katapult i musimy zrobić to tak wówczas by moje koniki miały szansę na wygranie bitew a wówczas jego katapulty padną od flankowanie. Wtedy jest bezbronny i będzie szansa nie tylko wybronić miasto ale odbić te już zajęte. Z oddali jadą już moi rycerze i gdyby poszło wg tego zamysłu to nawet Święte Miasto mogłoby dostać się w twoje łapki ale o tym to później.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-06 15:36:32
Prowokuję Inka by sam mi wojnę wypowiedział. Ominę wówczas jego pakt z Cheosem który zobowiązuje innych do wypowiedzenia też Cheosowi wojny w przypadku wypowiedzenia jej Leszkowi.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-06 16:50:28
Ech - pozwoliłem sobie wybić wszystkie wojsko jakie miałem pod miastem o 2 pola :( - po wejściu do miasta kultura znikła i mnie wybił. Co mam kieruje tam gdzie mówiłeś, ale jest tego malutko.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-06 17:21:02
Tnij na katapulty ale czarno to widzę :)
Możemy wtopić i resztkę twojego i te moje liche koniki.
Cała nadzieja w tym, że nie zdaje sobie sprawy z jadących 20 łuczników konnych. Ciut za wcześnie zaczął bo inaczej miałby na karku rycerzy a tak tylko 2 wejdzie do bitwy. Bardzo duże odległości mam do pokonania.
Może mieć ustawionego szpiega lecz trzeba zaryzykować.
Podczas bitwy o miasto musimy wejść razem lub ustalić kolejność ataku ale o tym to później teraz ściągaj wszystko co ma jakąś wartość bojową. Masz jeszcze 7 katapult więc jest szansa jakaś.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-07 15:36:58
Czy dziś wchodzimy razem ?

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 16:43:40
Nie podjadę jeszcze tak blisko by mieć w zasięgu nawet twoje miasto gdzie stawiasz obronę.
Wejdę dziś pierwszy to sprawdzę jaka jest sytuacja.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-07 17:00:44
ok

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:12:04

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:15:59
Na screenie masz zadania do wykonania na tą turę. Trzeba zachęcić go podejścia pod miasto. Bardzo możliwe, że ma tu szpiegów więc nie da się złapać na przynętę ale warto spróbować.
Jutro musimy wejść razem już bo na pewno zniszczy mi ten rydwan który widzi jego pozycje. To co zobaczymy jutro zdecyduje o sposobie rozegrania bitwy.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:16:51
Wszedł na tą górkę wczoraj więc może liczy na łatwą zdobycz.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:24:39
Nie. Teraz mi się przypomniało. On stał na tej górce wczoraj i pewnie się nie zdecyduje przy tym ustawieniu jak napisałem na scereenie.
Zrób inaczej.

Katapy koniecznie do miasta i zrób tak by było tam 5-6 innych jednostek tylko. Reszta za miastem tam gdzie miały stac twoje katapy.
Jeśli się nie ruszy swoim wojskiem to uderzysz katapami a ja zaraz po tym konikami. Ma tam wszystkie swoje katapulty więc warto mu je wybić. Będzie bezbronny na moich rycerzy.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-07 22:34:32
Tylko nie krzycz na mnie pls - pomieszało mi się - catapy zostawiłem pod miastem :wstyd:

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 00:14:58
zdaje sie ze widzialem u ciebie pikiniera wiec masz inzynierje. jesli nie uciekltym stackiem to i tak jest w zasiegu

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-08 07:35:05
niestety jestem bez inżynierii.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 07:48:14
Trudno.
O której godzinie możesz robić turki?

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-08 10:19:35
dziś to w godz 14:30 - 15:30

a później to po 19:30

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 13:19:37
ja o tej porze nie dam rady. 2 godziny pozniej.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 13:21:55
jesli nie mozesz poczekac to wejdz i wal z katapultten stak jesliwejdzie w pole ataku. popraw wszystkim co masz w zasiegu. ja wykoncze to konikami. jesli wejdzie mi 80 prec to kápy znikna

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 18:46:38
Nie mogłem wcześniej i nie mogę później. Muszę jechać do pracy więc turę już zrobiłem.
Dziś na szczęście nie miało to znaczenia.
Jednak koniecznie teraz wstawiaj wszystko co masz do tego miasta!!! Katapy, rydwany, słonie.
Jutro też nie ma potrzeby byśmy razem koniecznie wchodzili bo rozwiązanie jest tylko jedno - ty wchodzisz pierwszy (jeśli się nie uda razem) i walisz w jego stack katapultami a potem koniecznie tym co masz dostępne!!! Ja muszę wykończyć bo inaczej i ciebie i mnie rozniesie jeśli tak nie zagramy.

Widziałem, że połączył oba stacki na tej górce i pewnie jutro podejdzie pod miasto. Jeśli nawet nie podejdzie to też trzeba atakować. Ma nieznaczną przewagę liczebną i jakościową ale jeśli pierwsi uderzymy to wybijemy wojsko a jego katapulty nie zdążą zagrać.
Jeśli zagrasz inaczej to wycofam wojsko bo szkoda mi tracić kilkunastu konnych na samodzielną walkę.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-09 16:21:11

Zaatakowałem zgodnie z planem. Całkiem nieźle to wygląda. Pomijając catapki, to straciłem tylko chyba 3 jednostki. Stack wroga jest ładnie zmiękczony. Powodzenia w dalszej bitwie :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-09 21:31:53
Wszystko wybite. Pozostał tylko ten rycerz na górce.
A to się Inek zasmuci.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-09 21:52:59
Wstrzymaj się z tym info do czasu wejścia Leszka do Dyplo. Chciałbym widzieć jego minę gdy będzie szukał na mapie swojej niezwyciężonej armii :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-10 17:42:05
Dziś po wejściu do Dyplo zamierzałem podleczyć jednostki ale zrobiłem zwiad i okazało się, że w mieście po prawej jest 1 pikinier. Nie czekałem długo z decyzją i rycerzem zająłem miasto. Dzięki temu mam możliwość przezbrajania koników na rycerzy. Lechu się pogubił już kompletnie po wczorajszym wejściu i poszukiwaniu swego stacku.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-10 18:26:31
Wydaje mi się , że kronikarzy też mu wybiłeś ;)

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-11 10:42:01
Dziś mogę wysłać szpiega na tereny Inki (choć może już tam masz )

I jak widzisz dalsze działania po tym oświadczeniu Inki. Jestem zbyt malutki aby cokolwiek sugerować :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 13:46:15
Trzeba probowac odbic twoje miasto. podleczysz jednostki i skoczymy jak najszybciej bo sciaga rycerzy.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 18:15:15
Odbiłem twoje miasta już wszystkie + święte po Cencie. Wskakuj na górkę na lewy skos. Ma tam ciut dalej malutki stack. Dorwiesz nicponia bo uderzy tym na mnie.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-13 15:22:50
Wróciłem z netem tzn. TP od czasu do czasu robi takie numery na moim terenie i to przeważnie w weekendy.

Czytam właśnie, że poszło dobrze. Teraz jednak nie wiem co mogę zastać w "środku" i proszę Ciebie o krótką instrukcję.

Widzę też, że Inka lekko się, przyzwoicie mówiąc ;) , denerwuje :D

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-13 15:52:33
OK - już kumam , o co biega :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-13 16:30:10
Mamy wojne drogi Zulusie.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum