www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-03-18 martinpol - LDeska
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-03-18, 21:46   2007-03-18 martinpol - LDeska

1. martinpol
2. LDeska

Ja Mali Martin Inka - moja mapa i znowu przegrana. Nie wiem już jak się tłumaczyć :wstyd:

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-03-18, 22:18   

No, tym razem wziąłem Huane żeby niebyło, że gram tylko montkiem :cwaniak:
Cudaki oczywiście moje wszystkie :cwaniak: . Ale i w woju nie prożnowałem i zrobiłem katapki i axy i jedziem. Dziwny ruch zrobił Leszek, zamiast wskoczyć na górke przy stolicy to trzymał wojsko 3 pola od stolicy :przestraszony: :przestraszony:
Podjechał tylko 2-ma Axami i jednym Włucznikem na las (myslał pewnie, że niezaatakuje tylko wjade na górke koło stolicy). Niestety, zaatakowałem najpierw katapką a potem axami i stolicca została z woriorem. Leszek go ulepszył na Axa ale to nic niedał bo miałem 4 axy do ataku. Stolica padła i było po ptokach.
Random btł ciekawy w obydwie strony, jak zwykle zresztą. Ale najlepszy myk był z Generałem Leszka - Triremą!!!!!! Nie dała rady moje Triremie bez proocji :przestraszony: :przestraszony:
Dzięki Leszku za gry były naprawde superowe.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-03-19, 08:29   

No widzisz - prosiłem żaby zapisać, ale Ty że jeszcze 10 minut a ja się zgodziłem i błąd zrobiłem... i po grze. Grałem wczoraj bardzo długo i same przegrane. Triera to była na 4 promocjach do siły i nie dała rady zwykłej... generalnie miałem wczoraj super pecha i też i prawda że takie gry to zupełnie co innego niż na kontach. Niby o tym wiem, ale w każdej wczorajszej grze się zapominałem i sobie bawiłem się w rozwojowca a przeciwnik się zbroił. To skutkowało stratą jednego albo dwóch miast i wtedy ani nie miałem wojska ani w rozwoju nie byłem do przodu.
Ale dzisiaj muszę się zrewanżować - proponuję mecz na szczycie o 21:00 :looka:

Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-03-19, 18:37   

Marti licze na jakąś miła gre z toba
Nie mogę sie wstrzelic w twój czas , a i mój staje sie coraz bardziej sporadyczny .
w kazdym razie czekam na propozycje .

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-03-19, 20:36   

Jasne, że pykniemy. Ja teraz bede zleksza zawalony wyjazdami, a na weekend jade po jakis samochód :) może jakiego trampa kupie:) ale cabrio.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum