www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-12-11 savio - stoickov
Author Message
stoickov 

xfire: stoickov
Helped: 2 times
porucznik  Srebrny order za specjalne zasługi - nadworny grafik  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-11, 20:00   2006-12-11 savio - stoickov

1. savio
2. stoickov

Wiele godzin się zeszło, standard size, conty, ja inca, przeciwnik kartagińczyk. Jesteśmy w epoce myśliwców i łodzi podwodnych, ale że szanse na wygraną mam iluzoryczne o ile w ogóle jakieś, co ja mówe, żadnych nie mam, a nie bede mial czasu przez pare dni żeby dokonczyc, więc poddaję.
To chyba moje pierwsza gra z nie-domelem, chociaz w międzyczasie rozegrałem kilka następnych (jeśli komuś nie zapewniłem punktów to proszę się przypomnieć).
Bardzo dobrze mi szło, bardzo. Aż zacząłem atakować.
Nie chcę o tym rozmawiać.
Gratuluje savio zimnej krwi.
Muszę rozczarowć graczy, którzy oczekiwali w nowym godnego rywala.
Sprawa jest jasna, jestem o dwa lata świetlne do tyłu.
Postaw piwo autorowi tego posta

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 5/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2006-12-11, 20:13   

Eeeee tam Stoi, szybko nadrobisz, zapraszam na trening w razie czego.

Graliście konty na mapie standard???? :D

WOW !!! :zdziwko:

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-12-11, 20:31   

No i pierwsza gra naszych świeżynek rozstrzygnięta! Gratki savio! Stoickov - nie bądźdla siebie za ostry:) jak rozegramy razem pierwszą grę to napiszę moją ocenę, na pewno nie będzie taka zła :)

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-12-11, 20:57   

Gratki Savio!

Opisz jak to wyglądało z Twojej strony, bo wiem, że było gorąco. Gratuluje też zimnej krwi, ja nie wygrałbym w tej sytuacji ;)

waldeson 

xfire: waldeson
młodszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-11, 21:11   

Włączam po tygodniu forum, patrzę, a tu taki egzotyczny pojedynek. :D Muszę wrócić do grania. Pozdrawiam chłopaki, tylko proszę nie rezygnujcie z grania bo wielu takich było co porezygnowali i nie przejmujcie się przegranymi z co niektórymi moimi civkowymi kolegami. Ci maniacy nawet w nocy śnią o strategii rozgrywanych pojedynków, o ile udaje im się zasnąć jak skończą o 4.30, a na siódmą idą do pracy. Hmm, a propos mój rekord to właśnie 4.30, przed pracą. :hyhy: Cieszę się, że są nowe duszyczki do opętania :chytry:

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-12-11, 21:19   

Ja zrezygnowałem :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-12-11, 22:31   

Waldi wracaj! Beny też :D ! Z obydwoma miałem super partyjki kiedyś, to jużchyba z pół roku temu było :)

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-11, 22:43   

W końcu udało Wam się zagrac chłopaki :) Zanosi się na jakieś większe ożywienie w dolnych rejonach tabeli , co z pewnością zaowocuje znacznymi awansami tychże graczy i już nikt z grających nie będzie na dole :D

waldeson wrote:
o ile udaje im się zasnąć jak skończą o 4.30, a na siódmą idą do pracy.

Ja zwykle kończę teamy o 3:30 (zainteresowani wiedzą :) ). Do 4 gadamy sobie o grze. Ok. 4:30 zasypiam. 5:00 - pobudka, bo na 6 do pracy :kwasny:

savio 

xfire: saviok
sierżant sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1 
Posted: 2006-12-12, 17:16   

Stoickov pomimo, ze sie poddałeś chciałbym abyśmy dokończyli tą grę :)

Naprawdę byłem ciekaw kiedy zaczniemy atakować bombami atomowymi...
A co do gry ... to było gorąco....miał dużą przewagę....tylko ja w pewnym momencie zamiast wynajdować broń, skupiłem sie na medycynie i wprowadziłem enviromentalizm i to dało mi duży oddech w miastach gdzie choroby sie panoszyły....dzieki temu podskoczyłem w rozwoju....

... ale szczerze uważam, ze Stoickov był lepszy tylko ja miałem więcej szczęścia...on rządził na morzu i wycinał każdy mój okręt....no może prawie każdy....ale miał duże szanse rozwoju....tylko skupił się na zbrojeniach a zapomniał o ekonomii i gospodarce.

Uważam że gra była baaaardzo wyrównana i Stoickov bedzie jeszcze lepszym graczem ode mnie :)

Mi zostało dużo jeszcze do nauki...

Także Stoickov czekam na rewanż :)

ps. Super się gra gdy mapka duża wtedy wszystko jest dwa razy większe i rozgrywka większa :) :)
"Sztuka prowadzenia wojny jest najważniejsza dla istnienia państwa. To sprawa życia bądź śmierci, droga albo do bezpieczeństwa, albo do klęski. Tak więc winna być przedmiotem rozważań, i nie powinna być zaniedbywana. " - Sun Tzu

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum