www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Zagadka
Author Message
Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2011-05-07, 14:45   Zagadka

Co jest nie tak na obrazku? :)

Spoiler:

Wczoraj grałem z Rico. Graliśmy losowo, dostałem Napoleona, on Ramzesa.

Początek gry, walki zaczepne na środku mapy. Rico podchodzi scoutem, dostaje w czape -8 PŻ i nagle civka się restartuje... Rico ma dodatkowy ruch (o tym Cheos mi kiedyś wspominał, ale myślałem, że majaczy ;) ) i ucieka scoutem. Myślę trudno, nie chce się wgrywać tury, mam Napka, jest ok.

W stolicy mam biblioteke, koncze robić wojownika i zabieram sie za Akademie. Wchodze do miasta - nie mam biblioteki, nie moge robić Akademii :) a żeby było śmieszniej nie moge robić biblioteki, bo nie mam PISMA :) . No trudno, gramy dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Patrzę na mapę i mam dziwne wrażenie, że miałem więcej odkrytego terenu. Ide wojownikiem odkrywać jeszcze raz i... włażę pod chmurke i znikam :)

Na screenie widać jednostke Rico i moją pod chmurką.

www.civilizowani.pl
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/70
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2011-05-07, 15:18   

Spoiler:

Fog of war

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 54/29
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2011-05-07, 19:19   

Z mirrorem Leszka jest czasem taka przypadłość, że czasem dla obu graczy jakby inna mapa powstała i dopiero po kilku turach następuje synchronizacja i dogrywa ją dla drugiego gracza. I czasem pojawiają się takie "kwiatki" jak inaczej postawione miasta, inne surowce oraz inne wynalazki odkryte. :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum