www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Rudi -problem do rozwiazania" (ponti)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "Rudi -problem do rozwiazania" (ponti)

Pakt numer 1025, założony 2011-03-22 13:26:17 przez ponti (Ponti ( Tokugawa / Indianie ) )

Nazwa paktu: Rudi -problem do rozwiazania

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: ponti
cule
hechter
King_Chrobry
Lary33
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   

ponti (Ponti ( Tokugawa / Indianie ) ) 2011-03-22 13:31:38
Panowie daje ten pakt ponieważ mamy chyba wspolny problem w postaci Rudiego.Problem jest dlatego ze wnuczek posiadajac panstwo mniejsze od mojego atakuje mnie totalnie bezsensownie ,prawdopodobnie czekajac na pomoc Rudiego.w tym czasie Rudi radośnie zawiera pakty z kazdym z Was oddzielnie by miec swiety spokoj i eliminowac na bedzie jednego po drugim.Prosze Was o informacje czy dacie rade wywołac mu wojne i zlamac jawny kiedy armia Rudiego ruszy na mnie i na Larego? Jezeli to nastapi Rudi +Wnuczek bedzie nie do zatrzymania.Wnuczek to co zrobił zrobił bezsensownie i juz po drugiej turze wojny przechodze do kontry wiec nie jest to przeciwnik za wielkich lotów.Jednak powiedzial mi wczesniej ze ma swojego asa w rekawie wiec mysle ze ruda suka mu pomoze.Na razie nie ma strachu ale chce wiedziec na co moge liczyc w momencie kiedy Rudi pomoze wnuczkowi.Ja jestem w stanie ich tak długo zatrzymac byscie jechali mu puste miasta.I tak juz jestem zacofany wiec to sie poglebi z drugiej strony nie mam nic do stracenia.

Lary33 (Lary ( Waszyngton / Babilon ) ) 2011-03-22 13:35:47
Jezeli
rudi cie zaatakuje to wejde Rudiemu . Trudno złąmie pakt jawny ale nei bedzei wyjścia. I tak widać jawne się zdewaluowały

hechter (Hechter ( Wilhelm I / Chiny ) ) 2011-03-22 14:12:07
Ja mam wojnę z Persem, nie wiem jak długo ona jeszcze będzie trwała.
Właśnie podpisałem przedłużenie paktu jawnego z Rudim
Wasza poprzednia "wojna" z Rudim, to była kupa śmiechu, więc mam do Was ograniczone zaufanie. Co będzie, jak wypowiem wojnę Rudiemu, a Wa zawrzecie z separatystyczny pokój?

Lary33 (Lary ( Waszyngton / Babilon ) ) 2011-03-22 14:28:54
To była wojna na którą nikt nie był gotowy , szczególnie ja który został zaatawoany. Cel zostałosiągniety politycznie. Teraz celem politycznym jest ograniczenie działą Rudej bo nei dugo nei będzie co zbierać. I ten cel mozemy tylko osiągnac militarnie.

ponti (Ponti ( Tokugawa / Indianie ) ) 2011-03-22 14:58:08
Kazdy z nas ma swoje własne interesy ale mamy tez wspolnego wroga i taka jest prawda ,Rudi bedzie spedzał nam sen z powiek kazdego dnia.Ale ok Hech przynajmniej wiemy na czym stoimy.

ponti (Ponti ( Tokugawa / Indianie ) ) 2011-03-24 14:00:15
Panowie jeszcze raz zeby byla jasnosc ten pakt jest ogolnym paktem Antyruda i jest on na wiele wiele turek.Na teraz jest wojna z ja + wnuczek ,jezeli właczy sie Rudi jestem w stanie wytrzymac z nimi dwoma okolo 20-30 tur moze wiecej przy dobrym układzie.Dlatego zebyscie zrozumieli co napisalem w tym czasie chce sie poswiecic a wy jedziecie w puste miasta Rudiego.On kombinuje teraz z kazdym z Was .macie jawne nie łamcie ich dopoki nie wjedzie mi Rudi jak go zatrzymam wtedy Wasza decyzja bo bedzie pusty.,

Ja mam tak konfiguracje unitow ze moga mi do katapek naskoczyc a nawet z katapami tez.

Zastanówcie sie nad tym ,Wnuczek mnie atakuje majac 2 miasta mniej od 5 tur nic nie scina pomimo ze stracil pol armii.Znaczy ze czeka na cos .A na kogo ma czekac jak nie na Rudiego?

ponti (Ponti ( Tokugawa / Indianie ) ) 2011-03-24 14:04:47
Panowie jeszcze raz zeby byla jasnosc ten pakt jest ogolnym paktem Antyruda i jest on na wiele wiele turek.Na teraz jest wojna z ja + wnuczek ,jezeli właczy sie Rudi jestem w stanie wytrzymac z nimi dwoma okolo 20-30 tur moze wiecej przy dobrym układzie.Dlatego zebyscie zrozumieli co napisalem w tym czasie chce sie poswiecic a wy jedziecie w puste miasta Rudiego.On kombinuje teraz z kazdym z Was .macie jawne nie łamcie ich dopoki nie wjedzie mi Rudi jak go zatrzymam wtedy Wasza decyzja bo bedzie pusty.,

Ja mam tak konfiguracje unitow ze moga mi do katapek naskoczyc a nawet z katapami tez.

Zastanówcie sie nad tym ,Wnuczek mnie atakuje majac 2 miasta mniej od 5 tur nic nie scina pomimo ze stracil pol armii.Znaczy ze czeka na cos .A na kogo ma czekac jak nie na Rudiego?

hechter (Hechter ( Wilhelm I / Chiny ) ) 2011-03-24 14:27:15
Mnie ciekawi opinia innych uczestników tego paktu.
Ze swojej strony, jak zakończę swój konflikt wojenny, będę również bardziej zainteresowany tą sytuacją.

Lary33 (Lary ( Waszyngton / Babilon ) ) 2011-03-24 15:26:46
też mnie ciekawi co Cule i king mają do powiedzenia

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-03-24 15:52:22
Ja nic szczególnego, Wnuczka mogę bić jak się skończy nam pakt, wcześniej oczywiście nie. A Rudiego nie mam nawet w zasięgu wzroku więc nie wypowiadam się na jego temat.

ponti (Ponti ( Tokugawa / Indianie ) ) 2011-03-24 16:02:31
ok pakt zostaje jezeli ktroys z Was poczuje sie zagrozony Rudaskiem to pisac i sie nie krepowac pomyslimy co docelowo mozna zrobic ,ja przedstawiłem jaki u mnie scenariusz.Nie licze na pomoc ale jak sie rozczaruje to bedzie to pozytywne.Z Wnuczkiem poradze sobie sam jednak jak sie wlaczy Rudi to mnie i Larego nie ma a Rudi stanie sie juz molochem z ktorym kazdy z Was sasiaduje dlatego panowie przede wszystkim

OSTROŻNIE Z NIM i nie dajcie sie omamić.Silnego trzeba ubic najpierw bo kazdemu za nas zagrozi a on na teraz to najwieksza bestia w regionie.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum