2006-12-22 Cola + meca - Modrzew + borys
Reply to topic

: 2006-12-22 Cola + meca - Modrzew + borys
1. Cola + meca
2. Modrzew + borys

Wiki i Inka x 2.
Zawiodła współpraca teamowa... najlagodniej mówiąc. Chociaż mieliśmy przewage: pierwsi astro i chemie tuż po przeciwnikach z tym że oni nie mieli astro, to dostalismy baty...
Ale za to mieliśmy najwiecej kasy!!!! ;) :D

:
wygralismy przegraną grę :) ...wydawałoby się... ale wychodzi przewaga produkcji nad kasą... z resztą później juz z kasą było różowo i nawet byłem pierwszy :)

:cola:
:
Powoli można o nas mówic "mistrzowie przegranych gier" ;) W pewnym momencie mieliśmy stratę kilku techów, przeciwnicy mieli już dawno printing press (jak to Borys) :) i wzięli Stal z Liberalizmu. Jednak z żelazną konsekwencją wprowadziliśmy swój plan awaryjny (było o czym myślec dziś w robocie) :) i udało się.
Tak jak napisał Cola - w późniejszych etapach gry, gdy rozstrzygają się losy zwycięztwa produkcja odgywa kluczową rolę. Co z tego, że przeciwnik ma więcej kasy i lepsze techy, skoro nie może pobudowac lepszych jednostek, czy np. uniwerków. Mówię do Coli, że jest nieciekawie, bo oni wzięli mnóstwo religii i mają z tego monastery, do tego mieli edukację, czyli uniwerki i obserwatoria z astro. Jak to powiedział Cola - nie mieli ich z czego pobudowac :D
Borys - ładnie wyciskasz złoto, ale przy prawie równym jego poziomie masz ponad dwukrtonie mniejszą produkcję! I to przy o wiele większej populacji!

:
Dzieki Meca :)
Mialem malo produkcji z 2powodow:
Po 1: Ani jednej kuzni
Po 2: i barkowalo mi jednego miasta, bo musialem modrzewowi 2 satow zrobic i robotnika :zdziwko:
Niwiem czy zwruciliscie uwage ze zawsze bylem 1 w wojsku, mimo ze bylem 4 w produkcji???
Produkcja nie zawsze sie przeklada i nie wiem dla czego...
Problem byl w tym, ze narobilismy galeonow kupe (12-14) a wy niemieliscie nawed jednej galery, puzniej robiliscie same carawele i ulepszaliscie, zanim sie z orjentowalem bylo zapuzno :(
Gra byla arcy ciekawa, i wielkie gratki dla was Cola i Meca :padam: bo sie naprawde przykladalem do niej...
Ja jak pogram jeszcze z miech z Martinem to se zagramy ;)
Dzis bedziemy grac caly dzien pod kontem jak by timow, trzeba sie szkolic na was....

Dzieki za gre i sorki za blendy....

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.24 s.