www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-01-06 Modrzew - RicoRG
Author Message
RicoRG 

xfire: ricorg
kapitan  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-01-06, 23:43   2007-01-06 Modrzew - RicoRG

1. Modrzew
2. RicoRG

jak ponizej nieda sie gac pangei jak worker ma tylko jeden ruch
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-01-07, 01:23   

i muwisz ze to jest zabujcze?? ;)

RicoRG 

xfire: ricorg
kapitan  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-01-07, 03:01   

no jest na poczatku jak chcesz podlaczyc braz i robi sie to 2 razy dluzej albo przyciac las
niewiem co jest leciutko naciskam muszka a tu takie pyk pyk i work stoi albo mam 4 aksy kolo miasta i naciskam i to samo, nawet juz niezdazylem przyciac w miescie bo sie tura skonczyla musalem bardzo uwazac.gramy z z bobkiem teama i to samo gdyby mi bobek niedal worka i niepomugl budowac to niewim co by bylo nierobi sie to za kazdym razem ale robi moze mysz mam zaczula albo co denerwujace strasznie.wiesz jak to jest w grze niprzytniesz lasu niemasz oracli a to chatke budujesz 2 razy dluzej itd.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-01-08, 09:59   

Może jakiś klawisz się przycisnął i wydaje rozkazy?

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-01-08, 12:50   

LDeska wrote:
Może jakiś klawisz się przycisnął i wydaje rozkazy?

Gramy wczoraj teama z Modrzewiem. Pracusie pracują pełną parą, ale coś nie gra, bo się nie wrabiają tak jak bym sobie tego życzył :) Mówię do Modrzewia, że coś mało mam tych Workerów. Dwie tury później, na początku tury aktywuje mi się Worker na drugim końcu mapy, w jakiejś dżungli i stoi tam sobie :zdziwko: Najlepsze jest to, że Modrzew widział jak on tam idzie, ale pomyślał, że idę pomóc mu budowac chatkę i nic mi nie mówił :D

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2007-01-08, 12:54   

Cola wrote:

a to jest bardziej zabójcze. i mówisz ze to jest zabójcze?? :P
a jeszcze bardziej zabójcza jest liczba błedów w tym temacie nie tylko Coli :P i [shadow=0000FF]nie wiem[/shadow]co moderator z tym zrobi :hyhy:

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-01-08, 13:32   

@Meca - może kliknął Ci się klawisz powodujący automatyczne odkrywanie mapy a w tamtym rogu była jeszcze kratka morza do odkrycia :) albo przypadkiem kliknąłeś prawym klawiszem myszki w tamto miejsce :)

Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-01-08, 17:03   

Poprostu Meca źle traktował swoich niewolników więc uciekili pod gałęzie łaskawego Modrzewia ;)

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-01-09, 03:18   

maxibaca wrote:
Cola wrote:

a to jest bardziej zabójcze. i mówisz ze to jest zabójcze?? :P
a jeszcze bardziej zabójcza jest liczba błedów w tym temacie nie tylko Coli :P i [shadow=0000FF]nie wiem[/shadow]co moderator z tym zrobi :hyhy:

ech miałem tego nie tłómaczyć, ale tródno ;)

Rico zgłosił grę z Modrzewiem (przed ta grą) i oba zgłoszenia były tuż po sobie.
treśc tego poprzedniego zgłoszenia była taka : "ostatnio mam syndrom przegranych oddaje darmowo punkty i jeszcze na dodatk
problem z myszka od kilku dni na jednostki ktore maja 2 lub wiecej ruchow na drogoch lub workery po nacisnieciu ruchu traca jeden ruch i musze bardzo ostroznie naciskac co w grach symulante i fast jest zabujcze."

i narzekał tu na workrów (myszka)
...w nastepnym zgłoszeniu tez narzekał na to samo i dlatego tak mu odpisałem :)

PANIAŁ??
Maxi popatrz na moje posty i powiedz mi kiedy i gdzie ja błędy robię?? :)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-01-09, 10:16   

Maxi chciał pokazać, że nie tylko on robi błedy z gatunku 1 klasy szkoły podstawowej (a moze przedszkola :orany: ) . Maxi błędy mogą się każdemu zarzyć ale to co wy robićie to przechodzi ludzkie pojęcie. Moje posty też są beznadziejne , mase literówek i czasami skadnia nie taka, ale chyba nie przeginam za bardzo bo się mnie nikt nie czepia. Popracujcie troche nad postami. To może wam się przydać również w życiu realnym :D

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-01-09, 14:11   

Cola wrote:
gdzie ja błędy robię??

W cytatach ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum