www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2011-05-28 giggs - RicoRG
Author Message
RicoRG 

xfire: ricorg
kapitan  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2011-05-28, 16:07   2011-05-28 giggs - RicoRG

1. giggs (Napoleon)
2. RicoRG (Harun al-Rashid)
Mapa: LD Mirror Pangaea
chaotyczny poczatek bardzo slaba gra z mojej strony
Postaw piwo autorowi tego posta

giggs 

Helped: 2 times
Piwa: 44/39
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2011-05-29, 10:50   

Skupa zazdrośnik niedawno obłożył mnie klątwa "fartownego randomu" no i proszę w ostatich pięciu walkach trzy razy japoniec i dwa razy franca :P .

Duel dla zabicia czasu i w oczekiwaniu na dokończenie teama z plewanem i bobim.

Sety trochę pochodziły zanim znalazły stosowne lokalizacje. Ostatecznie wybraliśmy to samo miejsce po bodajże 4-5 turach peregrynacji. Początkowe macanki nie obfitowały w jakieś krawe jatki, rico trochę sie podkradał, ale szybko został przepędzony za linie demarkacyjną. Paryż błyskawicznie sie rozrastał, żelazka szybciej podpietę dzieki czemu można było wysłać ekipę mobbingującą. Panowie w żelaznych kubrakach coś tam spalili, ale najważniejsze wymusili militarną produkcję w stolicy mocno później obciążającą budżet(5 unitów oO). Rico podpiął rudę z podkupionego heksa to się trzeba było zbierać do domu po nowe stalowe wdzianka. W międzyczasie w stolicy zbudowałem komplet cudaków i lokowałem miasto frontowe w okolicy odbicia. Front sie na długi czas ustabilizował, dzieki premiom z cudów uzyskałem mała nadprodukcję, pyknąłem jedno nadliczbowe miasto i spokojnie czekałem na proch.
Na granicy było trochę nerwowo, rico szedł z pielgrzymką longów na orlean, lecz zanim wszedł w kulturę został zatrzymany na poprzecinanym rzekami odbiciu. Jeden czy dwa wyłuskane z pancerza longi ostudziły zapał agresorów i niepotrzebnie wbiły w pychę obrońców, którzy ruszyli za będącą w odwrocie armią songhaju. Skończyło się to niepomyślnym randomowo atakiem z przyczółka nad rzeką, dwa longi rico ostały się z 1hp. Tenże szybko wyprowadził kontrnatarcie lecząc tych niemalże wykrwawionych ciężkozbrojnych. Mimo taktycznego jednoturowego sukcesu, zostało to okupione dużymi stratami po stronie sołdatów spod znaku czerownej gwiazdy. Na front bowiem dotarły pierwsze regimenty muszkieterów, które szybko zepchnęły wroga z przedpola jego stolicy. Po zajęciu pozycji pod Sukhothai nastąpił krótki i gwałtowny szturm. Wraża stolica pozbawiona murów i odcięta od reszt państwa padła grzebiąc w zgliszczach swojego władcę.

Fenks za grę. Troszkę dało się porozmawiać przy okazji. Mam nadzieję, że zlejesz czworonoga i wrócisz do formy.

Front przed ostatecznym atakiem:

Demo w tym czasie:

Ogólny rzut na państwo:

Last edited by giggs on 2011-05-29, 11:00; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum