2011-09-04: ScoobyDoo, faust_, plewan_79
Reply to topic

: 2011-09-04: ScoobyDoo, faust_, plewan_79
1. ScoobyDoo : Karol Wielki
2. faust_ : Gilgamesz
3. plewan_79 : Siedzący Byk
4. Whiteye : Jan II
5. wnuczus : Ramzes II

###

opis soon

:
O i Plewan grał.. Szkoda że mnie ominęło - ale postaram się za tydzień być

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:

tutaj bój z egiptem który mial konie, ale moje protekcyjne luki daly rade vs wary.
Byla walka i miasto na miedzi, wnuczus przyblokował mnie 3 wary vs jeden zrobil luka, i starczylo. Atak samobujczy, wnuczka i nie ma 2 albo 3 warow.
Wnuczek dobry byl dał dwa worki :D . 2 Luki i war zdobyly miasto.

Tutaj panstwo w srodkowym etapie.

Mapa byla bardzo mala, wnuczek wziales chyba high sea level. Potem mielismy po 4-5 miasta, mocno sie pchałem. Mialem oracla i kolllosa.
Co ciekawe w 60 turze zalozyłem BUDDYZM, 60 tura TAK.
Wszyscy pruli do katap i słoni, sam sie zdziwiłem.

I tak sobie graliśmy w czterech około 1,5 h. Z oracla wzialem dlugie luki, plus feudalizm odstraszyly napastników (1 miasto na froncie bylo na gorce).
No i Gilgi zaoferowal pojechanie jao :) .
Mowie lepiej jechać innych bo mnie pojada :hyhy: .

No i w pewnym momencie jao wchodzi do mnie armia, slonie katapy horse, ale jak wszedl to nie wyszedl zywy, bo juz Gilgi (faust czekał z tylu), plus moja armia.
Nomen omen to zasluga fausta, podpuscił Jao. Jao uwierzyl ze może coś ugrać , i pojadą leadera. Ale faust wiedzial z dlugie luki na 4 promo to nie przelewki i zadowolił sie 2 miejscem.

Ale bul zaspał, zamiast jechać fausta, to czekał i pod koniec gry (w ostatniej turze) spaliliśmy mu jakąś wioske for fun :D .

Pod koniec gry mialem juz rycerzy, i inzyniere.

White, bardzo dobrze grales, naprawde, po prostu faust cie wykiwał, gdyż wiedzial
że nie ma szans vs dlugie luki, crossy i mace, nawet jak mieliście słoniami.
Ja jechałem rowno na vassalizmie wiec mialem wojaków no dwa promo, a luki na 3.
Masa luków katap.

Podszedleś po kosiarkę, jak wcześniej włodek.

Super się grało.

:
Ja dalej będę się upierał że nie nadaje się do FFA - różnego typu dyplo i PBEM'ach z czasem dowiem się na ile komu można ufać a tutaj nie można ufać nikomu poza mną ;]

:
I juz dochodzisz do właściwych wniosków :] lepiej późno niż wcale - wynika z tego że nadajesz się do FFA :)

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
Celna uwaga: z faktu że nie nadaję się do FFA wynika że nie nadaję się do FFA ;P

:
troszkę dałem się wpuścić w maliny z tą końcówką :D

Chyba lepiej jak ustalimy do której gramy tury niż godziny.

Faktycznie czekałem ze spaleniem stolicy Gilgiego - chciałem to zrobić w końcówce - przy wsparciu szpiegów - ale nie zakumałem jak kończymy.

Walczyłem z Gilgim o drugie miejsce i gdy zbliżała się 23.30 (mieliśmy skończyć) widzę, że Gilgi zebrał wojo i zbliżają się ze Scoobim. 23.32 i pomyślałem, że luz gramy jeszcze ten atak.

Zebrałem piechotę w mieście frontowym (1), za murami i czekam - chłopaki uderzyli wojem (2), zdobyli, a ja w kontrataku konnicą i katapkami (3) zniszczyłem całą armię. Chcę więc zdobyć stolicę Gigliego (4) - a tu dzięki kończymy grę. :orany:

trochę się zdziwiłem

:
@ plewan - ten atak był "for fun" właśnie dlatego, że był koniec gry. My mieliśmy jeszcze 2 tyle woja u Jao a on już praktycznie armii nie miał. W sumie też się dziwiłem, że nie atakujesz. Myślę sobie uczciwy w FFA ? - chyba pierwszy raz gra?

:D

:
faust_ wrote:
Myślę sobie uczciwy w FFA ? - chyba pierwszy raz gra?

:ok: :D

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.32 s.