www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Ambasada Nefliqus-LDeska" (Nefliqus)
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "Ambasada Nefliqus-LDeska" (Nefliqus)

Pakt numer 984, zaoony 2011-02-09 10:36:35 przez Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) )

Nazwa paktu: Ambasada Nefliqus-LDeska

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: Nefliqus
LDeska
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 21:40   

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 11:00:05
Pastwo Celtw postanowio otworzy ambasad w kraju Inkw. Niepokoj nas ruchy waszych wojsk koo naszej granicy. Przypominamy i obowizuje nas ReligionPakt. Celtowie mieli nadziej na dugi sojusz, auj teraz swojej naiwnoci i otwartoci z jak traktowali Inkw. Ostatnie poczynania Inkw buduj raczej obraz wroga a nie sojusznika. Mamy nadziej e w przyszoci nasze kontakty bd bardziej przyjazne. Nie zamierzamy rozwija swoich granic w kierunku Inkw. Mimo wszystko Celtowie chcieliby dalej widzie w kraju Inkw swojego gwnego partnera. Nie chcemy szuka nowych sojuszw, Egipcjanie wydaj si nam zbyt agresywni i nie odpowiadaj naturze Celtw. Prosimy o honorowe dotrzymanie zapisw ReligionPakt.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 11:05:12
Inkowie id na odsiecz Arabom. Prosimy o jasn deklaracj - czy zostawicie w spokoju Arabw? Od tego uzaleniamy czy zawrcimy nasze wojska.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 11:28:03
Ze wzgldw na sytuacj geopolityczn i Pakt o Nieagresji jaki mamy podpisany z Arabami, wojna z nimi wydaje si Bardzo Mao prawdopodobna.
Celtowie czuj si upokorzeni szantaem Inkw. Nie chc mie sojusznika ktry ich nie szanuje.
Nasz wadca Dariusz I postanowi wypowiedzie Inkom ReligionPakt w biecej turze. Co, zgodnie z jego zapisami, oznacza e nasze pastwa maja 25 tur na wzmocnienie naszych wojsk i zabiegi dyplomatyczne, ktre miejmy nadziej pozwol wyjani nieporozumienia midzy nami. Mamy nadziej e Inkowie rozumiej decyzj Celtw oraz e Surykatka okae si honorowym i szlachetnym wadc.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 11:36:38
Jeeli Arabowie i nasz wywiad potwierdz e to nie tylko sowa a te id za tym czyny (czyli wycofalicie wojsko a nie idziecie nadal w kierunku Arabii) to i my wycofamy swoje wojska. Jak dorwiemy si do konsoli wadcy wieczorem to odpowiemy.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 18:30:18
Niestety Lincolm mi przekaza e poruszye trzech wojw do niego wic wypowiadam wojn. Moje warunki pokoju: oddajesz mi Vienne i podpisujesz jawny pakt o nieagresji na minimum 15 tur z Arabi. Jeeli si zgadzasz to podhoduj Vienne do "2" i moesz uciec tym wojem albo przeka Vienne adminowi ktry je mi przekae. W przeciwnym wypadku bd kontynuowa natarcie na stolic po spaleniu Vienne. Czas ultimatum: do jutra.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 21:37:45
Vienne co najwyej moesz spali, nie sdziem e z ciebie tak niesowny facet i nie dotrzymasz warunkw naszego paktu. Pewnie ju wczeniej knue przeciwko mnie. Nie wypowiedziaem Arabii wojny, wrcz przeciwnie negocjuje z nimi Jawny Pakt o nie agresji. Przy granicy z Arabami jest tylko jeden wojownik. Specjalnie zrobiem screena eby Marba nie mg zakama sytuacji. Ale to ju nie aktualne. Najwyej skocz Dyplo wczeniej ale przynajmniej honorowo. Teraz spale jedno miasto Arabii ty mi jedno i tylko Celt bdzie mia atwiej i mam nadziej ze Ci pojedzie. Oglnie rzecz biorc **** Ci w dup.

a propos niestety nie wybaczam takich zdrad.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 22:35:51
Wiesz co z takimi tekstami to id si bawi gdzie indziej, nawet nie chce mi si dalej rozmawia. Przel to do admina eby co z tym zrobi

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-10 11:12:54
Troch czasu upyno, emocje mam nadziej opady. A wic Dariuszu czy zgadzasz si na moj propozycj? Z Twojej strony: gwarancje nie atakowania Arabii przez 15 tur w formie paktu jawnego o nieagresji i miasto Vienne przekazane dla mnie, z mojej strony odstpienie od szturmu Vienne i stolicy. Zgadzacie si?

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-10 11:58:58
Niestety nasz wadca Darius I obecnie nie ma czasu na rozmow Dup Inkw.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 13:41:09
Darius prosi o pokj w zamian oczekuje jedynie jawnego traktatu o nieagresji.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-16 13:44:53
Niestety, Celtowie stanowili zagroenie dla wspieranego przez nas ssiada Arabii. Nie wierzymy e po zawarciu pokoju wasza polityka si zmieni.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 13:56:54
a tak boicie si Centuriona Wielka Dupo Inka! Wiec niech Mars pokae jaki los jest nam pisany.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-16 14:35:40
Balimy si, teraz wychodzi na to e Arabowie si obroni ale szczerze przyznaj Celcie e gdyby nie nasz atak to spaliby Arabom jedno miasto i wtedy nie wiadomo - Egipcjanie mieliby duo atwiej eby pokona Arabw...

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 17:30:52
Gdyby nie Twj atak to do tej pory ybym sobie w pokoju, co najwyej musiabym odda Jarkowi ten kurort nad rzek ktrego z jaki dziwnych przyczyn nikt nie chcia. le zagraem to fakt ale moim zdaniem atakiem na mnie przegrae to Dyplo strategicznie i wojna ze mn doprowadzi Ci do konfliktu z Jarkiem a wtedy ju nie powstrzymasz wojny na 2 fronty. Paradoksalnie podpisanie ze mn pokoju i wymuszenie tego samego na Jarku jest Ci strategicznie na rk.

Darius.

PS a tak a propos to postaram si eby Nefburg zdoby Jarek a nie ty. :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-16 21:51:08
Zupenie bdna analiza bo my z Jarkiem wspdziaamy.

A dziaanie na szkod wasnej nacji jest zamaniem regulaminu wic nie moesz si podoy Jarkowi bo i tak bdzie wtedy cofnicie tury.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 23:16:36
Do czasu.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: