www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podsumowanie nacji - Wnuczuś
Author Message
faust_ 

xfire: faust_
Otrzymał 4 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś  Przeżycie w Dyplo - dyplo7 
Posted: 2011-08-22, 23:23   

@ Ponti - chciałem zwrócić większą uwagę na aspekt psychologiczny - 4 miasta w 4 tury stracić (połowa kraju). To myślę, każdego mogłoby rozbić i zniechęcić do śmiałych akcji.

Moim zdaniem za surowo wnuczka oceniłeś. Z punktu widzenia gracza, który nie widzi wszystkiego to na prawdę był morderczy atak w samo serce.

Co do worków to nie wiem 1 czy 2 jakie ma znaczenie w 100 turze? To zupełnie inny ciężar niż 1-2 worki zdobyte w 30 turze. I nie napisałeś, że miasta ładnie do 1 ścięte (poza tymi zdobytymi z partyzanta).
Postaw piwo autorowi tego posta

Rihiter 

Piwa: 102/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2011-08-23, 00:00   

Dobra. Przepraszam za to podejrzenie o oszustwo.

Po przeczytaniu opisu Pontiego podniosło mi się ciśnienie. Można było odnieść wrażenie, jakie odniosłem, zwłaszcza w połączeniu z tym "wnuczusiowym atutem negocjacyjnym", który z mojej perspektywy inaczej wyglądał.

Dyplo Hymn
Last edited by Rihiter on 2011-08-23, 00:00; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/63
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2011-08-23, 00:09   

Wnuczek tak wierzył faustowi, ze podejrzewam za jak zobaczył civ stat, albo kronike to mysłał ze to 1 kwietnia, albo jakiś misclick Fausta :rotfl2: .

Nie widział co dokładnie i idzie na niego ile idzie na niego, a nóż jest jakąs pułąpka.
Z punktu widzenia wnuczka, to on po 2 turach (4 miasta) był już trupem. Mogl liczyć na cud tylko (rihitera).
Ciąć las strach ( bo ukradną worki). War chariot jak ma vs melee, to i spear ma slaba 70%.
Ręcę sie wnuczkowi trzęsły, bo potęga egiptu była wielka.
Spearow nie mial za duzo po po co w ataku.
Wiec ponti surowo zjechałęs wnuczka, za wojne.

On po prostu dobrym chlopakiem jest,
zaufal faustowi. A dlaczego mialby nie zaufac?, dostał dobre miasto za FRAJER, za x warow podczas walki z cholera. I to go uspiło.

Rihiter 

Piwa: 102/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2011-08-23, 00:23   

Ano dobrym. I młodym jak widać - 22.
Nauczy się szybko, że jak ktoś jest dla Ciebie przesadnie miły to tylko po to żeby Ci w najmniej akuratnym momencie wbić nóż w plecy.

TINSTAFL Wnuczek, TINSTAFL. Zapamiętaj :P

Dyplo Hymn
Last edited by giggs on 2011-08-23, 00:30; edited 4 times in total  

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-08-23, 05:58   

ScoobyDoo wrote:
Wnuczek tak wierzył faustowi, ze podejrzewam za jak zobaczył civ stat, albo kronike to mysłał ze to 1 kwietnia, albo jakiś misclick Fausta .

Oo

Żebyś wiedzał, Maiar miał wtedy zastępstwo i myślałem, że może się pomylił i nie chcący mnie zaatakował, wszedłem na forum i dopiero gdy zobaczyłem, post na forum Fausta o wojnie zrozumiałem....

Siewi 

xfire: siewi
starszy sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2011-08-23, 19:27   

Z opisu Pontiego naprawdę wyglądało, że Wnuczuś specjalnie oddał państwo Faustowi - biblioteki, zero ścinki i wycinki lasów? Mniam.
Ale na konarmię Fausta nie było rady. Cffaniak nawet robole wytargował :wstyd:

geo

starszy sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  Przeżycie w Dyplo - dyplo7 
Posted: 2011-08-26, 20:57   

Quote:
PS ale Ponti rób tak jak ja,
załóż tajny i tam opier..aj :P

Jestem przeciw takim praktykom. Na naukę admina jest czas po grze a nie w trakcie.
Mam nadzieję, że Ponti nie wchodzisz w to. Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć w trakcie gry niech obserwuje innych lub pyta innych graczy a nie admina.
Last edited by geo on 2011-08-26, 20:58; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2011-08-26, 21:28   

Geo poprosiłęm Bodka aby się do tego sam odniósł.
Wg mnie jest tak ze bodek ma pakt tajny tylko dla siebie z opisem gry gracza, który jest niedostępny dla niego.

Bodek 

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-08-26, 21:43   

geo wrote:
Quote:
PS ale Ponti rób tak jak ja,
załóż tajny i tam opier..aj :P

Jestem przeciw takim praktykom. Na naukę admina jest czas po grze a nie w trakcie.
Mam nadzieję, że Ponti nie wchodzisz w to. Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć w trakcie gry niech obserwuje innych lub pyta innych graczy a nie admina.

:zdziwko:
Ale Geo
nie myślisz chyba że jako Admin Dyplo6 zakładam tajny pakt np z Ldeską i mu tam piszę:
"Leszek widzę z góry że idzie do Ciebie Rudi uciekaj"

No co Ty :rotfl:

Mam swój tajny pakt do którego nikt inny nie ma dostępu i tam sobie opier...am
po grze będzie odtajniony (albo może lepiej nie :zawstydzony: )

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-08-26, 22:19   

Bodek wrote:
albo może lepiej nie :zawstydzony:

Lepiej nie :zawstydzony:

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 3/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2011-08-26, 22:21   

Baaaaardzo lepiej nie :)
Chodź to nie to dyplo :dontgetit:

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

Marw 

xfire: marwoj
Helped: 20 times
Piwa: 9/30
starszy plutonowy  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2011-08-26, 22:42   

Odtajnimy wszystko, bez wyjątków. ;)
"There are two novels that can change a bookish fourteen-year old's life: The Lord of the Rings and Atlas Shrugged. One is a childish fantasy that often engenders a lifelong obsession with its unbelievable heroes, leading to an emotionally stunted, socially crippled adulthood, unable to deal with the real world. The other, of course, involves orcs."

ScoobyDoo 

Posted: 2011-08-26, 22:45   

Ja tam w d6 mogę wszystko ujawnic ...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum